O nas

DziecioChatki.pl to miejsca wakacyjne przyjazne dzieciom, do których rzeczywiście warto pojechać. Wszystkie posiadają udogodnienia i atrakcje dla dzieci.Są sprawdzone i polecone przez rodziców, a rodziny z dziećmi czują się w nich dobrze. Ich wybór to selekcja oparta na opiniach rodziców oraz stopniu przystosowania do pobytu rodzin z dziećmi.

Prawie wszystkie z poleconych u nas obiektów posiadają łóżeczka dziecięce, wanienki czy wysokie krzesełka do karmienia, a większość z nich ma tego typu udogodnień dla dzieci dużo więcej - nocniki, przewijaki, stopnie łazienkowe, podgrzewacze do butelek, nianie elektroniczne, specjalne menu dla dzieci itd., a nawet wózki i nosidła.

Większość miejsc noclegowych znajdujących się w portalu DziecioChatki.pl posiada plac zabaw na świeżym powietrzu, dysponuje zabawkami, książeczkami, grami, bajkami dla dzieci, kącikiem lub salą zabaw. Znaczna część naszych wakacyjnych kwater proponuje również opiekę nad dziećmi, zajęcia i animacje dla dzieciaków, mini-przedszkole itp.

Liczy się oczywiście bardzo atmosfera panująca w danym miejscu, która musi być rzeczywiście "przyjazna dzieciom". Rodzice muszą czuć, że właśnie tutaj dziecko jest naprawdę mile widzianym gościem.

Gromadzimy właścicieli miejsc noclegowych, których wspólną cechą jest dbałość o to, by najmłodsi turyści dobrze się bawili i byli bezpieczni, a ich rodzice - spokojni i zadowoleni.


Miejsca na wakacje przyjazne dzieciom - Dzieciochatki

Stworzyliśmy DziecioChatki.pl, ponieważ sami jesteśmy rodzicami małych dzieci. Wcześniej, wybierając miejsce na wczasy z dziećmi, kierowaliśmy się opiniami rodziny i znajomych, którzy tam byli. Gdy szukaliśmy w internetowych katalogach, nigdy nie byliśmy pewni, czy dobrze trafimy. Często to, co jest piękne i zachęcające na zdjęciach, w rzeczywistości wygląda zupełnie inaczej. Zresztą znalezienie kwatery wakacyjnej, która byłaby rzeczywiście „przyjazna dziecku” jest bardzo trudne. Te oferty giną wśród tysięcy innych.

Trudno jest zwłaszcza rodzicom niemowląt, 1-2 latków i przedszkolaków. Przede wszystkim z myślą o nich powstały DziecioChatki. Zwracamy uwagę na to, gdzie obiekt wakacyjny jest położony (preferowane ciche, spokojne, pełne zieleni miejsca), czy teren i sama kwatera są bezpieczne i czyste, jak wygląda łazienka, czy w pokoju jest czajnik bezprzewodowy, by podgrzać dla malca wodę (a jeśli nie, to czy jest dostęp do kuchni), czy można wypożyczyć łóżeczko turystyczne, wanienkę, wysokie krzesełko, czy jest miejsce, gdzie można zostawić wózek, ewentualnie dostęp do lodówki, pralki, suszarki.

Ale liczy się również, czy starsze dzieci znajdą coś dla siebie: dobrze utrzymany plac zabaw, boisko, kącik zabaw w razie niepogody, książeczki, gry, zabawki. Istotne są również zniżki dla dzieci, możliwość dostawki i wykupienia połowy porcji wyżywienia dla malucha. Część obiektów posiada także mini-przedszkole i organizuje animacje dla dzieci.


Na jakiej zasadzie wybierane są obiekty wakacyjne do naszego portalu?

Często rodzice sami do nas piszą o miejscu, które uznali za "przyjazne dzieciom". Wyszukujemy też obiekty spełniające warunki „kwatery przyjaznej dziecku” na podstawie opinii ludzi, których znamy oraz śledząc fora internetowe, na których rodzice polecają sprawdzone miejsca innym rodzicom. Wszystkie te opinie są jednak następnie weryfikowane. Jesteśmy też otwarci na propozycje samych właścicieli obiektów wakacyjnych. Wszystkie miejsca sprawdzamy jednak osobiście lub pośrednio. Wybieramy tylko te, które odpowiadają ostrym kryteriom i posiadają odpowiednie udogodnienia dla dzieci.

To oczywiste, że nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że każda z kwater w 100% spełni oczekiwania wszystkich rodzin. Jedni wolą spędzić wakacje w cichym, kameralnym miejscu na uboczu, w otoczeniu przyrody i nie potrzebują ekskluzywnych sprzętów. Inni preferują obiekty wakacyjne oferujące wiele rozrywek dla dzieci i komfortowe wyposażenie pokoi. Dlatego staramy się bardzo dokładnie opisać dane miejsce i dobrze pokazać je na zdjęciach.

Umieszczamy wśród DziecioChatek pensjonaty, gospodarstwa agroturystyczne, ośrodki wypoczynkowe i hotele o standardzie odpowiednim dla rodzin z małymi dziećmi. Łączy je także to, że są sprawdzone i polecone i posiadają liczne udogodnienia i atrakcje dla dzieci.

Chcemy, aby dzieci były bezpieczne i szczęśliwe na wakacjach, a przy okazji ich rodzice wink. DziecioChatki są po to, aby Wam w tym pomóc.


Udanych wakacji!

Życzy Zespół Dzieciochatki.pl

Hania i Przemek z dziećmi: Kasią, Gabrysią i Jeremim

oraz Agata i Wojtek z dziećmi: Adasiem i Kubusiem


Podziel się ze znajomymi
Wyszukiwarka noclegów przyjaznych dzieciom
Gdzie chcesz spędzić wakacje z dzieckiem?
Sprawdziliśmy dla Was
Ostatnio dodane miejsca przyjazne dzieciom