Jezioro Mucharskie - nocleg w Beczce

Jezioro Mucharskie – Nocleg w Beczce

Jezioro Mucharskie to zaporowy zbiornik retencyjny na rzece Skawie (woj. Małopolskie). Jest sporych rozmiarów i ma ciekawą linię brzegową.

Rodzinny wyjazd nad Jezioro Mucharskie

Jezioro Mucharskie

Z jego okolicy rozciągają się piękne panoramy na Beskid Mały i Makowski.

To świetne miejsce do wypoczynku i rekreacji. Mamy tu wiele możliwości - od wędkowania i spacerów brzegiem wody, poprzez rowerki wodne, kajaki, SUPy, rejsy statkiem, po sporty bardziej ekstremalne - skutery, motorówki, flyboardy, czy narty wodne.

Beskidy - czas nad jeziorem
Jezioro Mucharskie z dzieckiem

Plaża nad jeziorem 

Wiele z tych atrakcji znajdziecie w miejscowości Mucharz, gdzie zatrzymaliśmy się na jedną noc. A gdzie ją spędziliśmy – w beczce! Wydaje się Nam, że to jedyne takie miejsce w Polsce.

O tym za moment! W Mucharzu znajdziecie wypożyczalnie w/w sprzętów, beach bary z leżakami i piaskiem jak nad morzem, i małą bazę gastro.

Zabawa z maluchem na plaży - Beskidy
Rodzinny wyjazd nad jezioro z noclegiem w beczce

Rodzinny czas nad jeziorem 

Miejsce to pokazuje dopiero swój potencjał i z sezonu na sezon z pewnością będzie się bardzo rozwijać. Wracając do Naszej miejscówki noclegowej! Spałeś kiedyś w beczce? Brzmi abstrakcyjnie? Tak Ci się tylko wydaje! Koniecznie spróbuj! To opcja inna niż wszystkie!

♦  ♦  ♦  ♦  ♦


NOCLEGI POLECANE PRZEZ RODZICÓW: 
>>KLIKNIJ TU<<
 

♦  ♦  ♦  ♦  ♦

Czill Kemping - prawdopodobnie jedyne beczki w Polsce! Nie możemy znaleźć takich nigdzie indziej, a skrupulatnie przeszukaliśmy internet!

Nocleg w beczce - Małopolska

Czill Kemping

Beczka z jednej strony jest oszklona, by móc cieszyć oko przepięknym krajobrazem jeziora i otaczających go gór.

Ciekawy nocleg dla rodzin nad jeziorem

Ciekawa forma noclegu

Latem beczki schładza klimatyzator, który ma również funkcję ogrzewania w chłodniejsze dni! Ponadto oprócz olbrzymiego, wygodnego łóżka znajdziecie tam aneks kuchenny (czajnik, ekspres do kawy, przybory kuchenne, płyta indukcyjna, umywalka), szafę, TV i WC.

Miejsce na nocleg - Jezioro Mucharskie

Wnętrze beczki

Pełne sanitariaty - dodatkowe WC i prysznice znajdziecie w budynku obok (około 200 m). To miejsce noclegowe zrobiło na Nas ogromne wrażenie!

A na Naszym Kubie - pierwszy raz słyszałam aż taki zachwyt w jego ,,mamo wow,wow,wow...", kiedy po zmroku zamigały lampki na prywatnej plaży tuż nad Naszymi głowami.

Maluch w noclegu nad jeziorem

Kuba w beczce wink

Możecie tam również skorzystać z opcji prywatnego jacuzzi, rozpalić grilla, czy po prostu pochillować na leżakach. Gwarantujemy, że jeśli skusicie się na nocleg tam, długo nie zapomnicie tej podróży!

Rodzinne wczasy w Beskidach nad jeziorem

Cała rodzinka na wczasach

 

Szlakiem z Dzieciakiem
 
autorka zdjęć i tekstu przysłanego na Konkurs
 
"Polska z dziećmi 2023"
 

Przeczytałeś artykuł w portalu Dzieciochatki.pl - Miejsca Przyjazne Dzieciom

POLECANE NOCLEGI PRZYJAZNE DZIECIOM: 
>>KLIKNIJ TU<<Więcej ciekawych artykułów o podróżowaniu z dziećmi po Polsce tutaj:

WAKACJE Z DZIEĆMI

CIEKAWE MIEJSCA NA WYPRAWY Z DZIEĆMI

NIEZBĘDNIK PODRÓŻUJĄCEGO Z DZIECKIEM

Jeśli podoba Ci się nasz artykuł lub masz do niego uwagi, zostaw komentarz poniżej.

 

Chronione przez Copyscape


WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE

Portal DziecioChatki.pl


Podziel się ze znajomymi
Wyszukiwarka noclegów przyjaznych dzieciom
Gdzie chcesz spędzić wakacje z dzieckiem?
Sprawdziliśmy dla Was
Ostatnio dodane miejsca przyjazne dzieciom
Dodaj komentarz
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest CREONET Hanna Wróbel z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim, przy ul. Wysockiej 1, 63-400, e-mail: dzieciochatki@op.pl. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.
Polecane artykuły
Wakacje z dziećmi