Park Rozrywki Pepeland - atrakcje dla dzieci

Park Rozrywki Pepeland

Beztroska zabawa w klimacie retro 

Miejsc takich jak Pepeland jest już coraz mniej. Zastępują je nowoczesne parki rozrywki z tematycznymi ofertami na miarę zainteresowań współczesnych dzieciaków. Podążanie za aktualnymi potrzebami jest jak najbardziej mile widziane, wszak trzeba iść z duchem czasu. Jednak na myśl o takim miejscu jak Pepeland łezka w oku niejednemu się pewnie zakręci, a wspomnienia z dzieciństwa spędzonego w podobnym wesołym miasteczku nieoczekiwanie wrócą i będę jak żywe.

Mazowieckie - odwiedzamy z dzieckiem Park Rozrywki Pepeland

Źródło zdjęcia: www.pepeland.pl 

Jeśli chcecie pokazać dzieciom, jak bawiliście się za czasów Waszej młodości, rodzinny park rozrywki Pepeland ułatwi Wam sprawę. To wypisz wymaluj wesołe miasteczko schyłku XX w., jedno z tych, które stanowiły wówczas tak duże i różnorodne centrum rodzinnej rozrywki. Dziś, z punktu widzenia dorosłych być może Pepeland nie dorasta do pięt współczesnym parkom rozrywkowo-edukacyjnym. Większości dzieci to jednak nie przeszkadza.

Park powstał w 1999 r. z zamiarem prowadzenia stajni i stadniny koni, w której można by pobierać lekcje jazdy konnej. Z czasem jednak zaczął się rozrastać, a na jego kilkuhektarowym terenie przybywało nowych atrakcji.

Dziś na Wasze dzieci czekają tu m.in.:

- karuzele łańcuchowe, karuzele w kształcie ławeczek z parasolkami, latających samolotów i kolorowych zwierzątek, zwykle okupowane przez najmłodszych uczestników zabawy.

Wycieczka z dziećmi do Parku Rozrywki Pepeland
Atrakcje dla dzieci koło Warszawy - Pepeland
Rodzinna zabawa w stylu retro w Nowym Dziekanowie

Źródło zdjęć: www.pepeland.pl 

- możliwość zwiedzania samochodów bojowych, czołgu i helikoptera, a także beztroska zabawa na placach zabaw, w sali sportowej i małpim gaju.

Nowy Dziekanów - zabawa z maluchami na placu zabaw

Źródło zdjęcia: www.pepeland.pl 

 

♦  ♦  ♦  ♦  ♦

Czytasz artykuł w portalu Dzieciochatki.pl - Miejsca Przyjazne Dzieciom

NOCLEGI POLECANE PRZEZ RODZICÓW: 
>>KLIKNIJ TU<<

♦  ♦  ♦  ♦  ♦

 

Dzieci mają w tu do dyspozycji m.in.: dmuchany zamek, trampoliny, huśtawki, bujaki w kształcie zwierzątek, boiska do gier zespołowych, stół do gry w ping-ponga, piankowe mega klocki, piętrowe konstrukcje z przeszkodami, basen z kolorowymi kulkami, a nawet basen z łódkami.

Śmiałkowie żądni adrenaliny i mocnych wrażeń mogą przejść po wiszącym moście, zjechać z wysokiej zjeżdżalni, zrobić sobie zdjęcie z dinozaurem lub włożyć głowę do krokodylej paszczy.

Dodatkową atrakcję stanowią przejażdżki bryczką, oprowadzanie na koniu, czy jazda różnego rodzaju pojazdami - gokartami, kolorową ciuchcią, samochodem terenowym z przyczepą, wozem cygańskim, mini quadami, czy samochodem strażackim.

Wycieczka na Mazowsze z maluchem - Pepeland
Park Rozrywki Pepeland - ciekawe miejsce na rodzinne spędzanie czasu
Atrakcja dla dzieci w parku rozrywki - przejażdżka wozem strażackim

Źródło zdjęć: www.pepeland.pl 

 

♦  ♦  ♦  ♦  ♦

Poszukujecie dobrych, sprawdzonych noclegów w okolicy? Znajdziecie je tutaj: >>Noclegi dla Rodzin w Mazowieckiem<<

♦  ♦  ♦  ♦  ♦

 

Czas w Pepelandzie umilą Wam również spotkania ze zwierzętami. Obok koni żyją tu w zgodzie i przyjaźni owce, kozy, świnki, alpaki i kogut, które tworzą mini ZOO otwarte dla wszystkich zainteresowanych.

Spotkanie ze zwierzętami w Pepelandzie
Przejażdżka z dzieckiem na koniu w parku rozrywki
Atrakcja dla dzieci w Pepelandzie - mini ZOO

Źródło zdjęć: www.pepeland.pl 

Jeśli w trakcie zabawy zaczniecie opadać z sił, zaproście dzieci do chaty z paleniskiem i wojskowymi kotłami. Odpocząć można też przy grillu w jednej z kilku altan rozstawionych na terenie parku lub barze, który uraczy Was daniami domowej kuchni.

Pepeland to park rozrywki, w którym, nie da się ukryć, czuć ducha minionych lat. Zabawa w klimacie retro wielu dzieciom jednak nie przeszkadza. Jeśli macie wątpliwości, czy to miejsce przypadnie do gustu również Waszym pociechom, ukucnijcie i z dziecięcej perspektywy spójrzcie na te kolorowe dmuchańce, wielkiego dinozaura, karuzele, dzięki którym można wzbić się w powietrze i autka, w których można wcisnąć gaz do dechy, nie posiadając nawet prawa jazdy. Czyż zabawa w takim miejscu nie jest spełnieniem dziecięcych marzeń?

Za bilet dla dziecka trzeba zapłacić prawie dwukrotnie więcej, niż za bilet dla dorosłego. Do tego niektóre atrakcje również są dodatkowo płatne. Możecie tu jednak spędzić cały dzień, bawiąc się i piknikując. Czas spędzony z rodziną to wartość bezcenna, podobnie jak uśmiech i radość dzieci.

Więcej informacji: Park Rozrywki Pepeland 

 

Przeczytałeś artykuł w portalu Dzieciochatki.pl - Miejsca Przyjazne Dzieciom

POLECANE NOCLEGI PRZYJAZNE DZIECIOM: 
>>KLIKNIJ TU<<Więcej ciekawych artykułów o podróżowaniu z dziećmi po Polsce tutaj:

WAKACJE Z DZIEĆMI

 
CIEKAWE MIEJSCA NA WYPRAWY Z DZIEĆMI

 NIEZBĘDNIK PODRÓŻUJĄCEGO Z DZIECKIEM

Jeśli podoba Ci się nasz artykuł lub masz do niego uwagi, zostaw komentarz poniżej.

 

Chronione przez Copyscape


WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE

Portal DziecioChatki.pl


Podziel się ze znajomymi
Wyszukiwarka noclegów przyjaznych dzieciom
Gdzie chcesz spędzić wakacje z dzieckiem?
Sprawdziliśmy dla Was
Ostatnio dodane miejsca przyjazne dzieciom
Dodaj komentarz
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest CREONET Hanna Wróbel z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim, przy ul. Wysockiej 1, 63-400, e-mail: dzieciochatki@op.pl. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.
Polecane artykuły
Wakacje z dziećmi