Dodaj obiekt

Dodaj obiekt

Serwis DziecioChatki.pl to miejsca wakacyjne przyjazne dzieciom. Lista obiektów, do których rzeczywiście warto pojechać. Są sprawdzone i polecone, a rodziny z dziećmi czują się w nich dobrze.

Gromadzimy właścicieli pensjonatów, hoteli, ośrodków wypoczynkowych, których wspólną cechą jest dbałość o to, by najmłodsi turyści dobrze się bawili i byli bezpieczni, a ich rodzice spokojni i zadowoleni.

Każda rodzina ma inne potrzeby i wymagania - również w zależności od wieku dzieci. Jedni wolą ciche miejsca na uboczu, inni preferują obiekty oferujące wiele rozrywek. Z tego powodu umieszczamy w DziecioChatki.pl kwatery o różnym standardzie (ale zawsze zadbane i czyste!) i różnych przedziałach cenowych. Łączy je to, że posiadają odpowiednie warunki oraz liczne udogodnienia i atrakcje dla dzieci i rodziców. A właściciele są do nich serdecznie nastawieni. Jednocześnie przy selekcji obiektów do portalu DziecioChatki.pl - Miejsca Przyjazne Dzieciom kierujemy się subiektywnym kryterium - czy sami chcielibyśmy w tym miejscu spędzić wymarzony urlop z dziećmi?

Staramy się bardzo dokładnie opisać dany obiekt, aby rodzice mogli wybrać taki, który odpowiada właśnie im i ich pociechom. Chcemy podkreślić te cechy Waszej oferty, które są dla nich istotne.

Bardzo ważna jest dla nas Państwa satysfakcja z dużej ilości odwiedzających rodzin, jak i zadowolenie rodziców i dzieci, które do Was zawitają.

Serdecznie zapraszamy do udziału w tworzeniu Serwisu Przyjaznego Dzieciom.

Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe
1. Dane teleadresowe
2. Osoba kontaktowa w sprawie prezentacji obiektu w portalu
3. Cechy obiektu
Typ zakwaterowania*
Obiekt dostępny*
Lokalizacja*
km  (w zaokrągleniu do pełnych kilometrów)
4. Opis ogólny obiektu
5. Dla dzieci
W pokojach i łazience (na stałe, po wcześniejszym uzgodnieniu lub do wypożyczenia)
W recepcji
Ponadto w budynku
Na terenie obiektu
Inne
6. Atrakcje dla całej rodziny na terenie obiektu
7. Na terenie obiektu ponadto
8. W łazience
9. Położenie i dojazd do obiektu (dla obiektów w górach)
10. Odległości w metrach lub kilometrach (np. centrum miejscowości 500 m, jezioro 2 km)
11. Odległości dla obiektów w górach
m
m
12. Odległości dla obiektów nad morzem
13. Odległości dla obiektów nad jeziorem/rzeką
14. Języki
15. Doba hotelowa
16. Zapotrzebowanie na udogodnienia dla dzieci należy zgłosić podczas rezerwacji
17. Ceny
W cenę wliczone śniadanie
W cenę wliczone pełne wyżywienie
Możliwość dostawki
Zniżki na Kartę Dużej Rodziny
18. Zniżki dla dzieci
bezpłatnie
% zniżki dla dzieci do lat
% zniżki dla dzieci do lat
% zniżki dla dzieci do lat
19. Wyżywienie
20. Zdjęcia obiektu
*12 zdjęć (najważniejsze: plac zabaw, sala/kącik zabaw, zajęcia dla dzieci, pokoje, łazienka, jadalnia, otoczenie, lato, zima)
*Bardzo prosimy o opisy zdjęć np. „pokój 2-osobowy”, „pokój zabaw”, „apartament 4-osobowy” itd.
*Uwaga! Zanim dodasz załącznik upewnij się, że ma optymalną rozdzielczość 1200x800 px.
*Maksymalny dopuszczalny rozmiar każdego zdjęcia to 1Mb!
21. Oświadczam, że przeczytałem i akceptuję regulamin
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest CREONET Hanna Wróbel z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim, przy ul. Wysockiej 1, 63-400, e-mail: dzieciochatki@op.pl. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.

Serwis DziecioChatki.pl nie sprzedaje i nie udostępnia osobom trzecim żadnych danych personalnych czy adresowych (w tym również adresów e-mail) użytkowników serwisu. Podawane dane służą jedynie badaniu statystyk witryny a także kontaktowi z właścicielami miejsc przyjaznych dzieciom umieszczonym w witrynie DziecioChatki.pl. Aby wysłać zapytanie, musisz zaznaczyć "Akceptację polityki prywatności"