Park Rozrywki Julinek pod Warszawą

Park Rozrywki Julinek w Lesznie

Park o cyrkowych tradycjach

Dawno temu swoje sztuczki, układy i akrobacje trenowali tu mistrzowie sztuki cyrkowej. Trenowali i przestali. I zostałyby po nich tylko areny cyrkowe i wspomnienia, gdyby nie fakt, iż po latach w tym samym miejscu powstało rodzinne centrum rozrywki, które dzięki licznym atrakcjom wspaniale kontynuuje cyrkową tradycję. Mowa o Parku Rozrywki Julinek zlokalizowanym w Lesznie pod Warszawą.

Tak jak dawną cyrkową bazę, tak i Julinek otaczają lasy Kampinoskiego Parku Narodowego. Leśna otulina zapewnia bliski kontakt z przyrodą, parkowe atrakcje gwarantują natomiast świetną zabawę pełną emocji i niezapomnianych wrażeń.

Do wyboru macie:

Park Linowy Podniebny cyrk

Park Linowy zwany Podniebnym cyrkiem został ulokowany na naturalnym drzewostanie. Liczy 8 tras o zróżnicowanym stopniu zaawansowania, co daje prawie 140 przeszkód do pokonania na łącznym odcinku ponad 1100 m. Dwie trasy o iście cyrkowo-magicznych nazwach Mały Magik i Wesoły Klaun przystosowano do możliwości najmłodszych dzieci i wyposażono w specjalny system asekuracji ciągłej. Na pozostałych trasach bezpieczeństwo gwarantuje natomiast system asekuracji alpinistycznej. Możecie więc śmiało pokonywać mostki, platformy, belki, podesty, robić skoki i wspinać się po drabinkach. Odpowiednie zabezpieczenia i profesjonalni instruktorzy, gotowi do pomocy na każdym etapie Waszej wspinaczkowej przygody zadbają o Wasz komfort i bezpieczeństwo. Różnorodność tras daje szansę na dobrą zabawę każdemu niezależnie od wieku i umiejętności.

Ofertę Podniebnego cyrku uzupełnia niezwykła atrakcja, dzięki której poczujecie się jak najprawdziwsi na świecie cyrkowcy. Mowa o ... pam pa ra ra ra pam ... przejażdżce monocyklem po linie! W całej Polsce nie znajdziecie podobnej propozycji. Oferta Julinka jest niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju.

Atrakcje dla dzieci w Parku Rozrywki Julinek - Podniebny Cyrk
Odwiedzamy z dziećmi Park Rozrywki Julinek pod Warszawą
Zabawa w Parku Linowym Podniebny Cyrk

Źródło zdjęć: www.julinek.com.pl 

Animacje

Aby dziecko mogło korzystać z tras Mały Magik i Wesoły Klaun musi mieć ukończone 4 lata, a na pozostałych trasach - 8 lat. Co w takiej sytuacji zrobić z bobasem, który jeszcze nie potrafi chodzić? Przy parku linowym funkcjonuje strefa animacji stworzona z myślą o małych dzieciach, które nie mogą jeszcze korzystać z oferty Podniebnego cyrku i tych, którzy pragną liznąć wiedzy o cyrkowych sztuczkach.

Dzieci nie mogą narzekać tu na nudę. Animatorzy zajmują im czas, proponując udział w ciekawych grach i zabawach z chustą animacyjną, twisterem czy bańkami mydlanymi. Organizują kalambury, zabawy plastyczne i konkurencje takie, jak np. wyścigi w workach, rzut mokrym balonem czy rzut butem. Podczas, gdy najmłodsze dzieci będą korzystać z atrakcji w kąciku malucha, starszaki mogą pochwalić się talentem artystycznym i w ramach mini disco zaprezentować wszystkim swoja ulubioną piosenkę.

Strefa animacji dla maluchów
Atrakcja dla małych dzieci - Strefa animacji
Park Rozrywki Julinek - ciekawe miejsce na rodzinny wypad

Źródło zdjęć: www.julinek.com.pl 

To jednak nie wszystko. Jak na miejsce o cyrkowej tradycji przystało, w czasie wizyty w Julinku Wasze dzieci będą miały niepowtarzalną okazję liznąć cyrkowej wiedzy i umiejętności. Jeśli chciałyby się nauczyć chodzenia na szczudłach, żonglowania czy kręcenia talerzami, to właśnie tu, w strefie animacji.

Mini pole golfowe

W golfa każdy zagrać może, trochę lepiej trochę gorzej, ale co to, komu szkodzi, jeśli każdy ma maksimum swobody. Chodzi o swobodę zarówno tę przestrzenną, bo pole ma 18 torów zaaranżowanych na 1000 m2, jak i tę dotyczącą zachowania. Trudno o powściągliwość i poważną skupioną minę, jeśli przy dołkach i przeszkodach stoją dzikie zwierzęta i clowny nawiązujące do tematyki cyrkowej. Choć julinkowe pole znajduje się w czołówce pól minigolfa na Mazowszu, można tu amatorsko rozgrywać piłeczkę, korzystając ze świetnej zabawy i możliwości przebywania na dworze.

Rozrywka dla dzieci na Mazowszu - mini golf

Źródło zdjęcia: www.julinek.com.pl 


♦  ♦  ♦  ♦  ♦

Czytasz artykuł w portalu Dzieciochatki.pl - Miejsca Przyjazne Dzieciom

NOCLEGI POLECANE PRZEZ RODZICÓW: 
>>KLIKNIJ TU<<

♦  ♦  ♦  ♦  ♦

Plac zabaw w stylu eko

Zbudowany z drewna akacjowego plac zabaw to prawdziwa strefa dobrej zabawy na zjeżdżalniach, huśtawkach, ściankach wspinaczkowych czy tyrolce. Maluchy mają do dyspozycji dużą piaskownicę, starszaki i młodzież - boisko, na którym mogą oddać się sportowej rywalizacji drużynowej i zagrać w siatkówkę, piłkę nożną czy badmintona.

Leszno - wycieczka z dziećmi do Parku Rozrywki Julinek

Źródło zdjęcia: www.julinek.com.pl 

Wyścigi eko pojazdami

Zdarzyło Wam się, że maluch zaciekawiony przyciskami i światełkami na desce rozdzielczej samochodu wskakiwał Wam na kolana, by ponaciskać klakson, pokręcić kierownicą i koniecznie sprawdzić, do czego służą wszystkie te tajemnicze guziczki? Na terenie Julinka coś dla siebie znajdą również mali rajdowcy. Wyścigi ekologicznymi samochodami elektrycznymi dostarczą im mnóstwa frajdy i trochę potargają włosy. Wystarczy uruchomić silnik jeppa, quada lub buggy, by rozpocząć świetną, emocjonującą zabawę.

Dmuchańce

Wizyta w tym miejscu przywodzi na myśl słowa piosenki Majki Jeżowskiej "Hop! Hop! Do góry! Wszyscy razem jak kangury. Ty i ty i ty i ty. Hop do naszej gry! Hop! Hop! Jak żaby! Zapraszamy do zabawy." W niesamowitej, kolorowej Krainie Dmuchańców nie robi się nic innego, tylko skacze wyżej i wyżej. I choć każda próba schwytania puszystych jak wata cukrowa chmur kończy się upadkiem, to lądowanie zawsze jest miękkie i przyjemne. Olbrzymi dmuchany zamek, zjeżdżalnia słoń, trampoliny, podniebny statek, boisko wodne, ośmiornica, tory przeszkód i wiele innych atrakcji czeka tu na Wasze pociechy. Wystarczy jeden skok, by nie móc przestać się odbijać.

Rodzice, też chcielibyście posmakować w tej fantastycznej zabawie? Z myślą o Was powstała 30-metrowa zjeżdżalnia Hippo Slide, na której i Wy poczujecie się jak dzieci. Większość atrakcji w Krainie Dmuchańców przeznaczona jest dla użytkowników w wieku 4+.

Zabawa z dziećmi na Dmuchańcach
Z dzieckiem w Parku Rozrywki Julinek koło Warszawy

 

♦  ♦  ♦  ♦  ♦

Poszukujecie dobrych, sprawdzonych noclegów w okolicy? Znajdziecie je tutaj: >>Noclegi dla Rodzin w Mazowieckiem<<

♦  ♦  ♦  ♦  ♦

 

Rodzinna rozrywka na Mazowszu

Źródło zdjęć: www.julinek.com.pl 

Na terenie Julinka odbywają się również różnego rodzaju eventy, wystawy, spotkania i pokazy. W budynku Małej Areny funkcjonuje muzeum, które przybliży Wam powojenną historię polskiego cyrku. Niegdyś mieszkały w nim dzikie zwierzęta występujące na arenie, m.in. słonie, lwy i tygrysy. Dziś przypomina o nich kilka tysięcy eksponatów. Obejrzycie tu m.in. dawne plakaty cyrkowe, fotografie, rekwizyty i stroje. Zajrzycie nawet do dawnego repertuaru. W ten sposób poznacie miejsce, w którym artyści cyrkowi doskonalili swoje umiejętności i dowiecie się, ile trzeba było wysiłku, by zaistnieć w środowisku cyrkowym.

Okolice Julinka również robią wrażenie. Na terenie Parku działa wypożyczalnia rowerów (również rowerów dziecięcych i fotelików do przewozu dzieci) i sprzętu sportowego. Zimą można w niej natomiast wypożyczyć narty biegowe i wyruszyć ku przygodzie. Z Parku wiodą malownicze ścieżki piesze i rowerowe, które odkryją przed Wami uroki Kampinoskiego Parku Narodowego. Po wyprawie możecie powrócić do Julinka, by przed powrotem do domu skorzystać z toalety i posilić się w tutejszej restauracji.

Jeżeli macie chrapkę na dobrą zabawę obierzcie Park Rozrywki Julinek za cel Waszej rodzinnej wycieczki. Auto pozostawicie na bezpłatnym parkingu, a stamtąd już tylko krok do niesamowitego, cyrkowego świata rozrywki pełnego atrakcji dla małych i dużych.

Więcej informacji: Park Rozrywki Julinek w Lesznie 


Przeczytałeś artykuł w portalu Dzieciochatki.pl - Miejsca Przyjazne Dzieciom

POLECANE NOCLEGI PRZYJAZNE DZIECIOM: 
>>KLIKNIJ TU<<Więcej ciekawych artykułów o podróżowaniu z dziećmi po Polsce tutaj:

WAKACJE Z DZIEĆMI

 
CIEKAWE MIEJSCA NA WYPRAWY Z DZIEĆMI

 NIEZBĘDNIK PODRÓŻUJĄCEGO Z DZIECKIEM

Jeśli podoba Ci się nasz artykuł lub masz do niego uwagi, zostaw komentarz poniżej.

 

Chronione przez Copyscape


WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE

Portal DziecioChatki.pl


Podziel się ze znajomymi
Wyszukiwarka noclegów przyjaznych dzieciom
Gdzie chcesz spędzić wakacje z dzieckiem?
Sprawdziliśmy dla Was
Ostatnio dodane miejsca przyjazne dzieciom
Dodaj komentarz
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest CREONET Hanna Wróbel z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim, przy ul. Wysockiej 1, 63-400, e-mail: dzieciochatki@op.pl. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.
Polecane artykuły
Wakacje z dziećmi