facebook

Wakacje z dziećmi - miejsca przyjazne dzieciom

Kategoriew górach***HOTEL WIERCHOMLA SKI & SPA RESORT - laureat akcji HOTEL PRZYJAZNY RODZINIE
***HOTEL WIERCHOMLA SKI & SPA RESORT - laureat akcji HOTEL PRZYJAZNY RODZINIE
Miejscowość: Wierchomla Mała
Województwo: małopolskie
Region: Beskid Sądecki
Rodzaj obiektu: Hotel SPA i domki

 Rodzaj obiektu: hotel spa przyjazny dzieciom

Zakwaterowanie: pokoje z łazienkami, pokoje typu studio, apartamenty z aneksem kuchennym, domki

Miejscowość: Wierchomla Mała

Obiekt dostępny: cały rok

Najbliższe większe miasto: Nowy Sącz w odległości 40 km

Lokalizacja: ciche, spokojne miejsce, przy lesie

Odległość do wyciągów narciarskich: 800 m (Stacja Narciarska Dwie Doliny Muszyna-Wierchomla)

DLA DZIECI: bezpłatne noclegi dla dzieci do 4 lat, w niektórych pakietach bezpłatne noclegi dla drugiego dziecka do 12 lat na dostawce; łóżeczka dziecięce bezpłatnie, wanienki, maty antypoślizgowe pod prysznic, podesty łazienkowe, nocniki, pojemniki lub jednorazowe torby na brudne pieluchy, nianie elektroniczne, jednorazowe termometry, zabezpieczenia kontaktów, blokada dostępu do kanałów tv dla dorosłych, publiczna toaleta z przewijakiem dla małych dzieci, miejsce do przechowywania wózków, wysokie krzesełka do karmienia, podgrzewacze do butelek lub słoiczków, plastikowe naczynia i sztućce (z atestem), kącik zabaw w restauracji, kącik z grami komputerowymi dla młodzieży, sala zabaw dla dzieci (zabawki, klocki, gry planszowe, książeczki, kredki, drobny sprzęt sportowy, video), plac zabaw (huśtawki, zjeżdżalnia, konstrukcje do wspinania, piaskownica), rowerki, foteliki rowerowe, kaski, kije nordic walkingu dla dzieci, sanki, narty i deski snowboardowe, basen i brodzik w hotelowym kompleksie wellness, zabiegi spa dla dzieci; przedszkole narciarskie w sezonie zimowym, mini ZOO, organizacja zajęć dla dzieci, możliwość indywidualnej opieki nad dzieckiem, specjalne menu dla dzieci.

ATRAKCJE DLA CAŁEJ RODZINY: basen rekreacyjny kryty, spa, sauna, solarium, masaże, siłownia, kort tenisowy, boisko wielofunkcyjne, piłki, rowery, kije do nordic walkingu, ping-pong, piłkarzyki, badminton, biblioteczka, meble ogrodowe, grill, miejsce na ognisko.

ISTOTNE INFORMACJE: możliwość wyżywienia, udogodnienia dla niepełnosprawnych, zakaz palenia papierosów w obiekcie, parking niestrzeżony, Internet bezprzewodowy, sejf, ochrona obiektu, możliwość płatności kartą kredytową, dostęp do żelazka, dostęp do telefonu, dvd, bar, restauracja, kawiarnia; pokoje z łazienkami, część pokoi z balkonami, w pokoju Wi-Fi, tv, telefon, w apartamencie dodatkowo aneks kuchenny.

 

***HOTEL WIERCHOMLA SKI & SPA RESORT

***Hotel Wierchomla SKI & SPA Resort położony jest w malowniczych górach w Beskidzie Sądeckim, na terenie Popradzkiego Parku Krajobrazowego.

Dodatkowo nasi goście mogą skorzystać z alternatywnej bazy noclegowej - drewnianych całorocznych Domków na Górce zlokalizowanych tuż przy stoku.
 
W pobliżu hotelu znajduje się nowoczesna stacja narciarska Dwie Doliny Muszyna-Wierchomla, czynna latem i zimą, z nowoczesną i kompleksową infrastrukturą. Przez cały rok odbywają się tu liczne imprezy sportowe, narciarskie i rowerowe.
 
Hotel Wierchomla to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, w którym znajduje się wszystko, co niezbędne, aby mali gości i ich rodzice czuli się komfortowo.
 
W VIII edycji 2015/2016 ogólnopolskiego konkursu Hotel Przyjazny Rodzinie ***Hotel Wierchomla SKI & SPA Resort otrzymał najwyższą ocenę 5 słoneczek.
 
Liczne atrakcje urozmaicą pobyt w naszym hotelu i zdecydowanie nie pozwolą na nudę waszym dzieciakom. 
 
Basen, park linowy, plac zabaw, górskie wyprawy - piesze lub rowerowe, wjazd kolejką krzesełkową, MINI ZOO, questing z odkrywaniem skarbów - tego możecie spróbować w Wierchomli.
 
Ilość atrakcji turystycznych, czyste powietrze oraz malownicze widoki powodują, że warto tu zajrzeć i latem w okresie wakacji, i zimą na narty.
 
HOTEL WIERCHOMLA LATEM
 
***Hotel Wierchomla SKI & SPA Resort jest zlokalizowany ok. 800 m od stacji narciarskiej, której stoki częściowo zamieniają się latem w ekstremalne trasy downhillowe. Można się do nich dostać, korzystając z kolejki górskiej Wierchomla I, latem czynnej codziennie. Przejazd kolejką jest jedną z okolicznych atrakcji. Piękne krajobrazy, górskie spacery i wędrówki np. do Bacówki nad Wierchomlą, skąd rozciąga się wspaniały widok na słowackie Tatry, czyste powietrze, spokój – tu można naprawdę odpocząć.
 
Okolice Wierchomli chwalą również rowerzyści. Ziemie zamieszkiwane niegdyś przez Łemków są bogate w elementy starej architektury – kapliczki, przydrożne krzyże, drewniane kościoły. Dziedzictwo Łemków i Czarnych Górali można odkrywać podczas wspaniałej zabawy dla całej rodziny, Questingu. Goście ***Hotelu Wierchomla Ski & Spa Resort mogą wybrać się z mapami na poszukiwanie skarbów i odkrywanie sekretów ziem wierchomlańskich. Questing to pomysł na dobre spędzenie czasu, bez zdobyczy cywilizacji: telewizorów i komputerów!
 
Hotel to miejsce przyjazne dzieciom. Specjalnie dla najmłodszych organizowane są liczne atrakcje i zajęcia pod opieką wykwalifikowanych animatorek w przedszkolu Koziołka Wierchołka. Również specjalnie dla najmłodszych przygotowany został specjalny pakiet spa KIDS FUN SPA. Latem na dzieci czeka wiele atrakcji: Mini Zoo, Olimpiada sportowa na wesoło, warsztaty kulinarne i wiele innych.
 
 
HOTEL WIERCHOMLA ZIMĄ
 
***Hotel Wierchomla SKI & SPA Resort jest zlokalizowany ok. 800 m od stacji narciarskiej, a klimatyczne drewniane Domki na Górce położone są tuż przy stoku. Spod hotelu do stacji narciarskiej kursuje darmowy skibus, dzięki któremu można sprawnie i szybko dotrzeć do wyciągu. W sezonie zimowym w restauracji hotelowej serwowane są Regionalne Kolacje z tradycyjnymi daniami kuchni łemkowskiej. Goście mogą skorzystać ze specjalnych pakietów narciarskich, do których oprócz noclegu i wyżywienia wliczane są skipassy.
 
Hotel to miejsce przyjazne dzieciom. Specjalnie dla najmłodszych organizowane są liczne atrakcje i zajęcia pod opieką wykwalifikowanych animatorek w przedszkolu Koziołka Wierchołka. Specjalnie dla najmłodszych przygotowany został specjalny pakiet spa KIDS FUN SPA. Podczas ferii zimowych hotel odwiedzają artyści, aktorzy, sportowcy, którzy prowadzą zajęcia z dziećmi.
 
Dwie Doliny - rodzinny kompleks narciarski 
 
Dwie Doliny to kompleks narciarski położony w Beskidzie Sądeckim w miejscowości Wierchomla Mała - z dala od miejskiego zgiełku i hałasu. W skład kompleksu wchodzi Stacja Narciarska Dwie Doliny Muszyna-Wierchomla, ***Hotel Wierchomla SKI & SPA Resort oraz drewniane Domki na Górce. To idealne miejsce na narty z dzieckiem.
 
Stacja Narciarska Dwie Doliny Muszyna – Wierchomla to jedna z największych rodzinnych stacji  narciarskich w Polsce. Jako pierwsza w Polsce zapewniła połączenie dwóch miejscowości systemem wyciągów (Wierchomlę i Szczawnik k. Muszyny), dzięki któremu narciarze mogą swobodnie szusować po dwóch stronach góry. Dwie Doliny to 11 km tras zjazdowych o różnym stopniu trudności, z czego ponad 6 km jest oświetlona i umożliwia szusowanie jeszcze po zmroku. Szerokie i zróżnicowane trasy dla początkujących i zaawansowanych narciarzy otaczają piękne krajobrazy Beskidu Sądeckiego oraz Tatr. 
 
Bogata i różnorodna infrastruktura umożliwia aktywny i ciekawy wypoczynek rodzinom z dziećmi. Narciarze i snowboardziści mogą korzystać z 2 wyciągów krzesełkowych oraz 7 orczykowych, w tym dwóch bezpiecznych wyciągów szkoleniowych – STONOGI I RYCZKA. Tylko w Dwóch Dolinach dla miłośników białego szaleństwa dostępna jest najdłuższa oświetlona trasa zjazdowa w Polsce o łącznej długości 3 km. Co najważniejsze, jazda na wszystkich wyciągach odbywa się przy użyciu jednego skipassu. Na stokach znajdują się liczne punkty gastronomiczne, gdzie można odpocząć oraz zjeść i wypić coś rozgrzewającego, szkoła narciarska z przedszkolem narciarskim, wypożyczalnia i przechowalnia sprzętu narciarskiego oraz sklep narciarski.
 
Na terenie stacji działa Szkoła Narciarska Dwie Doliny, która już od 7 lat staje na podium w Mistrzostwach Polski Instruktorów i Szkół Narciarskich SITN PZN. Specjalnie dla najmłodszych narciarzy zorganizowane jest przedszkole narciarskie „Wierchołek”, w którym dzieciaki mogą stawiać pierwsze kroki na stoku. Zajęcia dla dzieci i dorosłych odbywają się na bezpiecznym stoku szkoleniowym STONOGA
 
 
 
 
Okolica - przydatne linki i atrakcje dla dzieci i rodziców:
 
 
 
   

DLA DZIECI:

 • łóżeczka dziecięce bezpłatnie,
 • wanienki,
 • maty antypoślizgowe pod prysznic,
 • podesty łazienkowe,
 • nocniki,
 • pojemniki lub jednorazowe torby na brudne pieluchy,
 • nianie elektroniczne,
 • jednorazowe termometry,
 • zabezpieczenia kontaktów,
 • blokada dostępu do kanałów tv dla dorosłych,
 • publiczna toaleta z przewijakiem dla małych dzieci,
 • miejsce do przechowywania wózków,
 • wysokie krzesełka do karmienia,
 • podgrzewacze do butelek lub słoiczków,
 • plastikowe naczynia i sztućce (z atestem),
 • kącik zabaw w restauracji,
 • kącik z grami komputerowymi dla młodzieży,
 • sala zabaw dla dzieci (zabawki, klocki, gry planszowe, książeczki, kredki, drobny sprzęt sportowy, video)
 • plac zabaw (huśtawki, zjeżdżalnia, konstrukcje do wspinania, piaskownica),
 • rowerki,
 • foteliki rowerowe,
 • kaski,
 • kije do nordic walkingu dla dzieci,
 • sanki,
 • narty i deski snowboardowe dla dzieci,
 • basen i brodzik,
 • zabiegi spa dla dzieci,
 • przedszkole narciarskie w sezonie zimowym,
 • mini ZOO (kózki, koźlątka, króliczek, gołębie, bażant, indorek i kurki),
 • organizacja zajęć dla dzieci,
 • możliwość indywidualnej opieki nad dzieckiem,
 • specjalne menu dla dzieci,
 • bezpłatne noclegi dla dzieci do 4 lat,
 • w niektórych pakietach bezpłatnie noclegi dla drugiego dziecka do 12 lat na dostawce


Sala zabaw dla dzieci (KLUB WIERCHOŁKA)

W okresie realizacji pakietów rodzinnych gwarantujemy fachową opiekę nad dziećmi, które mają do dyspozycji gry planszowe, zabawki, kredki, flamastry, video, drobny sprzęt sportowy. Opiekunki organizują zabawy, starając się zająć wszystkie dzieci i umilić czas spędzany bez rodziców.

 

ATRAKCJE DLA CAŁEJ RODZINY:

 • basen rekreacyjny kryty (wymiary 6 m x 13 m, głębokość 1 m),
 • SPA,
 • sauna,
 • solarium,
 • masaże,
 • siłownia,
 • kort tenisowy,
 • boisko wielofunkcyjne,
 • piłki,
 • rowery,
 • kije do nordic walkingu,
 • ping-pong,
 • piłkarzyki,
 • badminton,
 • biblioteczka,
 • meble ogrodowe,
 • grill,
 • miejsce na ognisko


 

ISTOTNE INFORMACJE:

 • możliwość wyżywienia,
 • udogodnienia dla niepełnosprawnych,
 • zakaz palenia papierosów w obiekcie,
 • parking niestrzeżony,
 • Internet bezprzewodowy,
 • sejf,
 • ochrona obiektu,
 • możliwość płatności kartą kredytową,
 • dostęp do żelazka,
 • dostęp do telefonu,
 • dostęp do dvd,
 • bar,
 • restauracja,
 • kawiarnia


 

POKOJE

Naszym Gościom proponujemy wygodne 1- oraz 2-osobowe pokoje z łazienką, apartamenty oraz pokoje studio z możliwością dostawek, bezpłatnym dostępem do Internetu Wi-Fi, telewizorem oraz wszystkim co niezbędne, aby wspaniale wypocząć po aktywnie spędzonym dniu.

Pokój 1-osobowy

Każdy nasz pokój jednoosobowy posiada pojedyncze łóżko z możliwością dostawki (łóżko dla dziecka), łazienkę z kabiną prysznicową oraz jest wyposażony w funkcjonalne meble: szafę oraz komodę, telewizor z bogatą ofertą programową, bezpłatny Internet Wi-Fi, telefon.

Pokój 2-osobowy - wygodna dwójka z możliwością dostawki

Każdy nasz pokój dwuosobowy posiada dwa pojedyncze łóżka oraz rozkładaną kanapę, a ilość miejsc noclegowych zwiększa dodatkowo możliwość dostawki, łazienkę z kabiną prysznicową, przestronną szafę oraz dwie komody z głębokimi szufladami, telewizor z bogatą ofertą programową, bezpłatny Internet Wi-Fi, telefon.

Pokój typu STUDIO dla 4 osób

Pokój typu STUDIO tworzy: wygodna sypialnia z 2 pojedynczymi łóżkami, mały przedpokój, przestronny pokój dzienny z rozkładaną sofą (powierzchnia spania: 115x190 cm) oraz meblami (szafą i komodą), łazienka przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych, telewizor z bogatą ofertą programową, bezpłatny Internet Wi-Fi, telefon.

Udogodnienia dla Osób Niepełnosprawnych: przestrzeń ułatwiająca poruszanie się na wózku inwalidzkim, specjalnie przystosowana łazienka, lokalizacja pokoju w pobliżu windy.

Apartament z aneksem kuchennym

Każdy z naszych 4 apartamentów składa się z: wygodnej sypialni z podwójnym łóżkiem, toaletką oraz dużą szafą, pokoju dziennego z komodą, fotelami i stołem oraz rozkładaną kanapą mogącą służyć jako dodatkowe miejsce do spania, wyposażonego aneksu kuchennego z lodówką, czajnikiem, sztućcami i zastawą stołową, pokoju kąpielowego z wanną. Media: telewizor z bogatą ofertą programową, bezpłatny Internet Wi-Fi.

 

Liczba miejsc noclegowych: 300

Języki: polski, angielski

Zasięg sieci komórkowych: Orange, Play, Plus

 

ODLEGŁOŚCI:

wyciąg narciarski - Stacja Narciarska Dwie Doliny Muszyna-Wierchomla - 800 m

las - obok obiektu

sklep spożywczy - 1 km

PKP - Wierchomla Wielka - 4 km

apteka - Piwniczna Zdrój - 20 km

ośrodek zdrowia - Piwniczna Zdrój - 20 km

Ceny pakietów są orientacyjne i ulegają zmianom. W celu sprawdzenia aktualnej oferty prosimy o kontakt.
 
JESIENNY WEEKEND
 
Oferta ważna w terminie: 26.08.2017 r. - 30.11.2017 r., pobyt min. 2 doby.
 
Nie czekaj na zimę! Jesień w górach jest piękna ***Hotel Wierchomla SKI & SPA Resort zaprasza na jesienne urlopowanie w leśno-górskiej scenerii Popradzkiego Parku Krajobrazowego.
 
Cena pakietu zawiera:
 
 • nocleg 
 • śniadanie w formie bufetu
 • wyśmienitą serwowaną obiadokolację 
 • nielimitowaną możliwość korzystania z hotelowego kompleksu wellness: basenu, jacuzzi, sauny parowej, sauny suchej, tzw. fińskiej, kabiny IR na podczerwień wspomagającej odchudzanie, siłowni
 • zabieg SPA do wyboru dla osób dorosłych:
 • Kąpiel Owocowy Relaks
 • Kąpiel Kleopatry z mlekiem i miodem
 • masaż hydrojet
 • dla dzieci sobotnie igraszki i harce w KLUBIE WIERCHOŁKA pod opieką wykwalifikowanej animatorki.
 
Dodatkowo płatne:
 
 • mapy okolic dla turystyki pieszej i rowerowej
 • kije do nordic walkingu
 • quady 
 • zabiegi i pakiety pielęgnacyjne.
 
CENA ZA DOBĘ:
 
Pokój dwuosobowy z możliwością dostawki
2 osoby dorosłe 234 zł
dostawka dla dziecka w wieku do 12 lat 102 zł
 
 
Oferta ważna w terminie 26.08.2017-30.11.2017 r., z wyłączeniem 10-11.11.2017 r.
 
 
ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA
 
Boże Narodzenie w Wierchomli… Jaki mamy przepis na cudowne Boże Narodzenie? Łączymy szczyptę magii i komfortu, garść odświętnego ducha i rodzinnej aury, niezwykłą atmosferę góralskiego świętowania i radość dziecięcego uśmiechu!
 
Boże Narodzenie w Wierchomli to:
 
 • 5 noclegów w przytulnych i wygodnych pokojach
 • pyszne sycące śniadania, podczas których skosztujesz lokalnych wyrobów, świeżo wyciskanych soków, chrupiących ciepłych gofrów
 • świąteczne śniadania z tradycyjnie polskim menu - 25 i 26 grudnia
 • kolacja wigilijna w wyjątkowo uroczystej i rodzinnej magicznej atmosferze
 • 4 obiadokolacje w tym Kolacja Regionalna inspirowana kuchnią Czarnych Górali – bogaty szwedzki stół z daniami dla prawdziwych smakoszy
 • kolędowanie z Góralami przy akompaniamencie góralskiej kapeli – nie ma nic bardziej radosnego i wzruszającego!
 • wyprawa na pasterkę do pobliskiego uroczego zabytkowego drewnianego kościółka
 • codzienny KARNET NARCIARSKI do Stacji Narciarskiej Dwie Doliny Muszyna – Wierchomla – bo świąteczne szusowanie to niezwykle miła czynność
 • przechowalnia sprzętu narciarskiego przy stoku – dobre rozwiązanie dla tych, którzy nie lubią przechadzek w butach narciarskich
 • ski – bus lub spacer wzdłuż potoku
 • prawdziwe święto dla ciała - voucher o wartości 100 zł do spa  
 • relaks i odprężenie w strefie wellness (basen, sauny sucha, parowa i na podczerwień, natrysk płaszczowy, siłownia)
 • bezprzewodowe łącze ze światem i duży parking tuż obok hotelu.
 
A dla dzieci:
 
 • spotkanie z najprawdziwszym św. Mikołajem
 • świąteczne animacje w Klubie Koziołka Wierchołka: przygotowanie tradycyjnych góralskich ozdób na choinkę, wspólne strojenie choinki, śpiewanie kolęd i pastorałek, przygotowanie szopki bożonarodzeniowej
 • nauka pływania, pluskanie w basenie lub brodziku
 • bezpieczny kącik malucha w restauracji hotelowej
 • codzienny KARNET NARCIARSKI – o wiele ciekawiej jest na stoku niż za stołem!
 
 
ŚWIĘTA W DOMKACH
 
Rodzinne święta w górach - Boże Narodzenie na nartach
 
Wyobraź sobie Święta Bożego Narodzenia jak z bajki: urocze drewniane ośnieżone domki, szum lasu, zapach świerku i cynamonu, wszechobecna radość. Tak właśnie jest w Wierchomli!
 
Rozkoszuj się magią Świąt Bożego Narodzenia w Domkach na Górce i ciesz zimą - do stoku kilka kroków, rabat na karnet, długie nartostrady. Zapraszamy.
 
 
CENA PAKIETU ŚWIĄTECZNEGO ZAWIERA: 
 
 • noclegi w cudnie położonych drewnianych Domkach na Górce (trzy do wyboru: A, B i C)
 • solidne porcje śniadaniowe w pobliskiej restauracji „Przy Wyciągu”
 • przechowalnię sprzętu narciarskiego przy stoku – nie sądzisz, że noszenie nart pochłania zbyt dużo energii?
 • 10% rabatu na karnet dla każdego gościa*
 • bezprzewodowy dostęp Internetu – tu sprawdzisz najnowszą narciarską prognozę pogody.
 
* na podstawie vouchera wydawanego jednorazowo.
 
 
DODATKOWO PŁATNE:
 
 • transport bagaży do (pod górkę) lub z (z górki) Domku - 25 zł.
 
CENA POBYTU:
 
 • Pokój dwuosobowy - 181 zł/ 2 osoby/ doba
 • Apartament - 273 zł/ 2 osoby/ doba
 
 
NARCIARSKI SYLWESTER
 
Będzie hucznie i wesoło, sportowo i aktywnie, pysznie i szampańsko! Przywitaj z nami Nowy Rok. Baw się, odpocznij, zrelaksuj, nabierz siły na spełnianie noworocznych postanowień.
 
Co Ci proponujemy?
 
 • noclegi w wygodnych i przytulnych pokojach
 • urozmaicone i sycące śniadania na początek dobrego dnia: lokalne i domowe wyroby, świeżo wyciskane soki owocowe i warzywne, chrupiące pieczone na życzenie gofry
 • smakowite obiadokolacje, które postawią Cię na nogi po długim szusowaniu. Jedną z nich będzie kolacja REGIONALNA z menu inspirowanym tradycyjną kuchnią Czarnych Górali*
 • Bal sylwestrowy – jedyna taka noc roku nie może minąć bez echa! Zapewni nam to:
 • porywająca do tańca muzyka na żywo
 • 3 serwowane kolacje, by burczenie w brzuchu nie zagłuszyło muzyki
 • smakowite zimne przekąski rozstawione w bufecie
 • balowy open bar, a w nim napitki: wódka, wino, piwo i napoje bezalkoholowe.
 • koncert z przytupem, czyli zabawmy się po górolsku
 • Jak karnawał to karnawał! Będzie wieczór z muzyką na żywo i dyskoteka w klubie „Kamieniołom” 
 • KARNET NARCIARSKI na cały dzień (od 9 do 21.00) – wykorzystaj go w pełni, bo aktywny w sylwestra to aktywny przez cały rok!
 • ski-bus spod hotelu na stok i z powrotem
 • przechowalnię sprzętu narciarskiego przy stoku, dla Twojej wygody
 • piękno i relaks dzięki zabiegom w spa – voucher o wartości 100 zł
 • odprężenie w strefie wellness w kilku krokach: wskocz do basenu, a potem ogrzej się i rozluźnij w saunach suchej, parowej i na podczerwień, zażyj lodowatego orzeźwienia w beczce kambala lub przyjemnego natrysku płaszczowego, a na koniec bąbelkowej kąpieli w jacuzzi
 • bezprzewodowy dostęp do Internetu i duży parking – mała rzecz, a cieszy.
 
* 31 grudnia zamiast obiadokolacji poczęstujemy Cię obiadem, a wieczorem zaprosimy na kolację sylwestrową.
 
Dziecięcy sylwester będzie pełen radości! Zapraszamy wszystkie maluchy na:
 
 • bal kotylionowy 
 • wesołe zabawy i animacje w Klubie Koziołka Wierchołka – doświadczone i kreatywne animatorki zostaną z Twoimi dziećmi przez 8 godzin dziennie
 • pluskanie w basenie i naukę pływania 
 • przyjemne oczekiwanie na obiadek w restauracyjnym kąciku malucha
 • zaczarowany wieczór bajkofilmowy.
 
INFORMACJE DODATKOWE:
 
 • pakiet stanowi całość, niewykorzystanie któregokolwiek z elementów pakietu nie powoduje zmniejszenia jego ceny
 • karnet narciarski jest ważny od dnia przyjazdu do dnia poprzedzającego wyjazd, w dniu 31.12.2016 karnet ważny w godzinach 9.00 - 17.00
 • promocje i rabaty nie łączą się
 • Od Gości zakwaterowanych w Hotelu Wierchomla oraz Domkach pobieramy opłatę klimatyczną w wysokości 2,10 zł - płatną gotówką w hotelowej recepcji
 • Informujemy, że od 01.04.2017 w Hotelu oraz Domkach nie akceptujemy pobytów ze zwierzętami.
 
SYLWESTER NA NARTACH - DOMKI
 
Oferta dostępna od 27.12.2017 do 02.01.2018. Pobyty min.5 nocy.
 
Przywitaj Nowy Rok jak należy, a przy okazji wyszalej się na nartach. Do stoku tylko krok, rabat na karnet, przyjemne i klimatyczne pokoje, wspaniały widok za oknem – takie rzeczy tylko w naszych alpejskich Domkach na Górce!
 
CENA PAKIETU SYLWESTROWEGO ZAWIERA:
 
 • noclegi w cudnie położonych drewnianych Domkach na Górce (trzy do wyboru: A, B i C)
 • solidne porcje śniadaniowe w pobliskiej restauracji „Przy Wyciągu”
 • przechowalnię sprzętu narciarskiego przy stoku – chodzenie w butach narciarskich uważamy za mało komfortowe
 • 10% rabatu na karnet dla każdego gościa*
 • bezprzewodowy dostęp do newsów i narciarskiej prognozy pogody za pomocą Internetu.
 
* na podstawie vouchera wydawanego jednorazowo
 
Dodatkowo płatne:
 
 • transport bagaży do (pod górkę) lub z (z górki) Domku - 25 zł.
 
Cena pobytu:
 
 • Pokój dwuosobowy - 205 zł/ 2 osoby/ doba
 • Apartament - 285 zł/ 2 osoby/ doba.
 
 
Ważne informacje:
 
 • Od Gości zakwaterowanych w Hotelu Wierchomla oraz Domkach pobieramy opłatę klimatyczną w wysokości 2,10 zł - płatną gotówką w hotelowej recepcji.
 • Informujemy, że od 01.04.2017 w Hotelu oraz Domkach nie akceptujemy pobytów ze zwierzętami.
 
 
NARCIARSKI ODDECH PRZED FERIAMI
 
Weź oddech albo dwie dechy i wpadnij do Wierchomli na zimowe szaleństwo jeszcze przed feriami.
 
Oferta obejmuje:
 
 • noclegi ze śniadaniami w formie szwedzkiego bufetu 
 • obiadokolacje w formie szwedzkiego bufetu w tym wtorkowa obiadokolacja regionalna inspirowana kuchnią Czarnych Górali
 • wielodniowy karnet narciarski
 • ski-Bus 
 • przechowalnia sprzetu narciarskiego
 • nielimitowane korzystanie z hotelowego kompleksu Wellness(basen z brodzikiem, sauna sucha, łaźnia parowa, jacuzzi, natrysk płaszczowy, sauna na podczerwień, siłownia)
 
ATRAKCJE DLA DZIECI W CENIE PAKIETU:
 
 • codzienny karnet narciarskie
 • igraszki i harce w KLUBIE WIERCHOŁKA pod opieką wykwalifikowanej animatorki (8 godzin dziennie)
 • czwartkowe Mini Disco.
Informacje dodatkowe:
 
 • Od Gości zakwaterowanych w Hotelu Wierchomla oraz Domkach pobieramy opłatę klimatyczną w wysokości 2,10 zł - płatną gotówką w hotelowej recepcji.
 • Informujemy, że od 01.04.2017 w Hotelu oraz Domkach nie akceptujemy pobytów ze zwierzętami.
 
 
NARCIARSKI POCZĄTEK ROKU - DOMKI
 
Zamieszkaj w alpejskim domku w górach z pięknym widokiem na Dolinę Wierchomli, gdzie znajdziesz wszystko, aby czuć się swobodnie i wypocząć w komfortowych warunkach po całym dniu narciarskich przygód.
 
CENA PAKIETU ZAWIERA: 
 
 • noclegi w alpejskich Domkach na Górce (A, B, C)
 • śniadania w restauracji „Przy Wyciągu” w formie porcjowanej
 • przechowalnię sprzętu narciarskiego
 • 10% rabatu na karnet - na podstawie vouchera wydawanego jednorazowo dla każdej z osób
 • bezpłatny Internet Wi-Fi
 • parking.
 
DODATKOWO PŁATNE:
 
 • transport bagaży do lub z domku - 25 zł.
 
CENA POBYTU:
 
 • Pokój dwuosobowy - od 150 zł/ 2 osoby/ doba
 • Apartament - od 205 zł/ 2 osoby/ doba
 
Ważne informacje:
 
 • Od Gości zakwaterowanych w Hotelu Wierchomla oraz Domkach pobieramy opłatę klimatyczną w wysokości 2,10 zł - płatną gotówką w hotelowej recepcji.
 • Informujemy, że od 01.04.2017 w Hotelu oraz Domkach nie akceptujemy pobytów ze zwierzętami.
 
FERIE NA NARTACH - HOTEL
 
Czy wiesz, że w Dwóch Dolinach panuje specjalny mikroklimat? U nas zawsze jest bardziej zimowo: więcej śniegu, więcej mrozu, więcej narciarskiego szczęścia i dziecięcej radości! Wykorzystaj zimę na maksa!
 
 
FIRST MINUTE
 
Zrób rezerwację od soboty do soboty a otrzymasz gratis - 6 dniowy kurs nauki jazdy na nartach dla jednego Dziecka. 
 
Ferie w Wierchomli to:
 
 • super wygodne noclegi z pysznym urozmaiconym śniadaniem 
 • długo wspominane obiadokolacje, w tym wtorkowa Regionalna kolacja z przysmakami inspirowanymi lokalną góralską kuchnią 
 • codzienna duża dawka narciarstwa i snowboardu, co ułatwi CODZIENNY KARNET NARCIARSKI
 • ski-bus lub spacer wzdłuż potoku
 • wieczór z przytupem, czyli koncert kapeli regionalnej
 • przechowalnia sprzętu narciarskiego dla wygody nienoszenia nart z/ do hotelu
 • cudowne odprężenie w spa - voucher o wartości 100 zł
 • dyskoteka w hotelowym Klubie „Kamieniołom” 
 • relaks i orzeźwienie bez limitu w strefie wellness (basen kryty z brodzikiem, sauna sucha i na podczerwień, łaźnia parowa, jacuzzi, beczka kambala, natrysk płaszczowy, siłownia)
 • parking tuż przy hotelu
 • bezprzewodowe łącze ze światem.
 
Atrakcje dla dzieci w cenie pakietu:
 
 • dużo narciarskiej frajdy na stoku - CODZIENNY KARNET NARCIARSKI
 • dobra zabawa i pomysłowe animacje w Klubie Wierchołka
 • opieka doświadczonych animatorek – 8 godzin kontrolowanych psot i harców  
 • lekcje pływania lub zwyczajne pluskanie w hotelowym basenie
 • „Kocham kino”, czyli dziecięcy wieczór filmowy 
 • Mini Disco – istne taneczne szaleństwo.
 
Informacje dodatkowe:
 
 • pakiet stanowi całość, niewykorzystanie któregokolwiek z elementów pakietu nie powoduje zmniejszenia jego ceny
 • promocje i rabaty nie łączą się
 • od Gości zakwaterowanych w Hotelu Wierchomla oraz Domkach pobieramy opłatę klimatyczną w wysokości 2,10 zł - płatną gotówką w hotelowej recepcji
 • informujemy, że od 01.04.2017 w Hotelu oraz Domkach nie akceptujemy pobytów ze zwierzętami.
 
 
FERIE 2018 NA NARTACH W DOMKACH
 
Pobyt nie mniej niż 3 noce
 
DŁUŻEJ TANIEJ - zostań minimum 5 noclegów, a otrzymasz 10% rabatu od ceny pakietu!
 
Wokół las, cisza i śnieżna biel. Urocze drewniane alpejskie domki na wzgórzu. Wygodne pokoje. Wspaniały widok. A do wyciągu tylko krok! Czy narciarz potrzebuje czegoś więcej?
 
 
Narciarskie ferie 2018 na nartach spędź w Domkach.
 
Pakiet zawiera:
 
- co najmniej 3 noclegi w czarujących Domkach na Górce
 
- co rano porcję porządnego śniadania w pobliskiej restauracji „Przy Wyciągu”
 
- przechowywanie sprzętu w przystokowej przechowalni, by nie wnosić go na Górkę
 
- tańszy o 10% karnet narciarski dla każdego Gościa*
 
- połączenie z resztą globu za pomocą Wi-Fi – przydatne również, by sprawdzić prognozy opadów śniegu w Dwóch Dolinach.
 
*rabat na karnet udzielany jest na podstawie vouchera wydawanego jednorazowo
 
 
DODATKOWO PŁATNE:
 
 • transport bagażu do Domku (pod górkę) lub z Domku (z górki) – 25 zł.
 
CENA POBYTU:
 
 • Pokój dwuosobowy - 195 zł/2 osoby/doba
 • Apartament - 315 zł/2 osoby/doba
 
Ważne informacje:
 
 • Od Gości zakwaterowanych w Hotelu Wierchomla oraz Domkach pobieramy opłatę klimatyczną w wysokości 2,10 zł - płatną gotówką w hotelowej recepcji.
 • Informujemy, że od 01.04.2017 w Hotelu oraz Domkach nie akceptujemy pobytów ze zwierzętami.

W celu uzyskania szczegółowych informacji o cenach, prosimy o kontakt.

 

W cenie pobytu:

 • nocleg w komfortowych pokojach
 • śniadanie w hotelowej restauracji ,,TYSINA"
 • Internet
 • parking
 • możliwość korzystania z basenu.


Bezpłatny nocleg dziecka do lat 4.

Możliwość dostawki.

Ceny uzależnione są od terminu pobytu.

Zapraszamy do skorzystania z naszych pakietów pobytowych.
KONTAKT
Chcesz zadać pytanie właścicielowi obiektu? Wypełnij formularz. Pola z gwiazdką są obowiązkowe.
Przy rezerwacji prosimy powołać się na portal DziecioChatki.pl - Miejsca Przyjazne Dzieciom


***HOTEL WIERCHOMLA SKI & SPA Resort

Wierchomla Mała 42

33-350 Piwniczna Zdrój

woj. małopolskie


Strona WWW: Hotel Wierchomla

Powiedz: Miejsce znalazłem w portalu DziecioChatki.pl - Miejsca Przyjazne Dzieciom


Telefon: xxx xxx xxx     Pokaż telefon