Nie takie błahe opowiastki - Poznańskie Blubry w 6D

Nie takie błahe opowiastki
Blubry - Poznańskie legendy w 6D

Blubry 6d Muzeum dla dzieci w Poznaniu

W gwarze poznańskiej słowo blubry oznacza brednie, bzdury. Jednak w Blubry - Poznańskie legendy w 6D przekonacie się, że to wcale nie takie błahe opowiastki.

Zabierzcie tu dzieci, by przy pomocy efektów specjalnych i multimediów odbyły podróż w przeszłość. A przeniosą się do czasów, w których zrodziły się dwie poznańskie legendy.

 

♦  ♦  ♦  ♦  ♦

Czytasz artykuł w portalu Dzieciochatki.pl - Miejsca Przyjazne Dzieciom

NOCLEGI POLECANE PRZEZ RODZICÓW: 
>>KLIKNIJ TU<<

♦  ♦  ♦  ♦  ♦Jedna opowiada o tym, jak kruki uratowały Poznań. Druga wyjaśnia obecność koziołków na ratuszowej wieży.

Możecie ich wysłuchać w kilku wersjach językowych - po polsku, angielsku, niemiecku i hiszpańsku. Poza tym dowiecie się, co w gwarze poznańskiej oznaczają: słowa chichrać się, kejter czy bimba.

Blubry 6d Interaktywne Muzeum dla dzieci

Czeka tu na Was mnóstwo niespodzianek.

Zakładając okulary 3D zobaczycie trójwymiarowe malowidła nawiązujące do życia miasta, zobaczycie półtorametrową makietę ratusza, a w powietrzu poczujecie migdałowy zapach rogali świętomarcińskich.

Wykorzystane tu efekty specjalne takie, jak lasery, wiatr, mgła, a także ruchome postaci sprawią, że na chwilę zapomnicie o rzeczywistości.

Każdy seans trwa 30 minut i gwarantuje świetną zabawę zarówno dzieciom, jak i rodzicom.

Więcej informacji: www.blubry6d.pl

Blubry 6d Muzeum dla dzieci.jpg

 

Przeczytałeś artykuł w portalu Dzieciochatki.pl - Miejsca Przyjazne Dzieciom

POLECANE NOCLEGI PRZYJAZNE DZIECIOM: 
>>KLIKNIJ TU<<Więcej ciekawych artykułów o podróżowaniu z dziećmi po Polsce tutaj:

WAKACJE Z DZIEĆMI

 
CIEKAWE MIEJSCA NA WYPRAWY Z DZIEĆMI

 NIEZBĘDNIK PODRÓŻUJĄCEGO Z DZIECKIEM

Jeśli podoba Ci się nasz artykuł lub masz do niego uwagi, zostaw komentarz poniżej.

 


Podziel się ze znajomymi
Wyszukiwarka noclegów przyjaznych dzieciom
Gdzie chcesz spędzić wakacje z dzieckiem?
Sprawdziliśmy dla Was
Ostatnio dodane miejsca przyjazne dzieciom
Dodaj komentarz
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest CREONET Hanna Wróbel z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim, przy ul. Wysockiej 1, 63-400, e-mail: dzieciochatki@op.pl. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.
Polecane artykuły
Wakacje z dziećmi