Sylwester z dziećmi w górach, nad morzem, nad jeziorem...

SYLWESTER Z DZIEĆMI

Poniżej znajdziecie najciekawsze naszym zdaniem oferty na Sylwestra z dziećmi, proponowane przez ośrodki przyjazne dzieciom.

Polecane przez nas hotele i pensjonaty oprócz zabawy dla dorosłych organizują Sylwestra dla dzieci czyli osobny Bal Sylwestrowy dla dzieci albo specjalne zajęcia, animacje czy sylwestrowe przedszkole.

W wielu spośród niżej wymienionych ośrodków wypoczynkowych można również wynająć nianię dla dziecka na wieczór sylwestrowy. W niektórych Sylwester jest po prostu wspólny - dla całej rodziny, w bardziej domowej atmosferze, np. przy kominku, ognisku...

Wszystkie ośrodki, które opisujemy, posiadają liczne udogodnienia dla niemowląt i małych dzieci (łóżeczka, wanienki, wysokie krzesełka, nocniki itp.) oraz atrakcje dla dzieci młodszych i starszych (kącik lub sala zabaw, plac zabaw, gry, książeczki, często także sanki). 

Sylwester 2019/2020 przypada we wtorek. Szczęśliwcy, którzy maja tego dnia wolne i mogą sobie wziąć jeszcze np. urlop w poniedziałek  - doliczając poprzedzające Święta Bożego Narodzenia, razem mogą zyskać nawet 9 dni zimowych wakacji. 

Taki zimowy sylwestrowy wyjazd to wspaniała okazja do wspólnych zabaw na świeżym powietrzu, bitew na śnieżki, lepienia bałwanów, saneczkowych zjazdów, nauczenia dzieci jazdy na nartach. A więc wyprawa po zdrowie, która świetnie hartuje. Przede wszystkim jednak - możliwość pobycia z dziećmi naprawdę i poświęcenia im czasu, którego na co dzień tak nam brakuje. Kuligi, ogniska, wieczory przy kominku i...bal

Sami możemy przy tym doskonale wypocząć, z dala od codziennych obowiązków, przygotowań i świetnie się wybawić na Sylwestra, nie zastanawiając się: „co zrobić z dziećmi?”

Wśród Miejsc Przyjaznych Dzieciom wybraliśmy ciekawe oferty na Sylwestra z dziećmi. Pakiety sylwestrowe rodzinne obejmują od 3 do 7 dni. W większości sylwestrowych ofert dla rodzin z dziećmi jest możliwość skrócenia lub wydłużenia pobytu.

Niektóre pakiety zaczynają się
od razu po Świętach Bożego Narodzenia. Sylwestrowy pobyt zimowy z dzieckiem można połączyć więc także z pakietem świątecznym (od wtorku 24 grudnia do niedzieli 28 grudnia), ponieważ Wigilia 24 grudnia przypada w 2019 roku również we wtorek. Może więc warto zastanowić się nad ponadtygodniowym wyjazdem z dziećmi w góry, nad morze lub nad jezioro? 
 

SYLWESTER W GÓRACH Z DZIEĆMI

MSZANA DOLNA (GORCE, OKOLICE RABKI) - PENSJONAT SZCZEBEL

Rodzinny Sylwester z dziećmi w górach w Pensjonacie Szczebel
Rodzinny Pakiet Sylwestrowy (5 dni); możliwość dłuższego pobytu

Na Sylwestra:

- Dla rodziców Bal Sylwestrowy z uroczystą kolacją (ciepłe dania, stół szwedzki z przekąskami, stół słodkości, alkoholowy Open Bar oraz zimne i ciepłe napoje bez limitu)

- Bal Sylwestrowy Dla Dzieci od godz. 18.00 - zabawy przy muzyce, "tańce skakańce"- Mini Disco, konkursy z nagrodami - wszystko pod okiem profesjonalnych animatorek dziecięcych; w menu dla dzieci: przekąski, stół słodkości, napoje, dziecięcy szampan. Dla młodszego dziecka można na sylwestrowy wieczór wynająć opiekunkę.

Animacje dla dzieci w Pensjonacie Szczebel
Wśród atrakcji pobytowych przygotowano m.in. zabawę z regionalnym zespołem ludowym, wspólne kolędowanie, uroczystą kolację noworoczną z regionalnymi przysmakami, animacje i zabawy dla dzieci, twórcze warsztaty plastyczne i rękodzielnicze pod opieką animatorów i bajkowe wieczory na dużym ekranie.

W pakiecie rodzinnym ponadto: noclegi w komfortowych pokojach 2-osobowych, Pokojach Rodzinnych De Lux lub Apartamentach Studio, śniadania w formie szwedzkiego stołu, obiady, kolacje lub obiadokolacje, słodki poczęstunek, WiFi, bezpłatny parking monitorowany

Istotne dla rodzin z dziećmi: 
sala zabaw dla maluchów, kącik zabaw w restauracji, kącik plastyczny, piłkarzyki, tor pontonowy do szalonej jazdy na pontonach (czynny cały rok, bez względu na warunki atmosferyczne), tyrolka, górka saneczkowa, sanki; za dodatkową opłatą możliwość wynajęcia opiekunki na noc.

Zimowy kulig jest jedną z ulubionych atrakcji dla dzieci
Istotne dla narciarzy: stok narciarski Śnieżnica w Kasinie Wielkiej (8 km), stacja narciarska Koninki (10 km), Ski Lubomierz (15 km), Maciejowa i Polczakówka w Rabce (15 km), stok narciarski w Chabówce - bardzo łatwe trasy (17 km).

Strona WWW: Pensjonat Szczebel

 

LĄDEK ZDRÓJ (SUDETY, KOTLINA KŁODZKA) - WILLA MARIANNA

Willa-Marianna-Sylwester-z-dzieckiem-w-gorach-Kotlina-Klodzka.jpg

Rodzinny Pobyt Sywestrowy w Sudetach obejmuje 6 noclegów

Skierowany dla rodzin z dziećmi, które chcą w tym czasie przede wszystkim wypocząć, pojeździć na nartach oraz powitać Nowy Rok na kameralnym Balu Sylwestrowym.

Sylwester dla całej rodziny:

Rodzinny Bal Sylwestrowy przy muzyce mechanicznej z pokazem fajerwerków o północy. Menu sylwestrowe: 3-daniowa kolacja, zimne zakąski i przekąski, kieliszek wina musującego, napoje zimne i gorące, butelka wódki lub butelka wina dla dwóch osób. Obecność dzieci jest przewidziana w trakcie kolacji oraz zabawy sylwestrowej.

Wśród atrakcji pobytowych: wieczorek powitalny z domowymi nalewkami i muzyką,przejażdżka bryczką lub kulig saniami zależnie od pogody oraz ognisko z kiełbaskami, grzanym winem i muzyką, seans filmów górskich dla starszych dzieci i dorosłych, sauna dostępna od 18.00 do 21.00

Sylwester z dzieckiem w Willi Marianna w Lądku Zdrój

W sylwestrowym pakiecie rodzinnym ponadto: noclegi w pokojach i apartamentach 2 do 6 osobowych z łazienkami, TV, bezprzewodowym Internetem (apartamenty są wyposażone w aneks kuchenny), śniadania w formie bufetu, obiadokolacje (zupa, drugie danie, deser, napój), uroczyste śniadanie Noworoczne, obiad Noworoczny z lampką wina, kawą i ciastem

Istotne dla rodzin z dziećmi: zajęcia stajenne dla dzieci (spotkanie z konikami, podstawowe informacje o życiu koni i zachowaniu w stajni, czyszczenie, siodłanie i spacer w siodle dla każdego dziecka),możliwość nauki jazdy konnej (własna stajnia); miejsce do zabaw na śniegu i plac zabaw, w domu sala zabaw, zabawki, książeczki, gry dla maluchów; X-Box, sanki dla dzieci bezpłatnie; w razie potrzeby pediatra przyjeżdża na miejsce. Dzieci poniżej lat 3 mają pobyt bezpłatny, zniżki dla dzieci od 3 do 8 lat. Możliwość opieki nad dzieckiem.

Rodzinny Sylwester z dziecmi w gorach w Willi Marianna.JPG

Istotne dla narciarzy: 30% zniżki w wypożyczalni nart i snowboardów, współpraca z instruktorami narciarskimi, możliwość transferu na stoki, narciarnia; Stacja Narciarska Lądek Zdrój - ok. 2,5 km od Willi (m.in. wyciąg dla dzieci Baby Lift, szkółka narciarska z lekcjami dla najmłodszych) oraz znajdujące się w zasięgu ok. 25 min. jazdy samochodem: Czarna Góra, Kamienica, Nowy Gierałtów, ART-SKI Bielice (również trasy narciarstwa biegowego).

Strona WWW: Willa Marianna


KUDOWA-ZDRÓJ (GÓRY STOŁOWE) - FAMILY SPA SCALIANO***

Famili Spa Scaliano Kudowa Zdrój Sylwester z dziećmi w Górach Stołowych
Rodzinny Pakiet Sylwestrowy w Kudowie Zdrój - dowolna ilość dni 

W pakiecie rodzinnym: noclegi, urozmaicone śniadania (bufet szwedzki), znakomite obiadokolacje, nieodpłatne korzystanie z seansów otwartych w strefie Jacuzzi Solankowym z widokiem na Górę Parkową, prywatne seanse aromaterapeutyczne w saunie fińskiej, voucher SPA (masaże, zabiegi kosmetyczne), bezpłatne korzystanie z wypożyczalni sanek oraz kijów do Nordic Walking, parking, wi-fi.

Hotel Scaliano Kudowa Zdrój na rodzinny Sylwester z dziećmi
Na Sylwestra:

- Dla rodziców Bal Sylwestrowy przy nowych i dobrze znanych utworach - muzyka na żywo. Bogate menu Sylwestrowe: przystawka, danie główne na ciepło, bufet zakąsek na zimno, bufet słodkości, podczas wieczoru 2 sety dań ciepłych. Do picia w formie bufetu samoobsługowego: kawy, wybór herbat, napoje gazowane, soki, Świeże Żywe Piwo, wino, wódka, whisky INCLUSIVE. O północy powitanie Nowego Roku oraz fajerwerkowe show.

- Dla Dzieci w wieku 3-12 lat Kinderbal z animacjami - konkursy, zabawy, muzyka, tańce, ulubione przekąski i napoje 

Sylwester z dziećmi w górach w hotelu Scaliano Kudowa Zdrój
Wśród atrakcji pobytowych przygotowano poza tym m.in. 31.12 przedsylwestrowy poczęstunek góralski w chacie biesiadnej w godz. 13-15:00, 01.01. Noworoczny Piano Evening - wyjątkowy koncert w scenerii Piano baru, przy kominku.

W czasie pobytu można także skorzystać z dodatkowych atrakcji, m.in. kuligu w zaprzęgu konnym z ogniskiem i kiełbaskami 

Istotne dla rodzin z dziećmi: 
Sala zabaw dla maluchów (małpi gaj z basenem wypełnionym kolorowymi kulkami, piłkarzyki, tenis stołowy), kącik zabaw w Piano barze, sanki do bezpłatnego wypożyczenia

Istotne dla narciarzy: Dolina Sportów Zimowych (2,5 km), Stacja Narciarska Olesnice w Czechach (11 km), Stacja Narciarska Zieleniec (15 km), SKI-BUS 

Strona WWW: Family SPA Scaliano

SYLWESTER Z DZIEĆMI NAD MORZEM

PRIMAVERA JASTRZĘBIA GÓRA

Świetni animatorzy dziecięcych zabaw w Primavera - pobyt sylwestrowy nad morzem
Rodzinne Pakiety Sylwestrowo - Noworoczne 3-, 4-, 5-, 6- i 7-dniowe (z Balem Sylwestrowym dla rodziców i Balem dla dzieci)

Sylwester dla dorosłych - Noc Gwiazd:

W ten wyjątkowy wieczór Primavera przeniesie nas do świata gwiazd filmowych. Oryginalna, piękna scenografia oraz muzyka grana przez wyśmienity zespół Bzzyk Band, zapewnią doskonałą zabawę. Do tego pełne wyzwań konkursy, widowiskowy pokaz sztucznych ogni, bogate menu sylwestrowe z całego świata, Open Bar...

Sylwester dla dzieci - Magiczny Świat Czarodziejów:

Aby wszystkie dzieci dobrze się bawiły, przygotowano dla każdej grupy wiekowej inne atrakcje: osobno dla młodszych dzieci w wieku od 3 do 5 lat i osobno dla starszaków do lat 12. Będą tańce, zagadki, konkursy oraz wspólne przygotowywanie kostiumów i scenografii do wielkiego Balu Czarodziejów.

Pakiet "Sylwester nad morzem" obejmuje ponadto: komfortowe noclegi, pełne wyżywienie w formie bufetu szwedzkiego, animacje dla dzieci od poniedziałku do soboty, opiekę w mini-przedszkolu, animacje i warsztaty dla dorosłych, bezpłatne korzystanie z Parku Wodnego, konkursy, turnieje, koncert, dyskotekę, maratony filmowe, ognisko z pieczonym dzikiem i grzanym winem oraz wiele innych atrakcji. Można również skorzystać za dodatkową opłatą z masaży i zabiegów SPA.

Rodzinny relaks w jacuzzi - Primavera nad morzem

Primavera otrzymała maksymalną notę 5 słoneczek w konkursie Hotel Przyjazny Rodzinie, w którym została uznana za "Najlepszy Hotel na Wypoczynek i Wakacje dla Rodziny".

Sala zabaw Playland - jedna z wielu atrakcji dla dzieci w Primavera Jastrzębia Góra

Primavera dla rodzin z maluszkami udostępnia wiele udogodnień, m.in. łóżeczka, wanienki, nakładki sedesowe, podnóżki, wysokie krzesełka, śliniaczki, podgrzewacze do butelek, nianie elektroniczne. Dla najmłodszych jest mini-przedszkole, piękny, kolorowy Playland i kącik zabaw w kawiarni, a dla starszych dzieci - sala gier z piłkarzykami, bilardem, stołem do ping - ponga, cymbergajami, symulatorami samochodowymi, tekenem. Poza tym dla wszystkich Park Wodny z atrakcjami oraz brodzikiem i bezpieczną Strefą Malucha.

Odległość do morza: 100 m (zejście po schodach z podjazdem dla wózków)

Strona WWW: Primavera Jastrzębia Góra


SYLWESTER Z DZIECKIEM NA MAZURACH 

ZALESIE MAZURY ACTIVE SPA

Zalesie Mazury Active SPA Sylwester z dziećmi nad jeziorem

Rodzinny Sylwester z balem na Mazurach
 
Sylwester w Zalesie Mazury Active SPA to przede wszystkim możliwość dobrej zabawy bez wyrzeczeń, które dotyczą każdego rodzica. Nie jest to łatwa sztuka, ale w Zalesiu to nie problem, ponieważ równolegle do hucznej zabawy w klimacie Disco Party dla dorosłych, w innej Sali odbywa się Bajkowy Kinder Bal dla małych pociech pod czujnym okiem doświadczonych animatorów. 

Rodzice mają możliwość zabawy do późnych godzin nocnych, ponieważ Zalesie zapewnia Salę Snów, w której maluszki smacznie śpią pod opieką animatorów aż do 8 rano! Tego nie znajdziecie w żadnym hotelu. 

Menu sylwestrowe dla rodziców oferuje aż 5 ciepłych dań, mnóstwo zimnych przekąsek przygotowanych przez zalesiańską kuchnię oraz open bar na piwo, wino, wódkę oraz napoje.

O północy atrakcją będzie pokaz sztucznych ogni.

Kinder bal rozpocznie się o 19:00, będą pyszne przekąski, napoje, dyskotekowa zabawa i zabawy prowadzone przez animatorów. 
Pakiet sylwestrowy oferuje pyszne domowe jedzenie w formule Food All Inclusive – bufety szwedzkie przez cały dzień oraz mnóstwo innych atrakcji – codziennie tematyczne animacje dla dzieci i zajęcia aktywne dla rodziców – Nordic Walking po mazurskim lesie, aqua aerobic na basenie i zajęcia fitness pod opieką profesjonalnych instruktorów. 

Wspólną zabawę zapewni Rodzinna Olimpiada, kulig, warsztaty robienia pizzy, biesiada grilllowa przy ognisku w mazurskim lesie oraz kulig

Sylwester na Mazurach to również relaks w basenie rekreacyjnym, w strefie Wellness (sauny, wanny jacuzzi, łaźnie, caldarium oraz piaszczysta plaża relaksacyjna) oraz możliwość skorzystania z regionalnych zabiegów w zalesiańskim SPA. Dzieci wyszaleją się w Bajkolandii wyposażonej w Małpi Gaj i mini przedszkole, a na basenie skorzystają ze specjalnego brodzika ze zjeżdżalniami Słoń i Krokodyl.

Uwaga – czeka na Was pakiet zabiegów przygotowany specjalnie na pobyt sylwestrowy oraz rabat 10% na dodatkowe zabiegi!
Sala fitness oprócz zajęć zorganizowanych oferuje możliwość indywidualnych ćwiczeń na profesjonalnym sprzęcie cardio (bieżnie, rowerki, orbitrek oraz atlas)

Rodzinny Sylwester z dziećmi nad jeziorem

Podczas spacerów, oprócz możliwości oddychania najświeższym powietrzem w Polsce, odwiedzić można Mini Zoo i przebywać w towarzystwie osiołków, kózek, króliczków i kucyków. 

Zalesie Mazury Active SPA oferuje mnóstwo atrakcji i udogodnień dla rodzin z dziećmi - cała oferta ośrodka jest nastawiona na spełnienie marzeń o fantastycznym rodzinnym wypoczynku.

Sylwester z dziećmi nad jeziorem Zalesie Mazury Active SPA

Strona WWW: Zalesie Mazury Active SPA

 

SYLWESTER Z DZIECKIEM W WIELKOPOLSCE

PESTKOWNICA - REZYDENCJA NAD JEZIOREM (PUSZCZA DRAWSKA)

Rodzinny Sylwester z dziećmi nad jeziorem w Pestkownicy

Pestkownica zaprasza na Rodzinny Sylwester w puszczy nad jeziorem!

Zapraszamy do Puszczy Drawskiej, do hotelu nad jeziorem, gdzie w komfortowych warunkach, w bliskości z przyrodą, będą mogli Państwo powitać Nowy Rok.

Hotel stworzony z myślą o tych, którzy cenią ciszę i spokój, chcą uciec od zgiełku wielkich miast. Czeka tu na Państwa rodzinna atmosfera, komfortowe zaplecze wypoczynkowe, obserwatorium astronomiczne, baza sportowo-rekreacyjna oraz wiele atrakcji, które z pewnością umilą pobyt w Pestkownicy.

W trakcie pobytu odbędzie się Bal Sylwestrowy z bogatym menu, prowadzony przez DJ-a, a po północy będzie można oglądać pokaz fajerwerków na tle jeziora i lasu.

Dla dzieci będą zorganizowane gry i zabawy z Animatorami. Nie zabraknie też tańców.

Atrakcje na miejscu: ognisko z grzańcem, degustacja lokalnych serów, zimowe obserwacje astronomiczne, wyprawa do lasu.

Proponujemy kilka pakietów - sam bal lub pakiety pobytowe.

Rezydencja Nad Jeziorem Pestkownica Rodzinny sylwester z dziecmi.jpg
Ważne informacje dla rodzin z dziećmi:  Dla Państwa pociech przygotowano szereg ciekawych zabaw i konkursów, dzięki którym będą mogły kreatywnie spędzić czas, w oczekiwaniu na zabawę sylwestrową. Zabawa taneczna dla dzieci, gry i zabawy z Klownem, czy też zabawy plastyczne z tematyką Nowego Roku sprawią, że będzie to niezapomniany pobyt sylwestrowy zarówno dla najmłodszych jak i dla dorosłych.

Sylwester z dzieckiem w Rezydencji Nad Jeziorem Pestkownica
W restauracji na najmłodszych gości czekają wysokie krzesełka. Na życzenie serwuje się milusińskim ulubione przez nich potrawy (paluszki rybne, frytki, domowe pierogi, naleśniki…).

W razie niepogody na dzieci czeka sala zabaw obok restauracji, a w sali biesiadnej dostępny jest stół do ping-ponga.

Strona WWW: Pestkownica Rezydencja Nad Jeziorem

DOMKI W GÓRACH NA SYLWESTRA LUB BOŻE NARODZENIE

Jeśli nie macie ochoty na Sylwestra z balem w formie zorganizowanej, ale kusi Was wyjazd w góry z dziećmi na okres sylwestrowy... Marzycie o pięknie położonym, wygodnym i przytulnym drewnianym domku w górach na zimę, który będzie posiadał udogodnienia dla dzieci, poniżej nasze propozycje sprawdzonych miejsc:

Tatry - Zakopane - Domki Rozetka - wygodne domki w zakopiańskim stylu, piękny widok z okien; udogodnienia dla dzieci; możliwość wyżywienia w pensjonacie obok, możliwość organizacji transportu; odległości do wyciągów narciarskich: 600 m (talerzykowe), 2000 m (krzesełka)

Sylwester w Tatrach z Dziećmi w Domki Rozetka


Karkonosze - Bukówka
 - Eko Bajka - wygodne domki w otoczeniu gór i lasów, w ekologicznym gospodarstwie agroturystycznym; udogodnienia dla najmłodszych; możliwość wyżywienia ( w tym wegetariańskiego ); do wyciągów narciarskich 5 km (Lubawka)

Eko Bajka Sylwester z dziećmi w domkach w Karkonoszach

Góry Świętokrzyskie - Bieliny
 - Siedlisko Carownica - domki z sauną i kominkiem, pięknym terenem wokół; udogodnienia dla dzieci; w ramach pobytu ognisko z poczęstunkiem oraz słodka niespodzianka; możliwość wyżywienia, wynajęcia kierowcy, opieki do dzieci, przejażdżki saniami, spotkania z Carownicą oraz innych atrakcji.

Siedlisko Carownica Bieliny Gory Swietokrzyskie z Dziecmi.jpg
A TUTAJ ZNAJDZIECIE INNE MIEJSCA PRZYJAZNE DZIECIOM, z udogodnieniami i atrakcjami dla maluchów, gdzie warto wyjechać z dzieckiem na zimowy wypoczynek, pobyt sylwestrowy, Święta lub ferie - bo są sprawdzone i polecone przez rodziców:

Protected by Copyscape

 WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE

 Portal DziecioChatki.pl


Podziel się ze znajomymi
Wyszukiwarka noclegów przyjaznych dzieciom
Gdzie chcesz spędzić wakacje z dzieckiem?

Sprawdziliśmy dla Was

Ostatnio dodane miejsca przyjazne dzieciom

Dodaj komentarz

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest CREONET Hanna Wróbel z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim, przy ul. Wysockiej 1, 63-400, e-mail: dzieciochatki@op.pl. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.