Z dzieckiem nad morze w czerwcu

Wakacje w czerwcu nad morzem z dziećmi ??? 

 
Czy warto wybrać się na polskie wybrzeże z dziećmi w czerwcu 2024? Jeśli tak, to gdzie?

Poniżej przyjazne dzieciom miejsca - hotele, pensjonaty i ośrodki wypoczynkowe nad morzem :)
 
Wielu rodziców, zwłaszcza młodszych dzieci, zastanawia się nad czerwcowym pobytem nad Bałtykiem. Rozważają plusy i minusy. Sami jeździmy na nasze letnie wakacje nad polskie morze z dziećmi głównie w czerwcu. Dlatego postaramy się tu zebrać i przedstawić zalety, ale także wady wyjazdu przed sezonem, na podstawie naszych doświadczeń z czerwcowymi wakacjami.
 
Pod tekstem znajdziecie także linki do miejsc, gdzie warto taki czerwcowy urlop z dzieckiem spędzić.
 
Czerwiec z dziećmi nad morzem
 
Najważniejsze zalety i wady czerwcowego wyjazdu nad morze:
 

1) Niskie ceny wyjazdu

Wszyscy wiemy, że czerwcu w nadmorskich miejscowościach ceny są dużo niższe, aniżeli w szczycie sezonu (lipiec-sierpień). Są też w tym czasie liczne promocje (w niektórych ośrodkach np. pobyt dziecka do lat 6 gratis). To ważny argument dla budżetu rodzin, szczególnie wielodzietnych.
 
Nie ma problemu z małymi dziećmi i dziećmi przedszkolnymi, dla których opuszczenie kilku dni przedszkola nie jest przeszkodą.  Utrudnieniem może być nieobecność w szkole dzieci starszych – szkolnych. Jednak bardzo często w połowie czerwca oceny już są wystawione i nie będzie z tym kłopotu. Świadectwo można przecież odebrać po wakacjach nad morzem ;) . Radzimy jednak skonsultować z dziećmi takie plany, by nie psuć "układów" między nimi a przyjaciółmi z klasy. 
 

2) Brak tłoku

Puste plaże nad Bałtykiem w czerwcu
 
Ogromnym plusem dla nas (a dla niektórych ogromnym minusem wink) pobytu w czerwcu na morzem z dziećmi będzie brak tłoku. W czerwcu naprawdę można delektować się pobytem nad polskim morzem. O ile brak kolejek do smażalni ryb czy sklepów, brak problemów ze znalezieniem miejsc parkingowych nawet przy głównym deptaku w Kołobrzegu, możemy uznać za atut bezsporny, to pusta plaża takim atutem już nie zawsze będzie. Co z tego, że o każdej porze dnia możemy rozbić parawan w dowolnym miejscu i jest mnóstwo miejsca na zabawę, skoro nasze dziecko może nie mieć towarzystwa do tej zabawy?! Rozwiązaniem tego dylematu jest na pewno wyjazd z zaprzyjaźnioną rodziną z dziećmi w wieku zbliżonym do naszych. Może też bardzo pomóc wybór ośrodka nad morzem nastawionego na czerwcowe rodzinne pobyty. Będą maluchy i w ośrodku, i na plaży :-)
 
Dzieci nad morzem - czerwiec
 

3) Pogoda

Czerwiec często jest bardzo ciepły i stwarza idealne warunki do spokojnego, rodzinnego wypoczynku. A nawet jeśli nie ma upału, wieje, ale nie leje deszcz - jest to doskonały miesiąc na rodzinne spacery, treningi sportowe, jogging, spacery z psem, itd. Oczywiście możemy oddać się także typowym „plażowym sprawom”: babki z piasku, zamki, budowle z kamyków itp. Nieprawdą jest, że woda jest tak zimna, że nie da się nawet zamoczyć nóg. Nasze dzieci zwykle już na początku czerwca biegają boso przy brzegu, a w drugiej połowie miesiąca pluskają się z upodobaniem w Bałtyku. Można to nazwać hartowaniem, bo rzeczywiście w lipcu i sierpniu woda jest zwykle cieplejsza. To hartowanie podczas czerwcowych wakacji nad morzem, wychodzi im zdecydowanie na zdrowie. Przez cały rok prawie nie chorują :-)
 
Plaże w czerwcu są czyste i puste. Praktycznie mamy nieograniczoną ilość miejsca i nieograniczone możliwości. Niestety, jeśli nie trafimy z pogodą i na przykład pada (chociaż na ulewy możemy trafić równie dobrze w środku lipca wink, pozostaje nam tylko liczyć na ośrodek, w którym spędzamy urlop w czerwcu nad morzem. Pod artykułem polecamy sprawdzone ośrodki wakacyjne dla rodzin z dziećmi, które są w stanie zapewnić naszym pociechom atrakcje w każdą pogodę, np. salę zabaw, animacje, kino, zajęcia plastyczne albo kryty basen. Wówczas bez względu na pogodę będzie się działo…
 
Czerwcowe pobyty dla rodzin z dziećmi
 

4) Brak "bud z dobrem wszelakim"

Dla nas to atut bezsporny ;-) ! Po zeszłorocznym pobycie w czerwcu z trójką dzieci nad morzem, zauważyliśmy sporą różnicę w portfelu "na plus".  Znacznie skraca się także czas dotarcia na plażę, bo maluch nie "wrasta w ziemię" przy każdym kolorowym straganie. Większość "bud" otwiera się w ostatnim tygodniu czerwca lub dopiero na początku lipca. W czerwcu jest to zwyczajnie nieopłacalne. Pomimo pełnej opcji wyżywienia, moje dzieci co chwilę próbują naciągnąć na gofra, lody, watę cukrową czy pizzę, nie wspominając już o nowych zabawkach, bez których nie da się żyć (szczególnie  nasz 3-latek) lub o jeździki i „kulki” za 1 zł z automatu. Większości z tych rzeczy nie spotkacie w czerwcu nad morzem. Może to także być minus czerwcowego pobytu dla tych, którzy nie wyobrażają sobie wakacji bez np. gofra i góry pamiątek. Jednak z naszego doświadczenia wynika, że zwykle przynajmniej jedna miejscowa lodziarnia, smażalnia i sklep z pamiątkami są przed sezonem czynne wink więc każdy na pewno znajdzie coś da siebie.
 
 

5) Jod i bursztyn 

Jod należy do pierwiastków mało rozpowszechnionych w przyrodzie. Jest on niezbędnym elementem do prawidłowego funkcjonowania człowieka, szczególnie ważny dla rozwijającego się młodego organizmu. Większe jego ilości występują właśnie w wodzie morskiej i solankach. Niedostatek jodu u dzieci zmniejsza lub ogranicza zdolność uczenia się, spowalnia wzrost i rozwój fizyczny w okresie pokwitania. U dorosłych niedobór tego pierwiastka może doprowadzić do niewydolności tarczycy, zaburzenia funkcji rozrodczych, utrudniać utrzymanie ciąży.
 
Urlop w czerwcu nad Bałtykiem
 
Im bliżej morza, tym więcej jodu w powietrzu. I… im gorsza pogoda, tym jodu w powietrzu więcej. Dlatego powinniśmy docenić sztormy, które częściej możemy spotkać podczas czerwcowego wyjazdu niż w lipcu czy sierpniu. Warto wybierać się na spacery plażą przy morzu, właśnie po sztormie lub przy silnym wietrze,  gdyż  jod  znajduje się w  aerozolu. Ten zaś powstaje,  gdy fale pod wpływem silnego wiatru uderzają o brzeg.  Zamiast narzekać na brak słońca, lepiej ciepło się ubrać i wybrać się na długi rodzinny spacer brzegiem morza, by nawdychać się jodowego aerozolu i cieszyć bryzą. 
 
Kolejne wspaniałe znalezisko
 
Bursztyn zawsze warto znad morza przywieźć. Natomiast bursztyn znaleziony samodzielnie potrafi być dla dziecka pamiątką, wspomnieniem na całe życie z udanych wakacji nad morzem. Znaleźć bursztyn na plaży w pełni sezonu graniczy z cudem. Musimy konkurować z tysiącami takich samych jak my poszukiwaczy.  Co innego czerwiec, gdy plaże są puste, a sztormy zdarzają się częściej. Wtedy nasze szanse na znalezienie tej cennej żywicy bardzo wzrastają. Jako ciekawostkę podamy, iż największa znaleziona bryła (choć lepiej napisać: BRYŁA) bursztynu z Morza Bałtyckiego waży 9,75 kg. Nad Bałtykiem najczęściej spotykany jest bursztyn żółty, rzadsze są odmiany w innych kolorach: bezbarwny, czerwony czy zielonkawy. Bryłki bursztynu także tego znalezionego nad Bałtykiem, zawierają niekiedy (szczerze mówiąc bardzo rzadko) pochodzące z okresu kredy i kenozoiku szczątki zwierząt lub roślin, nazywane: INKLUZJAMI.  I takich właśnie znalezisk Wam życzymy!
 

6) Najdłuższe dni w roku

Najdłuższe dni w naszych szerokościach geograficznych to okres od 15 czerwca do 15 lipca. Słońce wschodzi w tym czasie około godz. 4:00, a zachodzi dopiero po 21:30.  Weźcie przy tym pod uwagę, że od wiosny do jesieni Słońce najwcześniej wschodzi i najpóźniej zachodzi w Polce właśnie nad morzem. Różnica między północnymi a południowymi krańcami Polski może wynosić prawie godzinę! A 21 czerwca (przesilenie letnie) to w ogóle najdłuższy dzień roku. Ile czasu do wykorzystania! :-) I jakie piękne zachody Słońca...
 

7) Brak problemów z dojazdem na urlop

Dojazd na wymarzony urlop nad morze może być prawdziwą gehenną. Szczególnie gdy jedziemy w upale z prędkością 10 km na godzinę, klimatyzacja ledwo chodzi, paliwo się kończy, dzieci chcą siku, jeść i pić, a do celu naszej podróży daleko ...
 
W naszym przypadku to zawsze do pokonania minimum 400 km. A taka podróż z trójką dzieci to już wyprawa na cały dzień. Mimo poprawy jakości dróg w Polsce i zwiększenia kilometrów autostrad, w sezonie korki na drogach dojazdowych do nadmorskich kurortów to standard. Można to porównać tylko z wiecznie zakorkowaną słynną "Zakopianką". Ponadto sporym problemem są weekendowe zmiany turnusów, gdyż w tym samym czasie panuje intensywny ruch w obie strony. Niestety, w sezonie nie da się tego uniknąć . Podobnie sytuacja ma się z biletami PKP, czy PKS. Zorganizowane grupy obozowe, czy kolonijne nierzadko wykupują bilety z dużym wyprzedzeniem, więc  kupno pożądanej miejscówki może okazać się niemożliwe. 
 
W czerwcu takie problemy nie występują. Ani drogi, ani pociągi czy autobusy nie są zatłoczone. Dojazd na wymarzone wakacje z dziećmi może być przyjemną podróżą, a nie gehenną, po której trzeba przynajmniej 3 dni odreagować! 
 

8) Pobyt można zarezerwować nawet w ostatniej chwili.

Zwykle w czerwcu jest jeszcze dużo wolnych miejsc nawet w najlepszych pensjonatach i hotelach, przyjaznych dziecio i rodzinie które w sezonie są oblegane, a rezerwacji trzeba dokonać rok wcześniej. Więc jeśli jesteśmy zmęczeni, marzymy o świeżej morskiej bryzie zamiast spalin, dzieci nie mogą już doczekać się wakacji, a prognoza pogody na najbliższe 2 tygodnie jest dobra - warto spróbować :-) Pakujcie się i ruszajcie z dziećmi nad Bałtyk. Może spotkamy się na plaży? Bo my w czerwcu 2019 znów będziemy na wakacjach z dziećmi nad polskim morzem. smiley
 
 
Naszym zdaniem czerwcowy wyjazd ma więcej zalet niż wad :-)
 
Czerwiec z maluchem nad morzem
 
Czerwiec nad morzem jest coraz bardziej popularnym terminem wyjazdów wakacyjnych z dziećmi. Naszym zdaniem ma on więcej zalet niż wad i mamy nadzieję, że przekonaliśmy Was do skorzystania z czerwcowych pobytów dla rodzin z dziećmi. Warto wybrać ośrodki rodzinne, które już od pierwszych dni czerwca przygotowują atrakcje dla dzieci i rodziców
 

OŚRODKI, PENSJONATY I HOTELE PRZYJAZNE DZIECIOM NAD MORZEM Z ATRAKCJAMI NA CZERWIEC:

Neptuno Resort w Dźwirzynie

Szukacie harmonii z naturą, a przy tym stronicie od wakacyjnych tłumów? Chcecie wypocząć nad Bałtykiem w pełni ciesząc się jego urokami? Jako cel czerwcowego pobytu wybierzcie ceniony przez rodziców Neptuno Resort - ośrodek w Dźwirzynie, otoczony przez sosnowy las i chroniącą przed wiatrem wydmę. Najbliższe zejście na plażę znajduje się zaledwie 50 m od kompleksu.

Poza wyjątkowo szeroką plażą, która w czerwcu urzeka kameralną atmosferą, zachwyci Was też oferta samego ośrodka. Pomyślano w nim o potrzebach i oczekiwaniach wyjątkowych gości - dzieci. Dla nich powstały dwie wewnętrzne sale zabaw i plac zabaw w ogrodzie z piaskownicą, trampoliną, huśtawkami, tyrolką, zjeżdżalnią, wieżą strażacką oraz mini ścianką wspinaczkową. Jest tu również boisko do siatkówki i piłki plażowej. We wnętrzach budynku czeka dodatkowo strefa Game-zone z piłkarzykami oraz multimedialna ściana gier dla małych i większych dzieci. Dla starszaków powstała strefa Play Game XBox Kinect. W sezonie w ogrodzie i na plaży prowadzone są angażujące animacje. Odbywają się też pokazy cyrkowe i teatrzyki lalkowe.

W czasie, gdy Wasze dzieci będą pochłonięte beztroską zabawą, skorzystajcie z oferty nadmorskiego SPA. Do relaksu zapraszają jacuzzi, sauna fińska, łaźnia parowa, wanna z hydromasażem, tężnia solankowa, strefa wypoczynku z podgrzewanymi leżankami, a także gabinety masażu. Weźcie również udział zajęciach jogi, sesjach medytacji i ćwiczeniach na zdrowy kręgosłup - rodzinny pobyt nad morzem to świetna okazja, by zadbać o zdrowie i samopoczucie. 

Czerwiec nad Bałtykiem to wyjątkowy czas. Spędźcie go na pobliskiej plaży lub eksplorując okoliczne lasy, na rowerach (na miejscu dostępne są rowery elektryczne i foteliki dziecięce) lub maszerując z kijkami (również do wypożyczenia w resorcie). Zaplanujcie też wycieczkę do Kołobrzegu i Niechorza, w których czekają słynne latarnie morskie oraz wiele innych atrakcji dla wszystkich członków rodziny. 

Ośrodek oferuje zakwaterowanie w pokojach i apartamentach z balkonem lub tarasem oraz wyżywienie - bufetowe śniadania i obiadokolacje z dużym wyborem dań, również dla dzieci. 

Strona www ośrodka: Neptuno Resort - Dźwirzyno

Hotel Neptuno nad morzem - czerwiec z animacjami

Hotel Neptuno w Dźwirzynie 

 

Hotel Faltom w Rumi

Na czerwcowy wypad nad morze znakomicie sprawdzi się czterogwiazdkowy Hotel Faltom, zlokalizowany dogodnie w gdyńskiej Rumi. To idealna baza do zwiedzania okolicy - niedaleko czekają zabytki Trójmiasta i wyjątkowy Półwysep Helski. Rodzinny ośrodek stanowi idealną propozycję na urlop z dziećmi przed rozpoczęciem sezonu wakacyjnego.

Hotel Faltom już od progu skradnie serca dzieci i miłośników SPA. Na miejscu czeka wyjątkowo rozbudowana strefa relaksu – ciepły basen z wodną strefą dla maluchów i zjeżdżalniami, jacuzzi, sauny, tężnia solankowa, grota solna, podgrzewane leżaki i gabinety zabiegowe tworzą nadmorską oazę wytchnienia. Dla aktywnych przygotowano siłownię, bowling oraz salę tenisa stołowego i squasha. Aby ułatwić rodzicom korzystanie udogodnień, hotel oferuje możliwość wynajęcia indywidualnej opiekunki.

A jeśli o dzieci chodzi - na nie w hotelu czekają jeszcze inne atrakcje, na czele z kolorowym Klubem Malucha, w którym najmłodsi goście mogą oddać się szaleństwom w Małpim Gaju, chińskim basenie, na mini ściance wspinaczkowej i zjeżdżalni. Na miejscu czekają ponadto interaktywny playtouch, liczne zabawki, gry, puzzle, klocki, książeczki i ulubione bajki na DVD. Dla nieco starszych dzieci przygotowano konsole Play Station i Xbox, a całym rodzinom rozrywkę zapewnią cymbergaj, ping-pong, kręgle i bilard. Z myślą o szkrabach, prowadzone są także zróżnicowane tematycznie animacje. A przy ładnej pogodzie ogromną frajdę maluchom zapewnia dmuchany plac zabaw oraz fontanna tańcząca typu plac wodny, basen z wodną kulą i łódkami dla dzieci i inne wodne atrakcje w hotelowym ogrodzie.

Do skorzystania z oferty nadmorskiego ośrodka dodatkowo zachęcają pakiety pobytowe - skrojone na miarę potrzeb i oczekiwań rodzin planujących czerwcowy wypad nad morze.

Pierwsza z ofert - Boże Ciało - obowiązuje od 30 maja do 2 czerwca. Cena, poza komfortowymi noclegami, obejmuje bufetowe śniadania i obiadokolacje oraz słodkie bufety z kawą. W planie znajduje się również rodzinna zabawa z nagrodami, a w piątek i sobotę odbędą się kilkugodzinne animacje z ciepłym posiłkiem dla dzieci.

W czerwcu możecie również przetestować Pakiet Rodzinny (obowiązuje w terminie 3-22 czerwca). W tej opcji dwudniowy bezpłatny pobyt maksymalnie 2 dzieci do lat 7 ze śniadaniami i obiadokolacjami, dostępem do udogodnień i sobotnimi animacjami. Ponadto seans w grocie solnej, seanse zapachowe w saunie, zajęcia aqua fitness, godzina bowlingu, bilarda, tenisa stołowego lub squasha i oczywiście nielimitowany dostęp do Aqua Centrum.

Na czas od 23 do 28 czerwca przy pobytach na minimum 3 noce Hotel Faltom oferuje pakiet pobytowy Wakacje - również i tu zakwaterowanie i wyżywienie dla dwójki dzieci w wieku do 7 lat będzie bezpłatne, a wiele atrakcji dla dorosłych pokrywa się z tymi z Pakietu Rodzinnego. W czerwcowe wakacje ponadto maluchy wezmą udział w codziennych animacjach - wielkie bańki mydlane i wata cukrowa w ogrodzie hotelowym, zabawy grupowe, skarpetkowe kukiełki, tworzenie ramek na zdjęcia, origami, wycinanki z filcu, zajęcia ruchowe i konkursy – piękne wspomnienia gwarantowane!

Strona WWW: Hotel Faltom - Rumia

czerwiec-z-dzieckiem-w-hotelu-z-basenem-faltom.jpg

Hotel Faltom - Rumia

Ośrodek Columbus w Rowach

W maju i czerwcu Columbus zaprasza w oparciu o promocyjną ofertę - Pakiety Columbus PLUS "Plaża Las Uśmiech Słońce".

Komfortowe apartamenty i studia, doskonałe posiłki w restauracji w systemie najkorzystniejszym dla dzieci (śniadania, Zupa Malucha, obiady i kolacje), możliwość uzupełnienia pokoju o udogodnienia dla maluszków, system zajęć animacyjnych dla dzieci, 200-metrowa sala zabaw Klub Dziecięcy, małpi gaj pod dachem, bajeczny dwustrefowy plac zabaw, kompleks boisk i pole do Mini Golfa - to gwarancja błogiego i pełnego atrakcji wypoczynku w rodzinnej atmosferze.

Columbus w maju i czerwcu codziennie (od godz. 10 do 13 oraz od 15 do 18) zaprasza dzieci do udziału w zajęciach plastycznych, muzycznych, rekreacyjno-ruchowych oraz do gier i konkursów, z których każde dziecko wyjdzie zwycięsko. W czasie każdego turnusu odbędzie się również spektakl Teatru Lalek oraz szlagierowy bal dziecięcy. A na tych, którzy spędzą w Columbusie Dzień Mamy lub Dzień Dziecka - czeka prawdziwy festiwal atrakcji!

Położenie zaledwie 70 metrów od wejścia na piaszczystą, szeroką plażę to 2-minutowy spacer dziecięcym tempem i już możemy napawać się urokiem Bałtyku!

Strona WWW: Columbus - Rowy

czerwiec-z-maluchem-nad-morzem-pakiety-dla-mamy-z-dzieckiem.jpg

Ośrodek Columbus - Rowy

Domki Tropicana Family w Bobolinie

Piękny, nowoczesny ośrodek Tropicana Family znajduje się w Bobolinie, znanym z niezatłoczonych, czystych plaż. Rodziny, które wybiorą pakiet czerwcowy, mogą tu liczyć na kilka dni fantastycznej zabawy nad morzem. W ofercie czerwcowej na 2024 rok bogaty program animacji dla dzieci i dorosłych, turnieje i rozgrywki, występy artystów i rodzinna biesiada przy ognisku, a w ramach projektu "Letnie Kino" - poranki filmowe dla maluchów na dużym ekranie. Ponadto dzieci mają możliwość korzystania z Dmuchanego Parku Wodnego, Mini Clubu i Małpiego Gaju pod dachem, wspaniałych placów zabaw na piasku plażowym i trawie, hulajnóg, rowerków i gokartów. Rodzinnej rekreacji sprzyja malowniczy zielony teren nad rzeczką, z miejscami do wypoczynku, altanami grillowymi i bramkami do gry w piłkę, a także strefa gier z cymbergajem, stołami do ping-ponga i bilarda. W ośrodku wypożyczycie również rowery turystyczne z fotelikami i kaskami oraz kijki do Nordic Walking, co sprzyja eksplorowaniu ciekawej przyrodniczo okolicy. Natomiast rankiem możecie wziąć udział w zajęciach jogi.

Domki są urządzone w wygodnym i miłym dla oka skandynawskim stylu, a przy tym są świetnie wyposażone we wszystkie potrzebne sprzęty, łącznie z ekwipunkiem plażowym. Posiadają tarasy, na których można wypoczywać, np. grillując.

Cena wynajmu domku w czerwcu, w porównaniu z ceną w sezonie jest wyjątkowo atrakcyjna, a dla najmłodszych przewidziano możliwość dostawki oraz wypożyczenia łóżeczka turystycznego i innych akcesoriów przydatnych w opiece.

Strona WWW: Domki Tropicana Family
 

Ośrodek Wczasowy Neptun w Wiciu

Komfortowy ośrodek wypoczynkowy nad morzem, w którym Wasze dzieci mogą się wyszaleć na dużym, zielonym, pełnym atrakcji terenie. Ośrodek jest położony tylko 450 m od morza i 800 m od jeziora Kopań, gdzie można wędkować i uprawiać sporty wodne.

OW Neptun oferuje rodzinom z dziećmi 2 podgrzewane baseny, kryte zamykanymi kopułami, piękne place zabaw (z tyrolką, którą dzieci uwielbiają), salę zabaw pod dachem, boiska, bilard, tenis stołowy oraz rowerki. Dostępne są oczywiście udogodnienia dla niemowląt, typu łóżeczka, wanienki, wysokie krzesełka, nawilżacz powietrza itp.

Mieszkać możecie w ładnych przestronnych domkach, apartamentach lub pokojach z łazienkami. W ośrodku można wykupić smaczne obiady.

Pobyty czerwcowe OW Neptun proponuje w bardzo korzystnych cenach.

Strona WWW: Ośrodek Wczasowy Neptun

osrodek-wypoczynkowy-neptun-pobyt-nad-morzem-w-czerwcu.jpg

Ośrodek Wczasowy Neptun w Wiciu

 

Magra Holiday Club w Dębinie k. Rowów

W Magra Holiday Club już w czerwcu czekają na dzieci codzienne animacje z podziałem na grupy wiekowe, na rodziców natomiast zajęcia sportowe (aquaaerobic, nordic walking z instruktorem), ale także dwa podgrzewane baseny (w tym jeden dla maluszków), place zabaw, kącik do zabawy, pyszne urozmaicone posiłki w formie soft all inclusive, a dla najmłodszych liczne udogodnienia. Dużym atutem Magry jest także piękne położenie.

Ceny w czerwcu są oczywiście niższe niż w wysokim sezonie.

Strona WWW: Magra Holiday Club
 
pobyt-czerwcowy-nad-morzem-z-dziecmi-magra-z-basenem.jpg

 

SOLEO Family Resort w Rewalu

Na udany rodzinny urlop w czerwcu zaprasza sezonowy  wypoczynkowy SOLEO Family Resort, zlokalizowany w spokojnym Rewalu, w odległości 3 minut spacerkiem od plaży wielokrotnie nagradzanej Błękitną Flagą. Nowoczesny resort to wyjątkowe miejsce na mapie wybrzeża Bałtyku, stworzone z myślą o rodzinach oraz ich komforcie pobytu i doskonałej zabawie. Wysoki standard zakwaterowania, interesująca oferta kulinarna i autorskie animacje dla dzieci - to prosty przepis na udany czerwcowy wypad.

Resort przygotował wyjątkową ofertę Wiosenny Relaks nad Morzem. Pakiet obowiązuje przy rezerwacji na minimum 7 noclegów (od weekendu do weekendu) - w terminie od 26 maja do 16 czerwca.

Dla pierwszych 30 rezerwacji Pakietu Wiosenny Relaks nad Morzem Soleo oferuje rabat w wysokości 5%, a ponadto gratisy do restauracji i cocktail baru oraz atrakcje o wartości 1500 zł: voucher o wartości 700 zł do Restauracji CIAO PIZZA i na śniadania, voucher o wartości 400 zł na rozgrywki mini golfa w SOLEO Mini Golf, voucher o wartości 300 zł do wypożyczalni rowerów SOLEO go! Dodatkowo 5 drinków z menu LA PLAYA gratis!

Dla osób chętnych na wyjazd w okresie 16 - 22 czerwca resort oferuje 5% rabatu na pobyt.

Czerwcowe pakiety w SOLEO Family Resort obejmują zakwaterowanie w parterowym domku lub dwupoziomowym apartamencie (w obu przypadkach z aneksem kuchennym, prywatnym tarasem i ogródkiem z grillem) oraz swobodny dostęp do atrakcji ośrodka. Należą do nich aż cztery place zabaw ze zjeżdżalniami, huśtawkami, piaskownicą, domkiem do wspinania i wieloma innymi rozrywkami dla maluchów, sale zabaw (SOLEO Sala Zabaw, SOLEO Kids Arena i SOLEO Małpi Gaj), mini golf i mini boisko sportowe. Starszaki spędzą czas w sali SOLEO Gaming Room, interaktywnej przestrzeni stworzonej do wirtualnej zabawy. Z myślą o dzieciach zaplanowano również całodzienne animacje w ramach SOLEO Kids Club, które prowadzone są codziennie od poniedziałku do piątku. W planie pokazy i występy zaproszonych grup artystycznych. Miłośników wodnych szaleństw ucieszy strefa AquaFun - bezpieczny basen z podgrzewaną wodą, zjeżdżalnią, kaskadą wodną z oddzielonym płytkim brodzikiem dla maluszków. Czekają również dwie wanny jacuzzi z masażami wodnymi.

W Resorcie można wykupić pyszne i urozmaicone śniadania. Ponadto na miejscu działają restauracja Ciao Pizza Italian Bistro, lodziarnia Ciao Gelato oraz La Playa Cocktail Bar. Resort zapewnia bezpłatny room service - dostawę dań i napojów do domku lub apartamentu.

Na miejscu wypożyczycie rowery. Na aktywnych czeka trasa rowerowa Velo Baltica, która biegnie tuż przed resortem. Do dyspozycji gości oddano również parawany i leżaki, które można zabrać na pobliską plażę. Do atrakcji w sąsiedztwie należą Nadmorska Kolej Wąskotorowa, latarnia morska w Niechorzu i ruiny kościoła w Trzęsaczu. Z dzieciakami odwiedźcie też koniecznie Park Wieloryba oraz park linowy Revolta w Pogorzelicy. Rewal sprawdzi się idealnie zarówno dla osób spędzających czas aktywnie, jak i tych, którzy poszukują wytchnienia w rodzinnym gronie. Po przyjeździe otrzymacie przewodnik po atrakcjach okolicy z praktycznymi wskazówkami, co ułatwi Wam zaplanowanie czerwcowego pobytu.

Strona WWW: SOLEO Family Resort - Rewal

Soleo Family Resort na czerwcowe pobyty z animacjami dla dzieci

SOLEO Family Resort - Rewal

Hotel Szlak Bursztynowy w Jarosławcu

Hotel Szlak Bursztynowy**** w Jarosławcu, położony zaledwie 150 m od plaży, zapewnia rodzinom z dziećmi komfort pobytu, doskonałą kuchnię, relaks i atrakcje.

Klimatyzowane pokoje o zróżnicowanym, eleganckim wystroju, Strefa Wellness z saunami bursztynową i fińską, beczką do schładzania, tężnią solną, słonecznym tarasem, siłownią oraz roztaczającą się z okien nadmorską panoramą, Strefa SPA z szerokim wachlarzem kojących zabiegów, bazujących na najwyższej jakości kosmetykach - stwarzają idealne warunki do wypoczynku.

Całości dopełnia Restauracja Regionalna, słynąca z doskonałych posiłków w stylu slow food, opartych w dużej mierze na produktach z własnych upraw (hotel posiada własne gospodarstwo rolne), gdzie skosztujecie mistrzowsko przyrządzonych potraw. 

Oczywiście, jak na hotel przyjazny rodzinie przystało, dzieci są tu traktowane priotytetowo. W pokojach możecie oczekiwać wszelkiego rodzaju udogodnień dla niemowląt - od łóżeczek po nianię elektroniczną i nawilżacz powietrza. W oryginalnej Bajkowej Krainie maluchy mogą szaleć do woli, korzystając z licznych edukacyjnych zabawek oraz łodzi Wikingów, pełnej kolorowych kulek, a starszaki ucieszy Strefa Play Station z dużym wyborem wirtualnych gier. Z kolei zwolennicy klasycznej rozrywki na rodzinne wieczory mają zagwarantowany cały arsenał gier planszowych.

Na miejscu wypożyczycie także kijki do nordic walking oraz rowery, przydatne do eksplorowania malowniczej okolicy (w pobliżu przebiega m.in. nadmorska trasa rowerowa R-10).

Pobyt czerwcowy w pakiecie "Wiosna nad morzem 2024" gwarantuje bezpłatny pobyt dziecka do lat 4 oraz duże zniżki dla dzieci w wieku do 10 lat.

Strona WWW: Hotel Szlak Bursztynowy - Jarosławiec

Czerwcowe wakacje w hotelu Szlak Bursztynowy w Jarosławcu

Hotel Szlak Bursztynowy w Jarosławcu

 

Domy Morskie w Jantarze

Kompleks Domów Morskich w Jantarze to kolejna propozycja czerwcowego pobytu nad morzem. Na pograniczu Mierzei Wiślanej i Żuław czekają na Was murowane, ogrzewane domy otoczone ogromnym zielonym terenem i położone 15 minut od szerokiej, piaszczystej plaży. 

1,5 ha teren jest ogrodzony i dostosowany do potrzeb najmłodszych gości. Są tu huśtawki, zjeżdżalnie, trampolina i kolejka tyrolska. Oprócz tego boisko sportowe, ścianka do tenisa i odkryty podgrzewany basen. Ciekawie prezentuje się także wioska sensoryczna, kuchnia błotna i kącik malucha z jeździkami i rowerkami. Gospodarze zadbali nie tylko o atrakcje dla dzieci lecz również dla dorosłych (balia z jacuzzi i hydromasażem, siłownia zewnętrzna, wiaty do grillowania).

Przyjezdni mają do wyboru domy parterowe lub dwupoziomowe (max. 6 osób) oraz komfortowe wille dla max. 5 osób. Każdy dom ma prywatny ogródek lub taras i indywidualne miejsce parkingowe. Wolnostojące domy posiadają kompleksowe wyposażenie, odpowiadające potrzebom niemowląt i małych dzieci.

Nie płaci się tu za pobyt zwierząt, a dla piesków udostępniono zamknięty wybieg z torem przeszkód i zabawkami.

Warto też dodać, że ceny poza wysokim sezonem są tutaj bardzo atrakcyjne.

Strona WWW: Domy Morskie - Jantar

czerwcowe-wakacje-z-dzieckiem-domy-morskie-jantar.jpg

Domy Morskie w Jantarze

Jeśli tak jak my, zdecydowaliście się na pobyt przed sezonem, chcecie znaleźć inne sprawdzone i polecane przez nas samych i innych rodziców pensjonaty, ośrodki wypoczynkowe i hotele przyjazne dzieciom nad morzem, w których dobrze się wypoczywa również w czerwcu, sprawdźcie tutaj: DziecioChatki nad morzem

 

 

 
 

Przeczytałeś artykuł w portalu Dzieciochatki.pl - Miejsca Przyjazne Dzieciom

POLECANE NOCLEGI PRZYJAZNE DZIECIOM: 
>>KLIKNIJ TU<<Więcej ciekawych artykułów o podróżowaniu z dziećmi po Polsce tutaj:

WAKACJE Z DZIEĆMI

 
CIEKAWE MIEJSCA NA WYPRAWY Z DZIEĆMI

 NIEZBĘDNIK PODRÓŻUJĄCEGO Z DZIECKIEM

Jeśli podoba Ci się nasz artykuł lub masz do niego uwagi, zostaw komentarz poniżej.

 

Chronione przez Copyscape


 WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE

 Portal DziecioChatki.pl


Podziel się ze znajomymi
Wyszukiwarka noclegów przyjaznych dzieciom
Gdzie chcesz spędzić wakacje z dzieckiem?
Sprawdziliśmy dla Was
Ostatnio dodane miejsca przyjazne dzieciom
Dodaj komentarz
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest CREONET Hanna Wróbel z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim, przy ul. Wysockiej 1, 63-400, e-mail: dzieciochatki@op.pl. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.
Polecane artykuły
Wakacje z dziećmi