Partnerzy

RebekaRajzujeLogo1.jpg


Rebeka Rajzuje to blog o rodzinnym podróżowaniu, dalekim i bliskim, dużym i małym, takim z rozmachem i bez… Bo czasem nie trzeba wyjazdu w tropiki, żeby odpocząć, wyluzować i rozsmakować się w życiu na nowo. Podróże to miejsca, ludzie, smaki, kolory, zapachy, które zostają w naszej pamięci na zawsze. Czasami trochę blakną, wtedy należy im pomóc, odświeżyć je, jakoś spisać i gdzieś przelać… To również blog o tematyce „okołodzieciowej”, na którym można znaleźć opisy eventów poświęconych rodzinnemu spędzaniu czasu, np. w przestrzeni miejskiej, parku, nad wodą, słowem bardzo blisko, gdzieś tuż za miedzą.

Autorką bloga jest Górnoślązaczka, która nie potrafi zbyt długo usiedzieć w jednym miejscu, „chora” na coś co można doskonale określić pięknym słowem- „rajzefiber”. Prywatnie właścicielka psa wielkości źrebaka, która czeka z utęsknieniem przez cały rok na sezon truskawkowy. Do tego uśpiona zawodowo mama i żona, manager domu odpowiedzialny za zarządzanie każdą możliwą domową dziedziną życia. Twórczą przyjemność sprawia jej snucie planów kolejnych wycieczek i opisywanie (rozpamiętywanie) tych minionych.

Sklep internetowy 4baby24 został stworzony z myślą o małych pociechach, dlatego Firma stawia na bezpieczeństwo i wygodę dziecka. Oferta obejmuje szeroki wachlarz asortymentu - od wyprawki po gadżety dla starszych Pociech, Wszystkie produkty są zgodne z europejskimi normami.  Obsługa sklepu 4baby24 chętnie doradzi młodym rodzicom w doborze odpowiedniego wózka dziecięcego, fotelika i innych niezbędników które powinny znaleźć miejsce w każdym domu, gdzie jest małe dziecko. 


Mipikon - domy do składania - nasi przyjaciele z firmy Mipikon konstruują domy z drewna w rewelacyjnej technologii lekkich elementów do samodzielnego montażu. Co ważne - domy choć niewielkie, są ciepłe i przytulne. 


 

Przedszkole narciarskie w Szczyrku ze wspaniałą kadrą, która każdego malucha nauczy szusowania :-) Przetestowane na naszych dzieciach :) 


Szukacie części do kotłów centralnego ogrzewania lub profesjonalnego doradztwa na ten temat? Wszystko znajdziecie u naszych przyjaciół w sklepie internetowym firmy Domer w Pleszewie.


Podziel się ze znajomymi
Wyszukiwarka noclegów przyjaznych dzieciom
Gdzie chcesz spędzić wakacje z dzieckiem?
Sprawdziliśmy dla Was
Ostatnio dodane miejsca przyjazne dzieciom