Wakacje nad morzem we Władysławowie

Uwielbiam Władysławowo. 
 
Jest to urocze miejsce nad morzem, gdzie warto spędzić rodzinny, wakacyjny czas. 
Jest to miejsce dla rodzin z dziećmi. Wiele pensjonatów lub kwater prywatnych ma w ofercie place zabaw albo pokoiki zabaw, gdzie dzieci w czasie niepogody mogą się bawić. 
We Władysławowie nie ma czasu na nudę. Dla tych, którzy lubią jeździć na rowerze jest przygotowana trasa rowerowa prowadząca aż na Hel.
 
  
 
Biegnie przez wiele ulic w centrum Władysławowa. Nie jest to jedyna trasa rowerowa. Do wyboru jest kilka możliwości. Można dojechać bliżej do Kuźnic, albo dalej do Jastarni. Można wybrać też trasę w innym kierunku do Jastrzębiej Góry, albo do Pucka.
Trasy rowerowe są dobrze oznaczone. W zależności od wymagań i umiejętności można wybrać te lżejsze i krótsze, albo bardziej wymagające i dłuższe trasy.
Dla tych, którzy nie lubią tłoku na plaży, polecam dojazd z centrum rowerem na plażę w Chałupach, gdzie nigdy nie spotkałam się z nadmiarem plażowiczów. Jest tam zawsze spokój i przestrzeń. Zawsze znajdę tam też nasze bałtyckie małe bialutkie muszelki. Cisza i spokój nad polskim morzem to rzadkość. W Chałupach, dzięki temu, że nie można tam zaparkować samochodem, plaża jest czysta, spokojna i w miarę cicha. Jeśli ktoś ma ochotę na zmianę, może przejść na drugą stronę ulicy i wejść na plażę od strony Zatoki Puckiej. 
 
Centrum miasta oferuje sporo atrakcji. Są kiermasze, sklepy z pamiątkami, do zwiedzania Dom do góry nogami, Centralny ośrodek sportu Cetniewo ze wspaniałym parkiem, Ocean park, lunapark, Muzeum motyli. Można też spróbować lotu samolotem. 
 
  
 
  
 
W mieście lub na obrzeżach znaleźć można wiele placów zabaw, dzięki czemu dzieci będą miały mnóstwo frajdy. Przy porcie pływają statki lub łodzie, na których można wybrać się w krótki rejs po Morzu Bałtyckim. 
Będąc na wakacjach we Władysławowie warto pojechać na wycieczkę na Hel. Nie trzeba jechać tam samochodem, dzieci będą miały dodatkową przygodę jadąc pociągiem. A na Helu warto odwiedzić fokarium. 

 

♦  ♦  ♦  ♦  ♦

Czytasz artykuł w portalu Dzieciochatki.pl - Miejsca Przyjazne Dzieciom

NOCLEGI POLECANE PRZEZ RODZICÓW WE WŁADYSŁAWOWIE: 
>>KLIKNIJ TU<<

♦  ♦  ♦  ♦  ♦

 
Fotorelacja z naszych wakacji we Władysławowie
 
  
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Warto pojechać do Władysławowa i odkryć tam swoje ulubione miejsce.
 
Daria Szarek 
 
autorka zdjęć i tekstu przysłanego na konkurs
"Polska z Dziećmi 2017"
(Wszelkie prawa zastrzeżone)

 

Przeczytałeś artykuł w portalu Dzieciochatki.pl - Miejsca Przyjazne Dzieciom

POLECANE NOCLEGI PRZYJAZNE DZIECIOM: 
>>KLIKNIJ TU<<Więcej ciekawych artykułów o podróżowaniu z dziećmi po Polsce tutaj:

WAKACJE Z DZIEĆMI

 
CIEKAWE MIEJSCA NA WYPRAWY Z DZIEĆMI

 NIEZBĘDNIK PODRÓŻUJĄCEGO Z DZIECKIEM

Jeśli podoba Ci się nasz artykuł lub masz do niego uwagi, zostaw komentarz poniżej.

Podziel się ze znajomymi
Wyszukiwarka noclegów przyjaznych dzieciom
Gdzie chcesz spędzić wakacje z dzieckiem?
Sprawdziliśmy dla Was
Ostatnio dodane miejsca przyjazne dzieciom
Dodaj komentarz
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest CREONET Hanna Wróbel z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim, przy ul. Wysockiej 1, 63-400, e-mail: dzieciochatki@op.pl. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.