Twoja Strefa

Hej, to Twoja Strefa w Dzieciochatkach  - bądź współtwórcą portalu Dzieciochatki.pl !

Jesteście Rodzicami podróżującymi z dziećmi po Polsce i: chcecie, by Wasze nazwisko pojawiło się wśród autorów relacji z podróży z dziećmi w Dzieciochatkach, chcecie, by o Waszych przygodach czytali inni rodzice, odpoczywacie w specyficzny sposób i chcecie się tym podzielić, chcecie by relacja z Waszych wakacji z dziećmi była inspiracją dla innych, chcecie pokazać wśród znajomych i rodziny jak odpoczywaliście, a nie prowadzicie bloga, wreszcie - chcecie, by "na zawsze" Wasza relacja pozostała w sieci jako pamiątka? Jesteście we właściwym miejscu - czekamy na Wasze relacje!

Jesteś Podróżnikiem.
Podziel się swoimi doświadczeniami podróżniczymi. Poleć ciekawe miejsca na rodzinne wyprawy. Pokaż zdjęcia i filmy. Czekamy na Wasze historie, szczególnie z odkrywania miejsc nietypowych i nieoczywistych ;-)  lokalnych, w Waszych "małych ojczyznach". 

Jesteś Gospodarzem Ośrodka
. Napisz o swoim regionie, ciekawych miejscach wartych odwiedzenia z dziećmi. Poleć, co warto tam zobaczyć i zrobić. Pokaż unikalne miejsca w swojej okolicy, miejsca, do których docierają tylko "lokalsi", omijane przez przewodniki. 

Jesteś Edukatorem.  Podziel się z nami swoimi zabawami / grami / eksperymentami, które przeprowadzasz razem ze swoimi dziećmi, niecodziennymi sposobami na naukę. Masz nietypową pasję lub bardzo typową, np. hodujesz motyle z dziećmi i chcesz o tym pisać - to jest miejsce dla Ciebie.

Jesteś Graczem. Jeśli (jak my) uwielbiasz planszówki i chcesz polecić innym rodzicom ciekawe gry dla dzieci i rodzin, zapraszamy do pisania recenzji i publikowania ich na naszym blogu. 

Jesteś "Molem Książkowym". Podziel się z innymi rodzicami informacjami o wartościowych książkach dla dzieci i rodzin. 

Jesteś "Kuchennym Ekspertem".  Podziel się z nami i innymi rodzinami ulubionymi i sprawdzonymi przepisami Waszych dzieci.


Zobacz jak popularny jest portal Dzieciochatki.pl - kliknij w nasze STATYSTYKI
Napisz do nas maila na adres: dzieciochatki @ op.pl  lub skorzystaj z formularza kontaktowego: KONTAKT  i zostań współtwórcą najlepszego portalu podróżniczego dla rodzin z dziećmi w Polsce. Razem uczynimy go jeszcze lepszym :-) 

Zapraszamy!

Hania i Przemek Wróbel 


Podziel się ze znajomymi
Wyszukiwarka noclegów przyjaznych dzieciom
Gdzie chcesz spędzić wakacje z dzieckiem?
Sprawdziliśmy dla Was
Ostatnio dodane miejsca przyjazne dzieciom

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.