Więcej informacji o udogodnieniach w zakładce Szczegóły
08.04.2025
Piękne miejsce na wypoczynek z dziećmi. Pokoje czyściutkie, wygodne, super urządzone.
Jest grill, altanka, basen na zewnątrz. Dla rodzin z dziećmi jest plac zabaw lub pokój do zabawy w środku.
Wiem, że można również wykupić wyżywienie, ale nie korzystaliśmy. Jest jadalnia i spokojnie można sobie zjeść swój własny posiłek. Aneks kuchenny umożliwia przygotowanie jedzenia, a obok niego jest również taras ze stolikami, gdzie również można usiąść i zjeść. Gospodarze bardzo mili, taka suuuper domowa atmosfera. Polecam serdecznie wszystkim rodzinom.
Ilona z Leszna (termin pobytu: lipiec 2024, wiek dzieci: 5, 7, 9 lat)
09.07.2020
Nasza ekipa (dzieci 9 i 7 lat) i my również jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu u Pani Joasi.
Okolica cicha i spokojna, jest bardzo dobrą bazą wypadową na szlaki górskie i pobliski park z tężnią.
Dzieciaki korzystały z dużego placu zabaw w ogrodzie, w tym z basenu, który był dla nich chyba największą atrakcją.
Pani Joasia to przemiła osoba, troszcząca się o swoich gości. Już brakuje mi tych pysznych obiadów i śniadań :)
Serdecznie polecam to miejsce, gdzie można naładować akumulatory i aktywnie odpocząć!