Twoja Strefa

Hej, to Twoja Strefa w Dzieciochatkach  - bądź współtwórcą portalu Dzieciochatki.pl !

Jesteście Rodzicami podróżującymi z dziećmi po Polsce i: chcecie, by Wasze nazwisko pojawiło się wśród autorów relacji z podróży z dziećmi w Dzieciochatkach, chcecie, by o Waszych przygodach czytali inni rodzice, odpoczywacie w specyficzny sposób i chcecie się tym podzielić, chcecie by relacja z Waszych wakacji z dziećmi była inspiracją dla innych, chcecie pokazać wśród znajomych i rodziny jak odpoczywaliście, a nie prowadzicie bloga, wreszcie - chcecie, by "na zawsze" Wasza relacja pozostała w sieci jako pamiątka? Jesteście we właściwym miejscu - czekamy na Wasze relacje!

Jesteś Podróżnikiem.
Podziel się swoimi doświadczeniami podróżniczymi. Poleć ciekawe miejsca na rodzinne wyprawy. Pokaż zdjęcia i filmy. Czekamy na Wasze historie, szczególnie z odkrywania miejsc nietypowych i nieoczywistych ;-)  lokalnych, w Waszych "małych ojczyznach". 

Jesteś Gospodarzem Ośrodka
. Napisz o swoim regionie, ciekawych miejscach wartych odwiedzenia z dziećmi. Poleć, co warto tam zobaczyć i zrobić. Pokaż unikalne miejsca w swojej okolicy, miejsca, do których docierają tylko "lokalsi", omijane przez przewodniki. 

Jesteś Edukatorem.  Podziel się z nami swoimi zabawami / grami / eksperymentami, które przeprowadzasz razem ze swoimi dziećmi, niecodziennymi sposobami na naukę. Masz nietypową pasję lub bardzo typową, np. hodujesz motyle z dziećmi i chcesz o tym pisać - to jest miejsce dla Ciebie.

Jesteś GraczemJeśli (jak my) uwielbiasz planszówki i chcesz polecić innym rodzicom ciekawe gry dla dzieci i rodzin, zapraszamy do pisania recenzji i publikowania ich na naszym blogu. 

Jesteś "Molem Książkowym". Podziel się z innymi rodzicami informacjami o wartościowych książkach dla dzieci i rodzin. 

Jesteś "Kuchennym Ekspertem".  Podziel się z nami i innymi rodzinami ulubionymi i sprawdzonymi przepisami Waszych dzieci.


Zobacz jak popularny jest portal Dzieciochatki.pl - kliknij w nasze STATYSTYKI


Napisz do nas maila na adres:

dzieciochatki @ op.pl  

lub skorzystaj z formularza kontaktowego: KONTAKT  i zostań współtwórcą najlepszego portalu podróżniczego dla rodzin z dziećmi w Polsce. Razem uczynimy go jeszcze lepszym :-) 


Zapraszamy!

Hania i Przemek Wróbel 
Dzieciochatki.pl


UWAGA - Twoja Strefa w Dzieciochatkach przeznaczona jest wyłącznie do działań niekomercyjnych. Jeśli jesteś zainteresowany artykułem sponsorowanym czy inną formą współpracy napisz do nas TUTAJ


Podziel się ze znajomymi
Wyszukiwarka noclegów przyjaznych dzieciom
Gdzie chcesz spędzić wakacje z dzieckiem?
Sprawdziliśmy dla Was
Ostatnio dodane miejsca przyjazne dzieciom