Trójmiasto i okolice z dziećmi

Nasza Bajka nad Morzem

Pewnego pięknego dnia mama Monika spakowała siebie, tatę Krzysia, starszego synka Szymusia i młodszego synka Wojtusia. Kierunek to Trójmiasto plus miasta ościenne, a cel to wypoczynek, zwiedzanie, zabawa i dużo jodu. Po dotarciu na miejsce udali się na plażę budować zamki i puszczać latawce.

nad morzem z dzieckiem

 budowanie zamków trojmiasto z dziecmi

Popołudniem zwiedzali miasto Gdańsk, ulicę Długą, fontannę Neptuna, Panienkę z okienka, ulicę Mariacką i słynnego żurawia.

Ulica Mariacka atrakcje dla dzieci

wakacje nad morzem z dziecmi

 

♦  ♦  ♦  ♦  ♦

Czytasz artykuł w portalu Dzieciochatki.pl - Miejsca Przyjazne Dzieciom

NOCLEGI POLECANE PRZEZ RODZICÓW: 
>>KLIKNIJ TU<<

♦  ♦  ♦  ♦  ♦


Odwiedzili również fantastyczne miejsce Narodowe Muzeum Morskie. Kolejny dzień spędzili jeżdżąc tramwajami.

trojmiasto z dzieckiem

W ten sposób odwiedzili Westerplatte.

Pomnik Obrońców Wybrzeża
 
 Westerplatte

 


Chociaż dzieciom najbardziej podobał się właśnie przejazd drezyną. Z Westerplatte udali się oczywiście komunikacją miejską do Góry Gradowej.

Gora Gradowa

Góra Gradowa

Właśnie tam są najlepsze widoki na Gdańsk. A co schron, to odkrywanie cząstki historii. Również tam skorzystali z oferty Centrum Hawelianum.


Centrum Hawelianum

 

♦  ♦  ♦  ♦  ♦

Poszukujecie dobrych, sprawdzonych noclegów w okolicy? Znajdziecie je tutaj: >>Noclegi dla Rodzin w Trójmieście i okolicach<<

♦  ♦  ♦  ♦  ♦


Dzieci w ogóle nie były za małe. Wręcz przeciwnie – mieli mnóstwo zabawy odkrywania jak co w świecie działa.

Zwieńczenie tego dnia był pobyt w najlepszym Aquaparku w Polsce czyli w Redzie.

Aquapark Reda

Aquapark Reda

Wiele aquaparków zwiedzili, ale w Redzie ich dzieci mogły korzystać praktycznie z każdej atrakcji. Tu nie było problemu ze wzrostem czy wiekiem. Pokochali ten obiekt i wrócą znów nawet tylko dla niego. Kolejny dzień to Sopot i słynne molo.

Molo w Sopocie

Tata Krzyś skorzystał dodatkowo z szybkich motorówek na sopockim molo.

Szybkie motorówki atrakcje dla dzieci

Później udali się do Gdyni do portu. Statki zachwyciły wielkością. Dar Pomorza przepiękny obejrzeli i Akwarium gdyńskie również. Po tacie odziedziczyli miłość do akwarystyki więc to punkt obowiązkowy był. Kolejny dzień to wyprawa tramwajem wodnym na Hel.

Fokarium przyjemnie się zwiedzało, a do latarni morskiej rodzince się troszkę zasapało. Później Władysławowo przywitało ich gościnnie.
Ocean Park odwiedzili i po opryskaniu przez wieloryba mokrzy ale szczęśliwi pojechali do domu.

Ocean Park.

 

Monika Orawczak

 

Przeczytałeś artykuł w portalu Dzieciochatki.pl - Miejsca Przyjazne Dzieciom

POLECANE NOCLEGI PRZYJAZNE DZIECIOM: 
>>KLIKNIJ TU<<Więcej ciekawych artykułów o podróżowaniu z dziećmi po Polsce tutaj:

WAKACJE Z DZIEĆMI

 
CIEKAWE MIEJSCA NA WYPRAWY Z DZIEĆMI

 NIEZBĘDNIK PODRÓŻUJĄCEGO Z DZIECKIEM

Jeśli podoba Ci się nasz artykuł lub masz do niego uwagi, zostaw komentarz poniżej.

Podziel się ze znajomymi
Wyszukiwarka noclegów przyjaznych dzieciom
Gdzie chcesz spędzić wakacje z dzieckiem?
Sprawdziliśmy dla Was
Ostatnio dodane miejsca przyjazne dzieciom
Dodaj komentarz
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest CREONET Hanna Wróbel z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim, przy ul. Wysockiej 1, 63-400, e-mail: dzieciochatki@op.pl. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.