Magiczne Ogrody w Janowcu

Magiczne Ogrody w Janowcu, niedaleko Kazimierza Dolnego, to miejsce, które totalnie Nas zachwyciło.

Dlaczego? Przede wszystkim ze względu na ogromną, pięknie zagospodarowaną przestrzeń, pełną zieleni, strumyków i bajecznych figur.

Wejście do Magicznych ogrodów

Wejście do Magicznych ogrodów


Jak w większości parków rozrywki, tak i w tym znajdziecie mnóstwo placów zabaw, zjeżdżalni (nawet takich całkiem ogromnych), huśtawek i karuzel (także takich napędzanych siłą rąk), torów przeszkód, dmuchańców. Znajdziecie tu także bardziej nietypowe atrakcje jak tratwy czy tunele, w których można nawoływać się z pomocą echa.


Zamek wróżek

Zamek wróżek

 
Rycerski plac zabaw

Rycerski plac zabaw
 
 

Największą jednak siłą tego miejsca jest piękne usytuowanie tych wszystkich atrakcji pośród ścieżek, strumyków, placów zieleni i drzew. Nie ma się tu wrażenia „ciasnoty” jak to się nieraz zdarza w parkach rozrywki. Rozległa przestrzeń jest też bardzo zachęcająca dla maluszków, które swobodnie mogą wybiegać się bez obaw, że ktoś je niechcąco rozdepcze 😉.

Ogrodowe ślimaki

Ogrodowe ślimaki

 

♦  ♦  ♦  ♦  ♦

Czytasz artykuł w portalu Dzieciochatki.pl - Miejsca Przyjazne Dzieciom

NOCLEGI POLECANE PRZEZ RODZICÓW: 
>>KLIKNIJ TU<<

♦  ♦  ♦  ♦  ♦

 

Nasza prawie 3-letnia córka była zachwycona ogromem miejsca do zabawy, z radością dotykała wszystkich kolorowych, bajkowych stworzeń, a my łapaliśmy chwile wytchnienia w pięknym otoczeniu przyrody.

Tego niepowtarzalnego i magicznego klimatu nie udałoby się tu jednak uzyskać, gdyby nie… ludzie! Fantastycznie poprzebierani, każdy z ważną funkcją, jaką pełni w magicznym królestwie. I tak znajdziecie tu sympatyczne futrzane Mordole, które można głaskać i przytulać, Bulwiaki, które pomogą Wam upichcić coś pysznego z magicznego piasku, nie zabraknie także wróżek, które obok swojego zamku zaczarują Was wstążkami i magicznymi kręgami hula hop, czy w końcu wojowników, którzy godnie zaprezentują się w pochodzie.
 
Mordole przed zamkiem wróżek

Mordole przed zamkiem wróżek


♦  ♦  ♦  ♦  ♦

Poszukujecie dobrych, sprawdzonych noclegów w okolicy? Znajdziecie je tutaj: >>Noclegi dla Rodzin na Lubelszczyźnie<<

♦  ♦  ♦  ♦  ♦


A jak już się zmęczycie wszystkimi atrakcjami to możecie wypocząć przy wodzie na plaży albo na jednej z licznych ławeczek wśród zieleni lub zjeść coś pysznego z grilla.
 
Odpoczynek wśród zieleni Magicznych Ogrodów

Odpoczynek wśród zieleni Magicznych Ogrodów


Ceny bardzo zachęcające – 44 zł za bilet normalny, a 37 za ulgowy (a jeśli w przeciągu ostatnich lub kolejnych 5 dni masz urodziny, wchodzisz za 1 zł! podobnie jak dzieci do 100 cm wzrostu).

Magiczne Ogrody to miejsce… magiczne! Nie spotkaliśmy drugiego takiego parku, z tak dobrze zaplanowaną przestrzenią, z tak pięknym otoczeniem i z tak ciekawym pomysłem na połączenie wszystkiego w piękną bajkę.


Katarzyna Marczak

Przeczytałeś artykuł w portalu Dzieciochatki.pl - Miejsca Przyjazne Dzieciom

POLECANE NOCLEGI PRZYJAZNE DZIECIOM: 
>>KLIKNIJ TU<<Więcej ciekawych artykułów o podróżowaniu z dziećmi po Polsce tutaj:

WAKACJE Z DZIEĆMI

 
CIEKAWE MIEJSCA NA WYPRAWY Z DZIEĆMI

 NIEZBĘDNIK PODRÓŻUJĄCEGO Z DZIECKIEM

Jeśli podoba Ci się nasz artykuł lub masz do niego uwagi, zostaw komentarz poniżej.

Podziel się ze znajomymi
Wyszukiwarka noclegów przyjaznych dzieciom
Gdzie chcesz spędzić wakacje z dzieckiem?
Sprawdziliśmy dla Was
Ostatnio dodane miejsca przyjazne dzieciom
Dodaj komentarz
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest CREONET Hanna Wróbel z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim, przy ul. Wysockiej 1, 63-400, e-mail: dzieciochatki@op.pl. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.