Relaksujące Święta Bożego Narodzenia

Relaksujące Święta Bożego Narodzenia -  niemożliwe?

Poniżej opisaliśmy, co na Święta przygotowały trzy spośród przyjaznych dzieciom ośrodków, polecanych w DziecioChatkach. W czasie takich Świąt na pewno się zrelaksujecie :)

Co prawda aura nam sprzyja i słońce jeszcze pozwala na długie spacery po parku, lecz wyrywane kartki w kalendarzu wskazują nieuchronność zbliżającej się zimy. Wraz z pierwszym śniegiem zaczniemy powoli zastanawiać się nad planami spędzenia Świąt Bożego Narodzenia.

Przede wszystkim kolacja wigilijna. Tradycyjna Wigilia Tradycyjna Wigiliato czas spędzony wspólnie, radośnie, rodzinnie, to niezapomniane chwile… Tyle, że okupione przedświątecznym szałem zakupowym, godzinami spędzonymi w towarzystwie mopa i odkurzacza, kulinarnymi poszukiwaniami smaku maminego barszczu lub babcinych pierogów. W ogólnym zgiełku i wyścigu z czasem nawet przyjemność przystrajania choinki może stać się przykrym obciążeniem. Wigilia… jednym słowem cała masa obowiązków po to, aby wszyscy byli zadowoleni.

A później nie jest wcale lepiej: jeśli prezenty, to te wybrane w pośpiechu; jeśli kolędy, to te w telewizji z tego samego koncertu co w zeszłym roku; jeśli pasterka, to w zimnym przedsionku, bo przecież Jasia trzeba było 3 razy przebierać; a jeśli odpoczynek - to najwcześniej po Świętach.

Relaksujące Święta Bożego NarodzeniaDlatego też, być może nadszedł czas na Święta Bożego Narodzenia w nowej, bardziej wygodnej i przyjaznej wersji. Przyjaznej zwłaszcza dla osoby dotychczas wszystko organizującej - kupującej, gotującej, sprzątającej - czyli dla Ciebie. Przecież w końcu może tak być, że podczas Świąt wszyscy w końcu będą świętowali, nie przejmując się sprawami przyziemnymi (uszka, barszcz, czysty obrus, smaczny karp, pachnąca choinka itd. itd.), a jednocześnie tradycji może stać się zadość.
 

I na sam koniec. Nie można nie wspomnieć o aspekcie finansowym całego przedsięwzięcia. Okazuje się, że takie Święta Bożego Narodzenia mogą nas kosztować mniej niż te spędzone w domu! A z pewnością będą nas kosztować mniej nerwów! 

DziecioChatki polecają na ten okres miejsca przyjazne dzieciom położone w górach, nad jeziorem lub w innych pięknych zakątkach Polski. 

Poniżej opisujemy dokładnie, co przygotowano dla rodzin z dziećmi na Boże Narodzenie Rezydecji Nad Jeziorem w Pestkownicy w Puszczy Drawskiej, w Willi Karla w Krynicy Zdroju oraz w Pensjonacie Sekuła w Bukowinie Tatrzańskiej.

 
Macie dosyć przedświątecznego zgiełku, hałasu i porządków? Wolelibyście w tym czasie wypocząć i spędzić czas z najbliższymi?


RODZINNE BOŻE NARODZENIE W PESTKOWNICY

Zachęcamy do odwiedzenia nowego kameralnego hotelu w Pestkownicy, gdzie w miłej atmosferze, w bliskości z przyrodą, przy suto zastawionym stole, będziecie mogli spędzić Święta Bożego Narodzenia wraz ze swoją rodziną.
 
Boże Narodzenie w Puszczy Drawskiej w komfortowym hotelu nad jeziorem
 
Pestkownica - Rezydencja Nad Jeziorem z atrakcjami dla rodzin z dziećmi
 
„Rezydencja nad jeziorem” w Puszczy Drawskiej powstała z myślą o tych, którzy cenią ciszę i spokój, chcą uciec od zgiełku wielkich miast. W Pestkownicy czeka na Was rodzinna atmosfera, komfortowe pokoje, obserwatorium astronomiczne, baza sportowo-rekreacyjna oraz wiele atrakcji, które z pewnością umilą pobyt.
 
Białe Święta - kulig z dzieckiem w Puszczy Drawskiej
 
Nowoczesne pokoje rodzinne pozwolą na komfortowy i bezstresowy pobyt świąteczny wraz z pociechami. 
 
Komfortowe pokoje dla rodzin z dziećmi w Pestkownicy
 
Rezydencja Nad Jeziorem
 
 
Bliskość natury jest wyjątkowym atutem tego miejsca, co szczególnie zimą tworzy niezapomniany, świąteczny klimat!
 
Boże Narodzenie w bliskości dzikiej przyrody
 
Wśród atrakcji pobytowych w czasie Świąt Bożego Narodzenia w „Rezydencji nad jeziorem” znajdziecie takie propozycje jak:
 
- ognisko z opiekaniem kiełbasek, 
- warsztaty z własnoręcznym przygotowaniem pizzy
 
- zabawa na strzelnicy pneumatycznej oraz sportowej, 
- dla dorosłych degustacja nalewek
- wycieczka do lasu
- zimowe wędkowanie
- obserwacje przez teleskop
- wizyta Świętego Mikołaja
- przyozdabianie pierników
- ubieranie choinki
- sala biesiadna - stół do ping-ponga i bilard
- bawialnia - czynna przez całe święta
- biblioteczka i gry planszowe
- karmienie baranków i danieli
- trasy dla narciarzy biegowych - narty we własnym zakresie
- najmłodszym przypominamy o zabraniu do Pestkownicy sanek!
 
Obserwatorium astronomiczne w Pestkownicy - atrakcja dla dzieci
 
Na najmłodszych gości Pestkownicy czeka szereg ciekawych zajęć, dzięki którym będą mogły kreatywnie spędzić czas w oczekiwaniu na prezenty od Świętego Mikołaja. Ognisko, obserwacje astronomiczne, warsztaty pizzy czy obserwowanie zwierząt leśnych sprawią, że będą to niezapomniane Święta Bożego Narodzenia zarówno dla najmłodszych jak i dla dorosłych.
 
Obserwacja zwierzątek - atrakcja dla dzieci
 
W razie niepogody na dzieci czeka sala zabaw obok restauracji, a w sali biesiadnej jest ustawiony stół do ping-ponga, piłkarzyki i bilard.
 
W restauracji dla najmłodszych gości są wysokie krzesełka oraz plastikowe sztućce i naczynia. Na specjalne życzenie hotelowa kuchnia przygotuje najmłodszym ulubione przez nich potrawy (paluszki rybne, frytki, domowe pierogi, naleśniki…)
 
Tradycyjne Święta Bożego Narodzenia w Puszczy Drawskiej? Czemu nie! Poznaj gościnność i ciepło obiektu położonego w sercu lasu nad jeziorem, a będziesz tu wracał co roku!
 
Świąteczne ognisko w Rezydencji Nad Jeziorem
 
 
 

RELAKSUJĄCE ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA W WILLI KARLA W KRYNICY ZDROJU

Choć tradycją jest przeżywanie Bożego Narodzenia w domu, coraz częściej rodziny z dziećmi decydują się spędzić je w jakimś innym urokliwym i klimatycznym miejscu, np. w górach. Podążając za przysłowiem "Tam dom Twój, gdzie serce Twoje", spakujcie odświętne stroje i zabierzcie dzieciaki w Beskidy. W otulonej śniegiem Krynicy Zdroju znajduje się przyjazna rodzinom Willa Karla, w której poczujecie ducha świąt Bożego Narodzenia.

Rodzinne Święta Bożego Narodzenia - Krynica Zdrój
Relaksujący pobyt gwarantują 2-,3-, i 4-osobowe pokoje z udogodnieniami dla dzieci i nieograniczonym dostępem do Wi-Fi, z którego mamy nadzieję, nie będziecie mieli chęci korzystać. Dlaczego? Ponieważ Gospodarze tego uroczego górskiego pensjonatu zadbają, by kilka dni spędzonych poza domem minęło Wam na wspólnym kolędowaniu przy stole pełnym smakołyków, kreatywnych zajęciach i spacerach po malowniczej okolicy.
 
Święta w pensjonacie w Beskidach - Willa Karla
Oferta pobytu obejmuje śniadania, obiadokolacje i oczywiście uroczystą Wigilię. W ten wyjątkowy wieczór na stole pojawią się tradycyjne regionalne potrawy. Atmosferę podgrzeją wspólnie śpiewane kolędy i autorskie prezenty od Aniołka. A kiedy już największe emocje opadną, możecie wspólnie z dziećmi oraz innymi biesiadnikami wybrać się na pasterkę, by uczcić Dzień Narodzenia Pańskiego. Rano znów zasiądziecie przy wspólnym stole, spotykając się na wyśmienitym świątecznym śniadaniu.

Święta w Willi Karla będą Wam pachniały i smakowały pierniczkami, które własnoręcznie udekorujecie pod okiem animatora.
Boże Narodzenie z animacjami dla dzieci w górach
Wśród rarytasów w świątecznym menu nie zabraknie również ciast i nalewek, których będziecie mogli skosztować podczas specjalnych degustacji.

Jeśli zechcecie, gospodarze zorganizują kulig z pochodniami, ognisko z pieczeniem kiełbasek i zaproszą kapelę góralską, która z przytupem podkręci nastrój. Codziennie możecie grać w tenisa stołowego, oglądać telewizję satelitarną i korzystać z PlayStation. Do dyspozycji macie również gry planszowe, a maluszki - kącik zbaw.

Święta Bożego Narodzenia w górach - Willa Karla
Starszaki (od 4 roku życia) mogą natomiast wziąć udział w zajęciach z animatorem.

Atrakcji w plenerze również nie zabraknie. Na dzieci czekają sanki i pobliska górka. A cała rodzinka otrzyma zniżkę na wypożyczenie sprzętu narciarskiego, by wypróbować go na pobliskiej Arenie Słotwiny. Jeśli jednak nie mieliście wcześniej do czynienia z nartami, możecie skorzystać z usług instruktorskich.

Dodatkowe atuty: za kilkudniowy pobyt dzieci w Willi Karla zapłacicie ze sporą zniżką, a za parkowanie auta pensjonat nie pobiera opłaty.

Podsumowując - czeka na Was mnóstwo wspaniałości i zapowiadają się relaksujące Święta Bożego Narodzenia smile.
 
Relaksujące Święta w górach z dziećmi - Willa Karla
 
Strona WWW: Willa Karla w Krynicy Zdroju

 


ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA W PENSJONACIE SEKUŁA W BUKOWINIE TATRZAŃSKIEJ

Pensjonat Sekuła w zimowej scenerii
Święta Bożego Narodzenia to jeden z najpiękniejszych momentów w roku. Rodzina zbiera się przy wspólnym stole, zapach igliwia konkuruje z korzennym aromatem pierników, a dzieci wypatrują pierwszej gwiazdki, czując nieodpartą chęć posmakowania wigilijnych potraw i otwarcia prezentów. Świąteczne przygotowania to jednak przedsięwzięcie na wielką skalę, bo i zakupy trzeba zrobić i pyszności ugotować. Ten wielki bałagan, który powstał przy okazji, też wypadałoby posprzątać. W ferworze przygotowań łatwo zapomnieć o radości wspólnego bycia z rodziną.

Komfort i relaks - pokój w Pensjonacie Sekuła
Na Boże Narodzenie Pensjonat Sekuła*** zaprasza do Bukowiny Tatrzańskiej. Gospodarze z przyjemnością zatroszczą się o świąteczną oprawę, pozwalając Wam na celebrowanie tego wyjątkowego czasu.

W ramach świątecznego pakietu możecie liczyć na uroczyste śniadanie w formie szwedzkiego stołu, kolację wigilijną i spotkanie ze Świętym Mikołajem w dniu 24 grudnia, a dzień później - wspólne kolędowanie i biesiadę z kapelą góralską. W pozostałe dni restauracja ugości Was pysznymi śniadaniami i obiadokolacjami w formie bufetu oraz kawą, którą możecie sobie samodzielnie przyrządzać również poza posiłkami, korzystając z bezpłatnego kącika kawowego.

Święta Bożego Narodzenia w Pensjonacie Sekuła
Prywatną strefę komfortu dla rodzin stwarzają indywidualnie zaprojektowane pokoje (niektóre z balkonem), które pomieszczą od 2 do 6 osób. Każdy wyposażono w lodówkę, Wi-Fi oraz łazienkę z ręcznikami i suszarkami. Jako rodzice możecie liczyć również na szereg udogodnień, np. łóżeczko turystyczne czy wanienkę. W restauracji znajdziecie natomiast krzesełka do karmienia i kącik zabaw dla Waszych pociech.

Większą przestrzeń do brykania Waszym dzieciom stwarza plac zabaw na powietrzu i bawialnia wewnątrz budynku z małpim gajem, torem przeszkód, zjeżdżalnią, grami planszowymi, Xboxem z kinectem, zabawkami i projektorem do oglądania bajek. A codziennie w godzinach od 16.00 do 18.00 dobrą zabawę zapewnia animator.
 
Sala zabaw - atrakcja dla dzieci
Sala zabaw dla dzieci w Pensjonacie Sekuła
Na przyjemne chwile relaksu w ramach pakietu zaprasza również SPA. Do wyboru macie saunę, grotę solną, tężnię solankową, łaźnię parową i jacuzzi. Gdyby tego było jednak mało, na pobyt w Termach Bukovina otrzymacie rabat.

Grota solna w Pensjonacie Sekuła w Bukowinie Tatrzańskiej
Relaksujące Święta Bożego Narodzenia w górach

Auto możecie pozostawić na monitorowanym parkingu, a sprzęt narciarski w przechowalni z suszarkami. W razie potrzeby pensjonat udostępnia wózek spacerowy, żelazko czy kijki do Nordic Walking.

Pensjonat Sekuła*** wychodzi naprzeciw Waszym oczekiwaniom, dokładając wszelkich starań, byście w Święta czuli się tu tak cudownie, jakby ktoś podarował Wam gwiazdkę z nieba.

Strona WWW: Pensjonat Sekuła*** w Bukowinie Tatrzańskiej

Życzymy pięknych, radosnych i prawdziwie relaksujących Świąt :)

Zespół DziecioChatki.pl 

 

A poniżej znajdziecie inne dobre, polecone przez innych Rodziców miejsca - hotele, pensjonaty, gospodarstwa agroturystyczne, gdzie możecie spędzić piękne Boże Narodzenie.


Podziel się ze znajomymi
Wyszukiwarka noclegów przyjaznych dzieciom
Gdzie chcesz spędzić wakacje z dzieckiem?
Sprawdziliśmy dla Was
Ostatnio dodane miejsca przyjazne dzieciom
Dodaj komentarz
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest CREONET Hanna Wróbel z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim, przy ul. Wysockiej 1, 63-400, e-mail: dzieciochatki@op.pl. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.
Polecane artykuły
Wakacje z dziećmi