Wakacje w górach z animacjami dla dzieci

Planując urlop z dziećmi w górach, warto pamiętać o tym, że góry, choć piękne, potrafią różnie przywitać gości.

Pogoda może okazać się kapryśna, a codzienne górskie wyprawy czasem zbyt długie i kłopotliwe dla rodziny z małymi dziećmi.

Dlatego wszystkim Rodzicom - miłośnikom gór polecamy wybór takich lokalizacji, w których można nasycić płuca czystym górskim powietrzem, oczy nacieszyć pięknymi widokami i przeżyć mnóstwo fantastycznych chwil, korzystając jednocześnie z licznych atrakcji i animacji dla dzieci na terenie samego ośrodka w którym mieszkamy - hotelu, pensjonatu lub agroturystki

Wyróżniliśmy 10 ośrodków wypoczynkowych w górach przyjaznych dzieciom, w których rozmaite udogodnienia ułatwią rodzicom opiekę nad maluchami, a bogaty program wakacyjnych animacji nie pozwoli dzieciom się nudzić ani przez chwilę.

Animacje sprawiają, że dzieci dobrze się bawią, kreatywnie spędzają czas, uczą czegoś nowego. Rodzice mogą w wielu takich zajęciach uczestniczyć wraz z dziećmi lub odpocząć, korzystając z tego, że wakacje z dziećmi w górach to również czas dla nich. Warto go przeznaczyć na odpoczynek od pracy i codziennych obowiązków.

Pensjonat Sekuła w Bukowinie Tatrzańskiej

Pensjonat Sekuła Bukowina Tatrzańska - plac zabaw dla dzieci

Wędrując szlakiem górskich ośrodków turystycznych przyjaznych rodzinie warto poznać ofertę Pensjonatu Sekuła. O palmę pierwszeństwa walczy tu wiele atrakcji. Co skradnie serca małych Gości? Bawialnia, plac zabaw, a może animacje?

Wypoczynek w Pensjonacie Sekuła oznacza dla dzieci udział 2 razy w tygodniu w popołudniowo-wieczornych (od 16:00 do 21:00) animacjach ruchowych, kulinarnych, technicznych i kreatywnych. W ramach „Krainy Przygód” dzieci spędzą trochę czasu na dworze, zaangażują się w sportową rywalizację i zagrają w ciekawe gry. Bystrzaków zainteresuje rozwiązywanie łamigłówek i rebusów, a małych artystów – zajęcia plastyczne czy składanie origami. Dodatkowo w każdą sobotę dzieci udają się na pasjonujące zajęcia z robotyki lego. Podczas gdy one będą pod opieką doświadczonych animatorów, rodzice mogą wypocząć w strefie SPA, korzystając z sauny, jacuzzi czy groty solnej.

To jednak jeszcze nie wszystkie atrakcje, które zapewnia pensjonat. Do zabawy w bawialni zaprasza kolorowy Małpi Gaj z torem przeszkód, zjeżdżalnią i basenem z piłeczkami, mnóstwo zabawek i konsola Xbox, a także projektor ze sporym ekranem, na którym dzieci obejrzą ulubione bajki.

Gdy pogoda dopisuje, maluchy szaleją na nowoczesnym placu zabaw. Zimą zabawę na świeżym powietrzu można kontynuować, zjeżdżając na sankach lub na nartach na pobliskich stokach, gdzie nie zabrakło snowparku, toru do snowtubingu i wyciągu babylift. Latem warto wybrać się na szlak pieszy lub wycieczkę rowerową (rowery z fotelikami dostępne na miejscu). O każdej porze roku zachęcają natomiast Termy Bukovina, na które Goście pensjonatu otrzymują zniżki.

Więcej o Pensjonacie Sekuła

 

W Dolinie Tylicza w Beskidzie Sądeckim

Pensjonat W Dolinie Tylicza z atrakcjami dla dzieci
 
Na rodzinne wakacje w Beskidzie Sądeckim zaprasza pensjonat W Dolinie Tylicza, oddalony o jedyne 6 km od słynnej Krynicy Zdroju. Kameralny ośrodek, położony malowniczo w otoczeniu lasów i z widokiem na góry, oferuje niezapomniany letni wypoczynek dla dzieci i dorosłych. 
 
W cenę wakacyjnego pobytu wliczone są animacje dla najmłodszych gości - zajęcia ruchowe i warsztaty manualne. Zaplanowano też spektakle teatrzyku kukiełkowego. Mali fani adrenaliny skorzystają z vouchera do parku linowego. To jednak dopiero początek - gospodarze górskiego pensjonatu pomagają również w organizacji niezapomnianych przejażdżek bryczką Doliną Muszynki i spływów pontonowych rzeką Poprad. Na chętnych czekają półkolonie w siodle na Farmie Lama w Tyliczu. 
 
Atrakcje czekają również na miejscu - nowy, drewniany plac zabaw dla dzieci i monitorowana sala z zabawkami, grami planszowymi i kącikiem czytelniczym. W sezonie letnim dostępny jest basen z podgrzewaną wodą. W ogrodzie przygotowano również kameralne SPA z sauną i balią z jacuzzi. Wieczory w górach umilą ogniska z pieczeniem kiełbasek. 
 
W bezpośrednim sąsiedztwie ośrodka biegną szlaki turystyczne - piesze i rowerowe. Pomocne w ich przemierzaniu będą dostępne do wypożyczenia nosidełka turystyczne i rowery z fotelikami dziecięcymi. Organizowane są też wycieczki z przewodnikiem.
 
Goście pensjonatu w Tyliczu wypoczną w komfortowych pokojach, rodzinnych studiach lub apartamentach z balkonem. Cena pobytu obejmuje wyżywienie - bufetowe śniadania i obiadokolacje, serwowane w jadalni. 
 

 

Tylickie Wzgórze w Beskidzie Sądeckim

Dzieciochatki-wakacje-w-gorach-z-animacjami-dla-dzieci-wakacje-z-dziecmi-Agropensjonat-U-Grzegorza.jpg

Planując wymarzone wakacje z dziećmi w górach, można zatrzymać się na Tylickim Wzgórzu - w pensjonacie przyjaznym rodzinom, w którym na dzieci czeka basen i brodzik z podgrzewaną wodą, plac zabaw i sala zabaw, spotkania ze zwierzętami w minii zoo i stadninie koni, a także liczne zajęcia animacyjne.

W programie m.in. warsztaty plastyczne, taneczno - ruchowe, filcowania i szycia, robotyki czy spotkanie pt. "Sekrety pszczółek w ulu ukryte”, połączone z degustacją miodu i robieniem świec. Czas dzieciom uprzyjemniają tu również występy teatrzyku kukiełkowego oraz seanse letniego, bajkowego kina.

Gospodarze organizują swoim Gościom przejażdżki konne, ogniska, górskie wyprawy Quest, wyjścia do parku linowego, spływy pontonowe i grę w paintball. Zapewniają również miejsce do gry w piłkę nożną, badmintona, ping-ponga i innych gier zespołowych. Oferują też możliwość wynajęcia profesjonalnej opiekunki dla dzieci. Dzięki temu rodzice mogą się zrelaksować - mamy na zajęciach aerobicu lub na warsztatach tworzenia torebek, tatusiowie - na strzelnicy.

W pensjonacie można również wypożyczyć rowery z fotelikami i kaski dla dzieci, a także akcesoria w duchu rodzicielstwa bliskości takie, jak nosidełka i chusty idealne na wyprawę w góry z dzieckiem.

Urlop z dziećmi w górach na Tylickim Wzgórzu to bez wątpienia czas po brzegi wypełniony rozrywką i śmiechem.

Więcej o Tylickim Wzgórzu

Villa Źródło w Beskidzie Sądeckim

Dzieciochatki-wakacje-w-gorach-z-animacjami-dla-dzieci-wakacje-z-dziecmi-Villa-Zrodlo.JPG

Będąc w Tyliczu, warto rozważyć jeszcze jedną opcję i wziąć pod uwagę inny pensjonat w górach z animacjami dla dzieci - Villę Źródło. To kameralne miejsce, w którym dzieci otrzymują status VIP-a.

Sala zabaw z monitoringiem wyposażona w drewnianą kolejkę, ściany tablicowe do rysowania, telewizor LCD, liczne zabawki, multimedialna sala z konsolami do gier, 2 place zabaw - jeden dla maluszków, drugi dla starszych dzieci o powierzchni 30 arów, kryty basen i brodzik, to tylko część atrakcji dla dzieci.

Villa zaprasza również na wakacje z animacjami dla dzieci. Organizuje warsztaty dedykowane dzieciom w różnym wieku oraz rodzicom. W ofercie m.in. „Kreatywne warsztaty manualne” - program zajęć plastycznych, w ramach którego dzieci mają okazję własnoręcznie stworzyć rodzinne fotografie, zaprojektować własny T-shirt czy wykonać porcelanowe dzieła sztuki.

Przedpołudnia umilają dzieciom wizyty na Farmie LaMa połączone ze zwiedzaniem farmy i karmieniem jej mieszkańców, rodzinne zawody, przejażdżki na koniu i zdobienie kamieni techniką decoupage. Na terenie obiektu, przy dźwiękach lokalnych muzyków odbywają się ogniska oraz spektakle Teatru Lalek Bajka, które zachwycają zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Będąc na wakacjach z dziećmi w górach, warto wybrać się na spływ pontonowy rzeką Poprad, skosztować regionalnych przysmaków takich, jak galicyjski grzaniec, kaszanka czy bigos. Villa Źródło dba o wszystko, o atrakcje, smaczne jedzenie i udogodnienia dla rodziców ułatwiające opiekę nad dziećmi.

Więcej o Villi Źródło w Tyliczu

Hotel Górski Raj w Gorcach

Dzieciochatki-wakacje-w-gorach-z-animacjami-dla-dzieci-wakacje-z-dzieci-Hotel-Gorski-Raj.jpg

Hotel przyjazny dzieciom - Górski Raj położony w miejscowości Poręba Wielka w Małopolsce to kolejna propozycja na wakacje w górach z animacjami dla dzieci. Sąsiedztwo Gorczańskiego Parku Narodowego, górskie szlaki w otoczeniu bujnej zieleni, piękne widoki, cisza i spokój sprzyjają tu wypoczynkowi i gwarantują udany rodzinny pobyt.

W okolicy działają stoki narciarskie, które stwarzają wyśmienite warunki do szusowania. Malownicze ścieżki rowerowe zachęcają do aktywności ruchowej w terenie, a pobliska stadnina koni, do odwiedzin i spędzenia czasu w towarzystwie zwierząt. W pogodne dni właściciele organizują przejazdy wozem konnym, ogniska i pikniki na świeżym powietrzu.

Gdy pogoda nie dopisuje, dzieci mogą pobawić się wewnątrz budynku w kąciku zabaw, obejrzeć bajki na DVD lub na dużym ekranie albo zrobić pamiątkowe zdjęcie w Foto budce. Górski Raj to hotel z animacjami dla dzieci, w związku z czym nie zabraknie tu zajęć na basenie, warsztatów plastycznych, na których dzieci tworzą pocztówki z gór, zajęć przyrodniczych i wieczorów z grami planszowymi dla całej rodziny. Dla dorosłych przewidziano atrakcję w postaci degustacji regionalnych piw.

Na terenie obiektu działają wypożyczalnie sprzętu. Można wypożyczyć narty, kijki do nordic walkingu, rowery, skorzystać z licznych udogodnień przydatnych w pielęgnacji niemowląt oraz wynająć profesjonalną opiekę dla dziecka.

Więcej o Hotelu Górski Raj

Pensjonat Szczebel w Gorcach

Dzieciochatki-wakacje-w-gorach-z-animacjami-dla-dzieci-wakacje-z-dziecmi-Pensjonat-Szczebel.JPG

W Mszanie Dolnej, niedaleko Poręby Wielkiej, jest również przyjazny dzieciom pensjonat o nazwie Szczebel. Lokalizacja tuż przy rzece Rabie, widok na Beskidy i duży zielony ogród z mnóstwem atrakcji to doskonała propozycja na udany wakacyjny wypoczynek z dziećmi w górach.

Dzieci mają tu do dyspozycji kącik zabaw w restauracji, a w ogrodzie plac zabaw, na którym prócz typowych sprzętów takich, jak huśtawki czy trampolina można pozjeżdżać na tyrolce lub na torze pontonowym. Zimą natomiast właściciele udostępniają górkę saneczkową i lodowisko.

W Pensjonacie Szczebel również spędzicie wakacje z animacjami dla dzieci. Zajęcia tematyczne dostosowane do wieku dzieci prowadzą wykwalifikowani animatorzy, którzy chętnie zaopiekują się dzieckiem pod nieobecność rodziców. Rodzice mogą również skorzystać z pomocy tutejszego przedszkola, które od poniedziałku do piątku zorganizuje dziecku czas.

W programie animacji i rozmaitych warsztatów dla dzieci znajdują się m.in. zajęcia sportowe w terenie organizowane w ramach Akademii Aktywnego Dzieciaka, Zabawa Z Tenisem Dla Dzieci, czyli lekcje nauki gry w tenisa z instruktorem, warsztaty w laboratorium chemicznym, wycieczki edukacyjno - przyrodnicze po terenie Gorczańskiego Parku Narodowego, szkolenia górskie, podchody z mapą, a także Mini Disco, Rodzinna Olimpiada, różne zabawy i kultowe gry znane z podwórka.

Więcej o Pensjonacie Szczebel

Apartamenty Górska Legenda w Beskidzie Śląskim

Dzieciochatki-wakacje-w-gorach-z-animacjami-dla-dzieci-wakacje-z-dziecmi-Gorska-Legenda.jpg

Wakacje z dziećmi w górach w pensjonacie z animacjami - to propozycja Apartamentów Górska Legenda ze Szczyrku.

Aby Goście miło i kreatywnie spędzili tu urlop, przygotowano mnóstwo atrakcji, które nie pozwolą im się nudzić. Na dworze znajduje się plac zabaw, w budynku natomiast niesamowita i jedyna w swoim rodzaju sala zabaw zwana Baśniową Krainą. Dzieci mogą tu spędzić wiele godzin, bawiąc się w zamku ze zjeżdżalnią, rysując po specjalnej ścianie i wcielając się w rolę prawdziwych artystów na kolorowej mini scenie.

Jeżeli dzieci mają ochotę na towarzystwo, pensjonat zaprasza do udziału w animacjach dla dzieci, które integrują uczestników. Zainteresowani mogą wziąć udział w zajęciach plastycznych, warsztatach kulinarnych, podczas których przygotują samodzielnie ciastka lub czekoladę, zabawie Odyseja Umysłu, która wspiera kreatywność i rozwija wyobraźnię oraz różnego rodzaju grach.

Poszczególne propozycje wspomagają rozwój twórczego myślenia, wpływają na spostrzegawczość, koncentrację, pamięć, stymulują zmysły wzroku, słuchu, dotyku i powonienia.

Specjalnie dla dzieci prowadzone są tu również zajęcia jogi i zabawy w poszukiwaczy skarbów, odbywają się występy mini teatrzyku, a także wspólne czytanie książek.

Goście mają do dyspozycji również zewnętrzny basen. Dzięki systemowi podgrzewania wody w sezonie od maja do września można się tu relaksować w Basenie BioDesign filtrowanym solą himalajską. Ze względu na minimalne użycie chloru, woda w nim jest przyjaznym również dla alergików. Poza tym przy basenie funkcjonuje plaża, na której można się opalać.

Więcej o Apartamentach Górska Legenda

Hotel Wierchomla Ski Resort & SPA w Beskidzie Sądeckim

Dzieciochatki-wakacje-w-gorach-z-animacjami-dla-dzieci-wakacje-z-dziecmi-Hotel-Wierchomla.jpg

Wakacje w górach z animacjami dla dzieci można spędzić również w Hotelu Wierchomla w miejscowości Wierchomla Mała w województwie małopolskim. To całoroczny obiekt turystyczny przyjazny rodzinom, położony w spokojnej lokalizacji na terenie Popradzkiego Parku Krajobrazowego, nieopodal stacji narciarskiej Dwie Doliny Muszyna-Wierchomla czynnej latem i zimą.

Program hotelowych animacji dla dzieci obejmuje przede wszystkim wycieczki z przewodnikiem po górskich szlakach i leśnych bezdrożach. W czasie wypraw organizowane są gry terenowe połączone z poszukiwaniem magicznego zioła oraz gry typu Questing. Dzieci mają okazję posłuchać echa rozbrzmiewającego w górskim lesie, przekonać się jak wygląda życie góralskich pasterzy, poszukać śladów życia wilków, odwiedzić Bacówkę i wziąć udział w warsztatach z Babą z gór w prawdziwej łemkowskiej chacie.

Po powrocie z takiej wyprawy w hotelu czeka je jeszcze sporo atrakcji - wizyty w mini zoo, kąpiele w rekreacyjnym basenie, zabawa w kąciku zabaw w restauracji i harce na placu zabaw w ogrodzie otoczonym drzewami.

Wierchomla to hotel przyjazny rodzinom dlatego i dzieci i rodziców zaprasza do zabawy w parku linowym, na spotkania z artystą rzeźbiarzem, do udziału w sportowej olimpiadzie i na wieczorne szaleństwa na dyskotece.

Można tu wypożyczyć rowery z fotelikami i kaskami dla dzieci, kijki do nordic walkingu, zagrać w piłkę czy skorzystać ze sprzętu w siłowni. Goście otrzymują voucher do SPA, w ramach którego dzieci mogą skorzystać z dedykowanych im zabiegów, rodzice natomiast odpocząć w saunie, solarium czy w gabinecie masażu. Na czas pobytu rodziców w SPA dla dziecka można zorganizować indywidualną opiekę.

Więcej o Hotelu Wierchomla

Willa Karla w Beskidzie Sądeckim (Krynica Zdrój)

Dzieciochatki-wakacje-w-gorach-z-animacjami-dla-dzieci-wakacje-z-dziecmi-w-Willi-Karla.JPG

Lasy, zieleń, spokojna lokalizacja - w takich okolicznościach przyrody, w rejonie Beskidu Sądeckiego w Małopolsce należy szukać kolejnego pensjonatu w górach z animacjami dla dzieci - Willi Karla.

Blisko stąd do wyciągu Słotwiny Arena i Krynicy Zdrój, jednak wychodzić wcale się nie chce, ponieważ bogaty program animacji dla dzieci w wieku 4+ zachęca do udziału we wszystkich zajęciach. W czasie wakacji, w godzinach popołudniowo-wieczornych w ośrodku słychać pląso-piosenki i radosny śmiech dzieci. Animatorzy opowiadają o przygodach nietoperza Podkowca i zachęcają do aktywnego spędzania czasu. Poza tym dzieci mają do dyspozycji plac zabaw w ogrodzie, a wewnątrz budynku salę zabaw, w której mogą miło spędzić czas, gdy za oknem pada lub wieje.

Willa Karla to rodzinny pensjonat przyjazny dzieciom, którego właściciele doskonale wiedzą, czego potrzeba Gościom z małymi jak i dużymi dziećmi. Prócz licznych udogodnień ułatwiających opiekę nad maluchami, oferuje atrakcje dla całej rodziny. Wśród nich m.in. przejażdżki dorożką, pieczenie kiełbasek i przyśpiewki góralskiej kapeli, wyprawy z przewodnikiem, spływy pontonowe i zabawę w parku linowym.

Więcej o Willi Karla

Kompleks Świętokrzyska Polana w Górach Świętokrzyskich

Dzieciochatki-wakacje-w-gorach-z-animacjami-dla-dzieci-wakacje-z-dziecmi-Swietokrzyska-Polana.jpg

W otoczeniu lasów Gór Świętokrzyskich, na terenie Suchedniowsko - Oblęgorskiego Parku Krajobrazowego, niedaleko Kielc jest miejscowość Chrusty, a w niej całoroczny ośrodek wypoczynkowy przyjazny dzieciom - Kompleks Świętokrzyska Polana.

Świętokrzyska Polana to ośrodek wypoczynkowy przyjazny rodzinom z dziećmi, osobom niepełnosprawnym oraz zwierzętom, co oznacza, że na urlop z dziećmi w górach można zabrać również czworonożnego członka rodziny.

Z myślą o dzieciach powstała tu Kraina Zabawy - strefa rekreacyjna z dmuchańcami, karuzelą, przestrzenią do gier, parkiem linowym, łódkami, wodnym zorbingiem i eurobungee. Dzieci mają okazję nauczyć się pływać w tutejszym basenie oraz skorzystać z lekcji jazdy konnej lub na kucyku.

Mogą odwiedzić Brzozową Zagrodę, w której mieszkają świnki wietnamskie, pawie, miniaturowe owieczki i króliczki, podziwiać wodne stworzenia z całego świata w wielkoformatowych akwariach Oceanika oraz poznać najpiękniejsze zabytki województwa prezentowane w tutejszym parku miniatur.

W hotelu można wypożyczyć rowery, wędki, kijki do nordic walkingu, a także zamówić indywidualną opiekę dla dziecka, np. na czas pobytu rodziców na krytym basenie, w saunie, jacuzzi, siłowni czy w gabinecie masażu.

Rozległy teren rekreacyjny, zajęcia animacyjne dla dzieci i liczne atrakcje dla całej rodziny sprawią, że wczasy z dziećmi w górach w Świętokrzyskiej Polanie będą udane i pełne wrażeń.

Więcej o Świętokrzyskiej Polanie

Kowalowe Wzgórze w Górach Stołowych

Dzieciochatki-wakacje-w-gorach-z-animacjami-dla-dzieci-wakacje-z-dziecmi-Kowalowe-Wzgorze.jpg

Ciekawe i pełne wrażeń wczasy z dziećmi w górach można spędzić również w województwie dolnośląskim. W rejonie Kotliny Kłodzkiej, w Kamieńcu niedaleko Polanicy Zdrój wznosi się Kowalowe Wzgórze - agroturystyka przyjazna dzieciom.

Dzięki licznym animacjom i atrakcjom mali Goście nigdy się tu nie nudzą. Z myślą o nich powstał program warsztatów mydlarskich, na których uczestnicy dowiadują się jak powstaje mydło i mają niepowtarzalną okazję stworzyć własne kolorowe mydełko, pszczelarskich połączonych z degustacją miodu i malowania gipsowych odlewów.

Mnóstwo frajdy czeka dzieci przy dojeniu krowy, ubijaniu masła, zabawach w przeciąganie liny i wspólnym biesiadowaniu przy ognisku. Gospodarze zapraszają na rodzinne łowienie ryb w jednym ze stawów znajdujących się na terenie gospodarstwa, zachęcają do korzystania z plaży lub wybrania się na plażę nad Zalewem Radkowskim, z którego widać Góry Stołowe.

Poza tym będąc na wakacjach w Kowalowym Wzgórzu dzieci mają do dyspozycji plac zabaw usytuowany w rozległym, zielonym ogrodzie i salę zabaw w budynku. Zimą mogą pozjeżdżać na sankach lub skorzystać z lekcji nauki jazdy na nartach, latem natomiast - odwiedzić gospodarskie zwierzęta lub wybrać się z rodzicami na wycieczkę rowerową po okolicy.

Więcej o Kowalowym Wzgórzu

Górska Leśniczówka w Beskidzie Żywieckim

Dzieciochatki-wakacje-w-gorach-z-animacjami-dla-dziecmi-wakacje-z-dziecmi-Gorska-Lesniczowka.jpg

Górska Leśniczówka w miejscowości Zubrzyca Górna to budynek z lat 30. XX w., którym niegdyś zarządzali Orawscy Nadleśniczy. Aktualnie to gospodarstwo agroturystyczne przyjazne dzieciom, które zaprasza na rodzinne wczasy z dziećmi w górach, w rejonie Beskidu Żywieckiego.

Dzieci mają tu do dyspozycji kącik zabaw w budynku, a w ogrodzie o powierzchni 4 ha świetnie wyposażony plac zabaw, na którym mogą skakać na trampolinie, szaleć w basenie i małpim gaju.

Górska Leśniczówka to również agroturystyka z animacjami dla dzieci, która organizuje obóz przetrwania i podchody oraz zaprasza do udziału w warsztatach kulinarnych, pszczelarskich „nasza zagroda” i na łonie natury, zwanych „leśną przygodą”. Podczas zajęć dziećmi zaopiekuje się animatorka, dzięki czemu rodzice mogą spędzić trochę czasu tylko we dwoje.

Goście mogą wypoczywać na werandzie, w ogrodzie, gdzie można rozpalić ognisko lub w terenie. Piękna okolica zachęca do spacerów i wycieczek na rowerach lub motocyklach. Właściciele polecają przejażdżki off-roadowe, spływy kajakowe, wycieczki krajoznawcze w regionie Beskidu oraz grę w paintball i wizyty w parku linowym.

Więcej o Górskiej Leśniczówce

Pogoda bywa kapryśna i może czasem uniemożliwić zwiedzanie okolicy czy harce na placu zabaw.

Hotelowe atrakcje i bogaty program animacji dla dzieci mogą jednak uratować urlop i dobre samopoczucie dzieci. A gdy dzieci są zadowolone, również rodzice będą szczęśliwi. ;)

Aby więc nie wracać z wakacji z poczuciem nie do końca wykorzystanego urlopu, warto wybrać hotel, pensjonat czy gospodarstwo agroturystyczne z animacjami dla dzieci. Mamy wtedy gwarancję dobrej zabawy i miło spędzonego czasu nawet, gdy za oknem deszcz...

Dzieciochatki-wakacje-w-gorach-z-animacjami-dla-dzieci-ferie-z-dziecmi-w-gorach.jpg
Dzieciochatki-wakacje-w-gorach-z-animacjami-dla-dzieci-wakacje-z-dziecmi.jpg

 

Przeczytałeś artykuł w portalu Dzieciochatki.pl - Miejsca Przyjazne Dzieciom

POLECANE NOCLEGI PRZYJAZNE DZIECIOM: 
>>KLIKNIJ TU<<Więcej ciekawych artykułów o podróżowaniu z dziećmi po Polsce tutaj:

WAKACJE Z DZIEĆMI

 
CIEKAWE MIEJSCA NA WYPRAWY Z DZIEĆMI

 NIEZBĘDNIK PODRÓŻUJĄCEGO Z DZIECKIEM

Jeśli podoba Ci się nasz artykuł lub masz do niego uwagi, zostaw komentarz poniżej.

 

Chronione przez Copyscape


 WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE

 Portal DziecioChatki.pl


Podziel się ze znajomymi
Wyszukiwarka noclegów przyjaznych dzieciom
Gdzie chcesz spędzić wakacje z dzieckiem?
Sprawdziliśmy dla Was
Ostatnio dodane miejsca przyjazne dzieciom
Dodaj komentarz
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest CREONET Hanna Wróbel z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim, przy ul. Wysockiej 1, 63-400, e-mail: dzieciochatki@op.pl. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.