Wakacje z maluszkiem w Ustroniu Morskim

Tegoroczne wakacje spędziliśmy w Ustroniu Morskim, trochę oddalonym od naszej miejscowości zamieszkania, ale dość sprawnie pokonaliśmy drogę.

Nocowaliśmy w Holiday Park & Resort Ustronie Morskie, obiekcie idealnie przystosowanym dla rodzin z dziećmi. Każdy ma do dyspozycji domek z tarasem, przed nim ogromny ogród do biegania, na którym jest kilka placów zabaw. Dodatkowo na terenie obiektu znajduje się basen dla dorosłych, zjeżdżalnie i spory brodzik dla dzieci z atrakcjami.

Ponadto za darmo można było korzystać z parku rozrywki (zabawa w kulkach), a także przejazdach samochodami takimi do odpychania się. Nasz syn je kocha. Można by cały czas spędzać w tym jednym obiekcie, tak jest fajnie zorganizowany dla rodzin z dziećmi. Ponadto mnóstwo automatów i pociągów na monety. Nie można się tu nudzić. Dodatkowo można wypożyczyć łóżeczko dla dziecka, wanienki i krzesełka do karmienia. Do plaży tylko 300 metrów.

 wypoczynek nad morzem z dzieckiem

Ośrodek Holiday Park&Resort

 

 nad morzem z maluszkiem
Holiday Park - zjeżdżalnie 
 
atrakcje dla dzieci
Atrakcje Holiday Park&Resort - ciuchcia 
 
atrakcje dla dzieci nad morzem
Plac zabaw wewnątrz ośrodka - kulki, zjeżdżalnie 
 
zabawy dziecka nad morzem
Wypożyczanie darmowych samochodów - frajda dla dzieci
 
scoobie doo atrakcja dla dzieci

Atrakcje dla dzieci - duży ogród i figurki z bajek

 

♦  ♦  ♦  ♦  ♦

Czytasz artykuł w portalu Dzieciochatki.pl - Miejsca Przyjazne Dzieciom

NOCLEGI POLECANE PRZEZ RODZICÓW: 
>>KLIKNIJ TU<<

♦  ♦  ♦  ♦  ♦


Kolejne dni spędzaliśmy na plażowaniu. Ustronie Morskie słynie z zejść po schodach i co bywa uciążliwe, jeśli się jedzie z dzieckiem, wożonym w wózku. My znaleźliśmy super wejście numer 13, który ma łagodny zjazd od strony miasta aż do samego morza po utwardzonej nawierzchni. Plaża tam też jest szeroka. A piasek nie muszę mówić, mięciutki, piękny, nigdzie indziej w Europie takiego nie ma.


Plaża w Ustroniu Morskim

 

na plazy z niemowlakiem
Plaża idealna dla dzieci
 

Dla dziecka raj, zabawa w piasku, w Ustroniu Morskim nie ma dużych fal, nie jest głęboko, więc na spacer z dzieckiem wzdłuż morza jak najbardziej.

na plazy z dzieckiem

Spacerowanie wzdłuż morza


W Ustroniu Morskim jeździ kolejka, która wozi do latarni w Gąskach lub pobliskich, spokojnych Sianożęt. Jest to niesamowita atrakcja dla dzieci, szczególnie fanów pociągów.

 

Ciuchcia do Sianożęt


W pobliżu znajduje się Western Park dla dzieci, a w Kołobrzegu, oddalonym o 11 km np. „Miasto Myszy” – obok portu pasażerskiego, wystawa mysz, Oceanarium, Dom do góry nogami. Po za tym można popłynąć w Rejsu po Morzu statkiem pirackim, obejrzeć latarnię morską. Jest tu mnóstwo tras pieszych do spacerowania.


atrakcje w Kolobrzegu  dla dzieci
Miasto Myszy w Kołobrzegu
 
wakacje w Ustroniu Morskim

Latarnia Morska w Kołobrzegu

Ustronie Morskie z maluchem

Statek piracki w Kołobrzegu


Dla osób, które lubią spędzać czas aktywnie z Ustronia Morskiego do Kołobrzegu prowadzi trasa rowerowa i piesza. Wszędzie , także i w Holiday Parku można wypożyczyć rowery. koszt ok. 5 zł/h, ok. 40 zł/ cały dzień. Rowery mają foteliki rowerowe lub przyczepki. Dla starszych dzieci są także rowerki różnej wielkości.

Polecam każdemu Ustronie Morskie, jako piękną, spokojną, z dala od zgiełku miejscowości, jak i ośrodek idealny dla rodzin z dziećmi – Holiday Park & Resort. Nie możesz go teraz ominąć.


Anna Pękala


Przeczytałeś artykuł w portalu Dzieciochatki.pl - Miejsca Przyjazne Dzieciom

POLECANE NOCLEGI PRZYJAZNE DZIECIOM: 
>>KLIKNIJ TU<<Więcej ciekawych artykułów o podróżowaniu z dziećmi po Polsce tutaj:

WAKACJE Z DZIEĆMI

 
CIEKAWE MIEJSCA NA WYPRAWY Z DZIEĆMI

 NIEZBĘDNIK PODRÓŻUJĄCEGO Z DZIECKIEM

Jeśli podoba Ci się nasz artykuł lub masz do niego uwagi, zostaw komentarz poniżej.

Podziel się ze znajomymi
Wyszukiwarka noclegów przyjaznych dzieciom
Gdzie chcesz spędzić wakacje z dzieckiem?
Sprawdziliśmy dla Was
Ostatnio dodane miejsca przyjazne dzieciom
Dodaj komentarz
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest CREONET Hanna Wróbel z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim, przy ul. Wysockiej 1, 63-400, e-mail: dzieciochatki@op.pl. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.