Kąpielisko Chorwacja w Jurkowie - dla rodzinki

Kąpielisko Chorwacja w Jurkowie woj. małopolskie, to najlepsze miejsce do wypoczynku z rodziną nad wodą.

Teren kąpieliska jest ogrodzony i monitorowany. Ma do zaoferowania domki letniskowe, pole namiotowe oraz pokoje w hotelu. A także wejście na cały dzień i korzystanie z plaży i kąpieliska. Cena: dorosły 10 zł, 5-13 lat 7 zł, 0-5 lat bezpłatnie. My skorzystaliśmy z pola namiotowego ponieważ lubimy zabawę, przyrodę, naukę samodzielności i świeże powietrze :)

Po przyjeździe na miejsce dostaliśmy opaski na rękę, które upoważniają do opuszczania terenu i powrotu bez żadnych problemów ponieważ park linowy znajduje się naprzeciwko kąpieliska i trzeba wyjść za bramę.
Cena namiotu: 20 zł namiot + 15 zł każda osoba za dobę.

Namioty rozbiliśmy tuz przy plaży. Z podłączeniem do prądu był mały problem ponieważ zabrakło nam przedłużacza ale nic się nie stało wkońcu jadąc pod namiot mieliśmy butlę gazową i kuchenkę gazową, która wystarczyła by odgrzać bigosik czy leczo a dzieci same robiły kanapki, które smakowały wyśmienicie :)

Jeśli zabraknie jedzenia zawsze jest bar parę kroków od namiotu, w którym serwują fast-foody, lody, pyszne gofry i zimne piwko dla rodziców.

Kąpielisko ma też dobre zaplecze sanitarne. Jest kilka ubikacji oraz osobne prysznice. Woda ciepła o każdej porze dnia. Oczywiście w cenę namiotu jest wliczone WC i prysznic bez limitu.

Jeśli już namiot stoi a my jesteśmy pojedzeni czas zacząć zabawę :) A jest tego bardzo dużo. My byliśmy końcem maja i nie wszystko było czynne. Zacznę może od parku linowego, który oferuje 3 trasy:

- dla dzieci do 10 lat,15 zł
- dla dzieci i młodzieży, 20 zł
- dla młodzieży i dorosłych, 30 zł.

Przy parku jest też poducha wodna do skakania i dmuchany zamek. Każde płatne po10 zł bez limitu czasowego. W parku płatność gotówką.

Oprócz piaskowych plaż, ciepłej wody, pomostów kąpielisko oferuje:

- 2 baseny, dla dzieci gł. 30 cm z małymi fontannami oraz duży basen 25 x50 m, gł 1,2-1,6 m.
- domek drewniany na plaży, boisko do siatkówki na plaży,
- wypożyczalnie sprzętu wodnego: rowerki, kajaki, łódki, poducha do skakania na wodzie oraz nowość wodne deski dla odważnych.
- tężnia solna przy której można zrelaksować się i nawdychać jodu.

Jadąc z dzieciakami 9 lat i 12 lat jest co robić na tym kąpielisku i nie ma nudy.
Zakaz wprowadzania zwierząt jest przestrzegany natomiast palenie grilla na plaży nie, nikomu nie przeszkadza dymek z grila. Po 22 obowiązkowa cisza nocna. Rano jeździ ekipa sprzątająca plaże i sanitariaty.

atrakcje dla dzieci Jurkow

Jurkowo na wczasy

Jurkowo

kapielisko Chorwacja

rodzinne wczasy

 

♦  ♦  ♦  ♦  ♦

Czytasz artykuł w portalu Dzieciochatki.pl - Miejsca Przyjazne Dzieciom

NOCLEGI POLECANE PRZEZ RODZICÓW: 
>>KLIKNIJ TU<<

♦  ♦  ♦  ♦  ♦

 

rodzinny wypoczynek

urlop z dzieckiem

urlop z dziecmi

wakacje dla rodziny

wakacje z dzieckiem

wakacje z dziecmi

wypoczynek z dzieckiem

wypoczynek z dziecmi
Autorka tekstu i zdjęć: Justyna Radwańska

Praca przysłana na Konkurs "Polska z dziećmi 2018"


Przeczytałeś artykuł w portalu Dzieciochatki.pl - Miejsca Przyjazne Dzieciom

POLECANE NOCLEGI PRZYJAZNE DZIECIOM: 
>>KLIKNIJ TU<<Więcej ciekawych artykułów o podróżowaniu z dziećmi po Polsce tutaj:

WAKACJE Z DZIEĆMI

 
CIEKAWE MIEJSCA NA WYPRAWY Z DZIEĆMI

 NIEZBĘDNIK PODRÓŻUJĄCEGO Z DZIECKIEM

Jeśli podoba Ci się nasz artykuł lub masz do niego uwagi, zostaw komentarz poniżej.

Podziel się ze znajomymi
Wyszukiwarka noclegów przyjaznych dzieciom
Gdzie chcesz spędzić wakacje z dzieckiem?
Sprawdziliśmy dla Was
Ostatnio dodane miejsca przyjazne dzieciom
Dodaj komentarz
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest CREONET Hanna Wróbel z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim, przy ul. Wysockiej 1, 63-400, e-mail: dzieciochatki@op.pl. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.