4 dni z dzieckiem w Łebie

Wakacje 2019

W tym roku spontanicznie i naprędce wybraliśmy się do Łeby (wcześniej nie byliśmy tam). Dokładnie 26 sierpnia 2019. Na sam koniec wakacji. Po intensywnym buszowaniu w internecie, udało mi się znaleźć idealne miejsce do wypoczynku dla mojej rodziny (ja, mąż i synek).

Wakacje w Łebie z dzieckiem

Apartament Magnolia ul. Polanki 5. Kilka kilometrów od centrum i plaży. Na szczęście odległość to żaden problem. W miejscowości jest bardzo dużo meleksów, które oferują dowóz i przywóz w wybrane miejsce (koszt 6 zł za osobę).

Po 6 godzinach jazdy ze wspaniałych Mazur dotarliśmy na miejsce. Odebraliśmy klucze do apartamentu. Miejsce idealne dla rodzin z dziećmi i nawet znajdzie się miejsce dla czworonogów. Największe wrażenie na synku zrobił basen który miał podgrzewaną wodę do tego plac zabaw dla najmłodszych oraz możliwość skorzystania z rowerów. Jest również wydzielone miejsce do gry w piłkę. Właściciele serwowali nam bardzo pyszne śniadania. NO NIEBO W GĘBIE.

Zabawy w basenie

Po przyjeździe postanowiliśmy nie marnować czas i od razu udaliśmy się na plażę. Pogoda miło nas zaskoczyła na koniec sierpnia. Dzięki temu nasz synek od razu mógł zażyć kąpieli.

Zabawa na plaży w Łebie
Łeba - odpoczynek na plaży

Skorzystaliśmy również z rejsu statkiem, gdzie w międzyczasie nasz synek mógł poczuć się jak kapitan i usiąść za sterami statku. Wracając z plaży, wstąpiliśmy do Muzeum Motyli oraz Muzeum Figur Woskowych. Najwięcej radochy oprócz syna miał mój mąż.

Rejs statkiem z dzieckiem

W Muzeum Figur Woskowych każdy z nas odnalazł swojego ulubionego bohatera, z którym oczywiście zrobił sobie zdjęcie. W tym dniu zajrzeliśmy jeszcze do Domku, który stał do góry nogami. Nie myślałam, że błędnik będzie tak szalał.

Odwiedzamy z dzieckiem Muzeum Figur Woskowych w Łebie
Atrakcje dla dzieci w Łebie - Muzeum Figur Woskowych

 

♦  ♦  ♦  ♦  ♦

Czytasz artykuł w portalu Dzieciochatki.pl - Miejsca Przyjazne Dzieciom

NOCLEGI POLECANE PRZEZ RODZICÓW W ŁEBIE: 
>>KLIKNIJ TU<<

♦  ♦  ♦  ♦  ♦

 

Następnego dnia udaliśmy się do zielonego labiryntu i gdyby nie mój mąż, to spędzilibyśmy tam pewnie cały dzień, ale po ok. godzinie udało nam się wydostać z labiryntu. Koniecznie polecam zakupić mapkę i przeanalizować trasę przed wejściem do labiryntu dzięki temu można zaoszczędzić czas.

Następnie udaliśmy się do Parku w Łebie. Niesamowite miejsce! Można było spędzić tam cały dzień. Czekały na nas takie atrakcje, jak spotkanie z dinozaurami, szukanie złota w kopalni, wioska indiańska, dom strachów, zjeżdżalnie, rowery wodne i masa innych. W międzyczasie można było zjeść gofra czy pizzę. Wspomnę również, że do Parku kursują również darmowe melexy, co jest dużym ułatwieniem dla rodzin.

Zwiedzamy z dzieckiem Park w Łebie
Spotkanie z dinozaurami
Łeba - rowerek wodny
Park w Łebie
Spotkanie z Flinstonami

To były niesamowite 4 dni, spędzone nad naszym polskim morzem. Codziennie wracaliśmy zmęczeni, ale bardzo szczęśliwi, że mogliśmy razem z naszym synkiem spędzić super kilka dni nad Bałtykiem. Mam nadzieję, że jeszcze tam wrócimy.

Atrakcje dla dzieci nad morzem - Park w Łebie

 

Agnieszka Bernatowicz

autorka zdjęć i tekstu przysłanego na konkurs
"Polska z Dziećmi 2019"


Przeczytałeś artykuł w portalu Dzieciochatki.pl - Miejsca Przyjazne Dzieciom

POLECANE NOCLEGI PRZYJAZNE DZIECIOM: 
>>KLIKNIJ TU<<Więcej ciekawych artykułów o podróżowaniu z dziećmi po Polsce tutaj:

WAKACJE Z DZIEĆMI

 
CIEKAWE MIEJSCA NA WYPRAWY Z DZIEĆMI

 NIEZBĘDNIK PODRÓŻUJĄCEGO Z DZIECKIEM

Jeśli podoba Ci się nasz artykuł lub masz do niego uwagi, zostaw komentarz poniżej.

Chronione przez Copyscape

WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE

Portal DziecioChatki.pl


Podziel się ze znajomymi
Wyszukiwarka noclegów przyjaznych dzieciom
Gdzie chcesz spędzić wakacje z dzieckiem?
Sprawdziliśmy dla Was
Ostatnio dodane miejsca przyjazne dzieciom
Dodaj komentarz
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest CREONET Hanna Wróbel z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim, przy ul. Wysockiej 1, 63-400, e-mail: dzieciochatki@op.pl. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.
Polecane artykuły
Wakacje z dziećmi