Nad morze z dzieckiem - gdzie jechać?

TOP MIEJSCÓWKI NAD MORZEM, GDZIE WARTO POJECHAĆ Z DZIECKIEM

Jeśli nie wiecie, gdzie jechać nad morze z dzieckiem, poniżej znajdziecie polecone przez Rodziców miejsca na wypoczynek, które zebraliśmy w portalu DziecioChatki.pl - Miejsca Przyjazne Dzieciom.
 
Te hotele, ośrodki wypoczynkowe i pensjonaty cieszą się pozytywnymi opiniami, posiadają liczne udogodnienia dla maluchów i wiele atrakcji dla młodszych i starszych dzieci. Rodzice również dobrze się w nich czują i w końcu znajdują czas na chwilę oddechu. 
 
Spośród poleconych noclegów nad polskim morzem, zostały wybrane przede wszystkim te, w których rodziny z dziećmi nie nudzą się (nawet gdyby pogoda nad Bałtykiem nie dopisała ;-) i które zapewniają dobre warunki pobytu. Najważniejsze, żeby podczas wakacji, urlopu czy weekendu czuć się komfortowo, zwłaszcza jeśli jest z nami małe dziecko.
 
 

[TOP 6] DOBRE HOTELE NAD MORZEM - GDZIE WYPOCZYWAĆ Z DZIECKIEM? 

 
Hotel La Siesta w Jastrzębiej Górze (woj. pomorskie). Hotel położony blisko morza, z piękną nową salą zabaw, Kącikiem Gier Wirtualnych, placem zabaw, animacjami dla dzieci i komfortowymi pokojami. Dla rodziców strefa SPA & Wellness i profesjonalna sala fitness oraz bezpłatne rowery.
 
 Hotel La Siesta nad morzem dla dzieci 
 
 
Hotel Skal**** w Ustroniu Morskim (woj. zachodniopomorskie) – hotel SPA blisko morza. Komfortowe pokoje i apartamenty rodzinne z klimatyzacją. Dla dzieci sala zabaw, w niektórych okresach animacje. Dla rodziców zabiegi SPA i masaże, Strefa Saun, jacuzzi, sala fitness. Dodatkowo grota solna z tężnią solankową. Plus korzystanie z aquaparku. Dzieci do lat 7 mają bezpłatny pobyt w hotelu.
 
 Hotel Skal Ustronie Morskie - urlop z dzieckiem nad Bałtykiem 

  
 
Hotel SPA Faltom**** w Rumii (pomorskie) to pokoje z klimatyzacją, kryty basen ze zjeżdżalniami i brodzikiem dla dzieci, sala zabaw z Małpim Gajem, pokój gier, animacje. Poza tym specjalna karta menu dziecięcego w restauracji, a nawet specjalne zabiegi SPA  dla maluchów. W czasie wakacji mnóstwo atrakcji w hotelowym ogrodzie (dmuchańce, szachy ogrodowe, kule wodne itd.). Siłownia, sauny, Grota Solna, bilard, bowling, tenis stołowy i squash. Bezpłatny pobyt dla dzieci do 7 lat. W przypadku dziecka do lat 12 (gdy śpi na łóżku z rodzicami) zapłacimy tylko za śniadanie.
 
 
Hotel SPA Faltom przyjazny dzieciom
 
Villa Hoff Wellness & SPA**** w Trzęsaczu (zachodniopomorskie) - jest położona przy samym brzegu morza i oferuje eleganckie klimatyzowane pokoje. Posiada kryty basen, salę zabaw dla dzieci i plac zabaw na plażowym piasku. Poza tym sauny, SPA, rowery, kijki do Nordic Walking, bilard, salę klubową i ogród. Wielkim atutem jest tutaj kuchnia, w której na szczególną uwagę zasługują produkty ekologiczne (np. ekologiczny łosoś) oraz własne przetwory z "Villowej Spiżarni". Zniżki dla dzieci do 12 lat, bezpłatny pobyt dzieci do lat 3.
 
 Villa Hoff w Trzęsaczu blisko morza 
 

Hotel Lidia**** w Darłówku (zachodniopomorskie) leży zaledwie 100 m od morza. Na dzieci czeka sala zabaw z małpim gajem i basenem z kulkami, sala gier multimedialnych, plac zabaw oraz ciekawe programy animacyjne. Jest również kryty basen (gdzie można skorzystać z lekcji pływania), jacuzzi, sauna, grota solna, sala fitness, kręgielnia, kijki do Nordic Walking, rowery. Przy ofertach First Minute jedno dziecko zwykle ma pobyt gratis.
 
Hotel Lidia SPA nad morzem dla dzieci

 

[TOP 15] DOBRE OŚRODKI WYPOCZYNKOWE NAD MORZEM PRZYJAZNE DZIECIOM

Ośrodek Wypoczynkowy Magra Holiday Club w Dębinie koło Rowów (pomorskie)
 
 Magra Holiday Club w Dębinie - dla rodzin z dziećmi

 
 Primavera Jastrzębia Góra - plac zabaw dla dzieci
 
 
Imperiall Resort & Medi SPA w Sianożętach (zachodniopomorskie)
 
imperiall-resort-sianozety-wakacje-z-dziecmi-nad-morzem.jpg
 
 

Neptuno Resort & SPA w Dźwirzynie (zachodniopomorskie)
 
Neptuno Resort & SPA Dźwirzyno - ośrodek przyjazny dzieciom
 
 
 
Ośrodek Wypoczynkowy Diament w Pobierowie (zachodniopomorskie)
 
Ośrodek Wczasowy Diament w Pobierowie - sala zabaw dla dzieci
 

Holiday Park Kacze Stawy w Łebie (pomorskie)
 
 Holiday Park Kacze Stawy w Łebie - przyjazny rodzinom z dziećmi 
 

Arena Słońca w Łebie (pomorskie)
 
Arena Słońca - ośrodek wypoczynkowy dla rodzin z dziećmi w Łebie
 

Chomiczówka w Łebie (pomorskie) - świetna sala zabaw, plac zabaw na morskim piasku, strefa relaksu, wstęp na basen, w sezonie animacje dla dzieci i dorosłych 
 
 Ośrodek Wczasowy Chomiczówka Łeba - plac zabaw dla dzieci 
 

Ośrodek Wczasowy Neptun w Wiciu (zachodniopomorskie) - komfortowe domki, apartamenty, pokoje, super duży zielony teren, 2 baseny kryte ruchomymi kopułami, place zabaw i sala zabaw; do morza 250 m,do jeziora 800 m
 
 Ośrodek Wczasowy Neptun w Wiciu - przyjazny dzieciom, blisko morza 
 

Panorama Morska w Jarosławcu (zachodniopomorskie) - ze wspaniałym aquaparkiem, animacjami, salą zabaw i placami zabaw
 
Panorama Morska SPA z Aquaparkiem nad Bałtykiem
 

Holiday Golden Resort w Łazach (zachodniopomorskie)
 
Holiday Camping w Łazach - domki z Aquaparkiem nad morzem
 

Columbus w Rowach (zachodniopomorskie)
 
Columbus Rowy - wakacje z dzieckiem nad morzem
 
 
Więcej przyjaznych dzieciom hoteli, pensjonatów, ośrodków wypoczynkowych i domków znajdziecie tutaj:

Miejsca Przyjazne Dzieciom nad Morzem


Życzymy wspaniałego wypoczynku z dziećmi i słonecznej pogody! 

zespół DziecioChatki.plsmile
 

Przeczytałeś artykuł w portalu Dzieciochatki.pl - Miejsca Przyjazne Dzieciom

POLECANE NOCLEGI PRZYJAZNE DZIECIOM: 
>>KLIKNIJ TU<<Więcej ciekawych artykułów o podróżowaniu z dziećmi po Polsce tutaj:

WAKACJE Z DZIEĆMI

 
CIEKAWE MIEJSCA NA WYPRAWY Z DZIEĆMI

 NIEZBĘDNIK PODRÓŻUJĄCEGO Z DZIECKIEM

Jeśli podoba Ci się nasz artykuł lub masz do niego uwagi, zostaw komentarz poniżej.

 

 
 

Podziel się ze znajomymi
Wyszukiwarka noclegów przyjaznych dzieciom
Gdzie chcesz spędzić wakacje z dzieckiem?
Sprawdziliśmy dla Was
Ostatnio dodane miejsca przyjazne dzieciom
Dodaj komentarz
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest CREONET Hanna Wróbel z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim, przy ul. Wysockiej 1, 63-400, e-mail: dzieciochatki@op.pl. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.
Polecane artykuły
Wakacje z dziećmi