Rodzinny Park Rozrywki Energylandia

Park Rozrywki Energylandia w Zatorze

Zabawa to bardzo ważny element w rozwoju dziecka. Jest nie tylko antidotum na nudę. Prócz rozrywki dostarcza wielu walorów edukacyjnych, zapewnia sporą dawkę ruchu, wpływa na emocje i sprawia wiele przyjemności. Zabawa z rodzicami i rodzeństwem wzmacnia dodatkowo rodzinne więzi, integruje i pozwala na lepsze wzajemne poznanie.

Odwiedzamy Energylandię z rodziną

W parkach rozrywki takich jak Energylandia w Zatorze cała rodzina może się rzucić w wir dobrej zabawy. Ogromna ilość różnorodnych atrakcji rozmieszczonych na obszarze 43 ha tworzy wielki, kolorowy plac zabaw, na którym zarówno Wy, jak i Wasze pociechy znajdziecie coś dla siebie. Młodsze dzieci z pewnością zachwycą propozycje Bajkolandii – przejażdżki autami, zabawa na kolorowych karuzelach i spotkania z bajkowymi postaciami. Ze starszakami czas miło spędzicie w Strefie Familijnej. Prawdziwej frajdy dostarczą Wam tam przejażdżki na roller coasterach, rejsy łódkami i jazda samochodzikami. Z nastolatkami żądnymi wrażeń możecie wybrać się do Strefy Ekstremalnej. Wybierając jakąkolwiek atrakcję tej części Parku, przekonacie się, jak silnie na ludzkie emocje oddziałują prędkość i wysokość. 

Energylandia - wizyta z dziećmi

Was samych drodzy Rodzice pobyt w Energylandii pewnie też wyzwoli dziecięcą radość i chęć zabawy. Tych kilka wspomnianych wyżej stref, podzielonych ze względu na tematykę i wiek użytkowników to tylko niewielka część atrakcji, które czekają na Was w tym niezwykłym i jednocześnie największym w Polsce Parku Rozrywki.

Głodni wrażeń? Energylandia nakarmi Was rozrywką na najwyższym poziomie. Nie myślcie jednak, że tutejsze atrakcje Wam się przejedzą. Wręcz przeciwnie, po dniu pełnym wrażeń nadal będziecie mieć apetyt na więcej zabawy.

Wycieczka do Energylandii
Energylandia - super atrakcja dla dzieci w Polsce
Energylandia nocą

 

STREFA FAMILIJNA

Wszystko, co potrzebne do zabawy znajdziecie w Strefie Familijnejczęści Parku stworzonej dla rodzin z dziećmi. Pojeździcie tu kolejką, popływacie łódką, najecie się strachu i nacieszycie oczy pięknymi widokami. Będzie miło, emocjonująco i na pewno inaczej niż na co dzień.

KOLEJKI

Odwiedzając tę strefę, przygotujcie się na kolejki i emocje z nimi związane. Nie mamy jednak na myśli kordonów do kas biletowych i niezadowolenia związanego z długim oczekiwaniem na możliwość skorzystania z atrakcji. Mówiąc "kolejka", mamy na myśli zawrotne prędkości, widokowe loty i moc pozytywnych wrażeń.

Na ekstremalne doznania zaprasza Was RMF Dragon zwany odwróconą kolejką. Od tradycyjnych kolejek różni się tym, że wagoniki podczepione są do torów w taki sposób, że zamiast pod stopami, tory będziecie mieć nad głowami. Same zaś wagoniki są fotelami bez podwozia. Brak podłoża umożliwia swobodne zwisanie nóg, a to sprawia, że jazda jest jeszcze przyjemniejsza. Prawie pół km, 20 m nad ziemią i prędkość 75 km/h gwarantują wspaniałą zabawę. Mocnych wrażeń na kolejce RMF Dragon mogą zakosztować dzieci o wzroście sięgającym minimum 120 cm.

Rodzinna wycieczka do Energylandii
RMF Dragon - przejażdżką kolejką z dziećmi

Źródło zdjęć: www.energylandia.pl 

Nie mniej emocji dostarczy Wam jazda kolejką o nazwie Boomerang. Znacie zasadę działania bumerangu? Roller coaster w Energylandii działa dokładnie tak samo. Do przodu, do tyłu i raz, dwa, trzy. Pojedziecie z zawrotną prędkością przed siebie, by za chwilę wrócić w tym samym tempie do punktu wyjścia i tak kilka razy. 70 km/h to niezła brawura. Adrenalina uderzy Wam do głowy, ale i tak najlepiej będzie, gdy tory się skończą. I co wtedy? Przekonajcie się.

Atrakcje dla dzieci w Energylandii - kolejka Boomerang

Źródło zdjęcia: www.energylandia.pl 

Alternatywną wersję roller coastera stanowi Frutti Loopłagodna kolejka z wesołymi wagonikami np. uśmiechniętą gąsienicą. Nie mknie ona tak szybko, jak jej poprzedniczka jednak jazda nią sprawia wiele radości, szczególnie najmłodszym.

Odwiedzamy z maluchem Energylandię

Źródło zdjęcia: www.energylandia.pl 

♦  ♦  ♦  ♦  ♦

Czytasz artykuł w portalu Dzieciochatki.pl - Miejsca Przyjazne Dzieciom

NOCLEGI POLECANE PRZEZ RODZICÓW: 
>>KLIKNIJ TU<<

♦  ♦  ♦  ♦  ♦

Równie spokojną jazdę oferuje Kolejka Widokowa z panoramą na Energylandię. Wagoniki w kształcie Samolotów zabiorą na pokład pilota i 3 pasażerów.

Z dzieckiem w Energylandii
Wagoniki w kształcie Samolotów

Źródło zdjęć: www.energylandia.pl 

Jeśli jednak samoloty to dla Waszych pociech zbyt przyziemna atrakcja, w Energylandii można zorganizować wyprawę na Marsa, w czasie której towarzyszyć Wam będą zielone ufoludki. W niezwykłą przygodę zabierze Was marsjańska kolejka na tyle łagodna, by nie wystraszyć dwuletniego malucha i na tyle atrakcyjna, by zadowolić starszaka.

Atrakcja dla maluchów - wyprawa na Marsa
Rodzinny Park Rozrywki w Małopolsce

Źródło zdjęć: www.energylandia.pl 

WODNE ATRAKCJE

Jeśli nie prędkość, a woda jest Waszym żywiołem, do wyboru macie aż 7 atrakcji tematycznie związanych z wodą.

Chillout na rzece zapewnią Wam łodzie Viking Ride stylizowane na tratwy. Wyprawę urozmaicają widoki na pobliską Wioskę Wikingów i możliwość strzelania wodą z działek armatnich przymocowanych do burty. To na pewno spodoba się Waszym dzieciakom.

Spływ łódką Viking Ride z dzieckiem

Źródło zdjęcia: www.energylandia.pl 

Wspomniana Wioska Wikingów odwzorowuje pradawny gród Wikingów. Nie oglądajcie jej jednak tylko z perspektywy wody. Wejdźcie do środka, by poznać życie i zwyczaje wojowników ze skandynawskich sag. Jeżeli Wasze pociechy znają Tappiego – sympatycznego Wikinga z serii książek dla dzieci autorstwa Marcina Mortki  z pewnością zechcą dowiedzieć się tu czegoś więcej o jego krewniakach. Żywa lekcja historii w Wiosce Wikingów wciągnie Was tak jak opowieści o Tappim.

Zabawę armatkami wodnymi umożliwia również Splash Battle. Tym razem możecie celować strumieniem wody nie w przestrzeń, a w innych uczestników zabawy płynących w łódkach obok. Atak nadchodzi jednak nie tylko z wody, ale i z lądu. Uważajcie więc, by ktoś nie ustrzelił Was z jednej z armatek stojących wzdłuż linii brzegowej. Można powiedzieć, że to taka miła odmiana dla tradycyjnego Śmigusa Dyngusa i świetna okazja do sportowej rywalizacji.

Odwiedzamy z rodziną park rozrywki w Małopolsce

Źródło zdjęcia: www.energylandia.pl 

Relaksujący rejs, w który możecie zabrać swoje dzieci, oferują również pontony Swiss Water Cups. Na trasie nie spotkacie jednak brodaczy w skórzanych okryciach, których być może udało Wam się wypatrzeć podczas spływu Viking Ride, a tajemnicze elfy osadzone w pięknej kwiecistej scenerii.

Spływ pontonami Swiss Water Cups

Źródło zdjęcia: www.energylandia.pl 

Wersję pośrednią pomiędzy spokojną wodną przejażdżką a szalonym spływem oferuje Toffifee Kopalnia Złota. Łódki – kłody drewna, najpierw jak znana z wiersza Lokomotywa poruszają się jak żółw ociężale, by po chwili nabrać tempa i z impetem ześlizgnąć się w dół z wodospadu. Jeśli lubicie takie dynamiczne zwroty akcji, również Spill Water Anaconda spełni Wasze oczekiwania. Spływ odbywa się w 20-osobowych łodziach, które pokonują wodospady i wywołują wielkie fale. Przydadzą Wam się ubrania na zmianę. Mokra frajda jest jednak tak ogromna, że chlapiąca woda mało komu przeszkadza.

Małopolska - atrakcje dla dzieci

Źródło zdjęcia: www.energylandia.pl 

Spływ Spill Water Anaconda

Repertuar wodnych atrakcji w Strefie Familijnej uzupełniają spływy rwącą rzeką pontonami Atlantis oraz pontonami Jungle Adventure – bardziej zaawansowanymi. Cała trasa stylizowana na dżunglę wykorzystuje duże fale, dzikie wiry, szybkie nurty, które dynamicznie niosą pontony. Choć wygląda to na szaloną wyprawę, z atrakcji mogą korzystać nawet młodsze dzieci.

Spływ rwącą rzeką pontonami Atlantis
Wycieczka z atrakcjami dla dzieci

Źródło zdjęć: www.energylandia.pl 

POZOSTAŁE ATRAKCJE W STREFIE FAMILIJNEJ

Jazda bez trzymanki bywa fascynująca. Jednak nie każdy lubi być pozbawiony kontroli. Wy też? Chwyćcie więc za kierownicę i zabawcie się w drogowych piratów. Samochodziki  Moya Formuła Autodrom pozwalają na kontrolowane zderzanie autek i wyścigi. To zabawa, którą lubią wszyscy niezależnie od wieku i co ważne, dzieci nie muszą mieć prawa jazdy, by zasiąść za kierownicą zwrotnego pojazdu.

Zabawa z dziećmi w Formule Autodrom

Źródło zdjęcia: www.energylandia.pl 

Lubicie ten dreszczyk emocji, który przebiega po plecach? Są takie domy, w których straszy. Na terenie Energylandii też jeden taki znajdziecie. To Monster House – wariacja na temat klasycznych domów strachów. Jak to mówią "Ciemno wszędzie, głucho wszędzie, Co to będzie, co to będzie?" Co? Rodzinna zabawa w najlepszym wydaniu. Wskakujcie do kolejki typu "dark ride" i ruszcie, by odkrywać tajemnice spowite mrokiem. Jeżeli Wasze pociechy nie boją się ciemności, a etap potworów pod łóżkiem już dawno mają za sobą, obsługa nie widzi przeciwwskazań, by skorzystały z atrakcji.

 

BAJKOLANDIA

Bajkolandia to 20 atrakcji dla dzieci podzielonych na 4 kategorie – karuzele, pojazdy, kolejki i atrakcje wodne. To część Parku stworzona z myślą o najmłodszych, pełna kolorów i postaci z ulubionych bajek.

KARUZELE

Żadne wesołe miasteczko, a tym bardziej ogromny park rozrywki nie może obejść się bez... karuzeli, na której można wirować, kręcić się i śmiać od ucha do ucha. Nie ma chyba dziecka, które odmówiłoby sobie tej przyjemności. W strefie Bajkolandia czeka na Was aż 9 fantastycznych propozycji w zakręconym stylu.

Circus Drift to piękne sportowe wozy w stylu retro oznaczone numerami startowymi. Atrakcja stanowi połączenie jazdy samochodzikiem z jazdą na karuzeli. Pojazdy są 2- osobowe. Możecie więc razem z dzieckiem wyruszyć w pościg za dobrym humorem i radością.

Zabawa z dziećmi w Circus Drift

Źródło zdjęcia: www.energylandia.pl 

Jazdę samochodzikami proponują jeszcze Funny Cars – karuzela lubiana szczególnie przez najmłodszych i Super Pompa – karuzela, która, jak się pewnie domyślacie, zapewnia zabawę z wykorzystaniem wody. Jeśli macie w rodzinie małego strażaka (a może i dużego) nie będziecie mogli go powstrzymać przed zabawą na tej karuzeli. Zainteresowani wsiadają do wozów strażackich i chwyciwszy w dłonie pompę wodną, mogą jak prawdziwi strażacy gasić płomienie ognia. Dla zachowania bezpieczeństwa płomienie imitują światełka. Super Pompa to refleks, spostrzegawczość i wspaniała zabawa dla każdego niezależnie od wieku. Wasze dziecko chciałoby być strażakiem? Być może to niepowtarzalna okazja, by spełnić to marzenie.

Funny Cars w parku rozrywki w Małopolsce
Rozrywka dla maluchów w Energylandii

Źródło zdjęć: www.energylandia.pl 

Wśród kolorowych karuzeli nie mogło zabraknąć prawdziwych klasyków. W tej roli występują Sissi i Leoś – pięknie zdobione, bajecznie kolorowe karuzele wiedeńskie idealne dla najmłodszych. Dzieci mają do dyspozycji karoce przypominające dynie Kopciuszka, autka i koniki, które kręcą się na platformie karuzeli i poruszają w górę i dół, co sprawia dzieciom dodatkową frajdę. Pierwsza z karuzeli jest większa i ma dwa poziomy, druga jest bardziej kameralna. W obu wykorzystano piękną iluminację, która tworzy niezwykły nastrój niemal jak z baśni. Na podobnej zasadzie działa karuzela Crazy Clown.

Karuzela Sissi
Karuzela Leoś w parku rozrywki

Źródło zdjęć: www.energylandia.pl 

A może chcielibyście pokręcić się w locie? Nic prostszego. W Bajkolandii i to jest możliwe. W samolotach Acrobatic Show poczujecie się jak prawdziwi piloci. Wasze dzieci z pewnością zechcą zasiąść za sterami. Tylko nie mówcie, że boicie się latać. Ku chmurom wyniosą Was również Podniebne Statki. Stelaż, do którego są przymocowane, dla odmiany obraca się w pionie, unosząc statki od dołu do góry po obrysie okręgu. Kilkuosobowe łódeczki pomieszczą całą rodzinę, dzięki czemu wszyscy w tym samym czasie możecie złapać wiatr w żagle. Wiatr, ale tym razem we włosach poczujecie również na Latających Huśtawkach.

Acrobatic Show

Źródło zdjęcia: www.energylandia.pl 

Podniebne Statki - atrakcje dla dzieci


POJAZDY

Karuzele to jednak nie wszystko. Fani motoryzacji również powinni być usatysfakcjonowani, bo następne w kolejności są samochody i kolejki.

Zdarzyło Wam się, że Wasza pociecha, zamiast siedzieć wygodnie w swoim foteliku jako pasażer, wolałaby poprowadzić auto? Choć normalnie pewnie byście na to nie pozwolili, w Energylandii nie będziecie mieć większych obiekcji. Bez prawa jazdy za kierownicą można tu zasiąść w kolorowych Auto Zderzakach. Podobne autka widywaliście już w wielu wesołych miasteczkach. Są zwrotne i wyposażone w pasy, które gwarantują bezpieczeństwo podczas zderzeń. Mniej oczywistą atrakcją jest Crazy Bus nie bez powodu zwany wesołym autobusem. Pojazd unosi się w powietrzu i opada, co sprawia dzieciakom ogromną radość. Są jeszcze Jeppy Safarii, które jak nazwa wskazuje, zabiorą Was w egzotyczną podróż po Afryce.

Zabawa w Auto Zderzakach z maluchami
Atrakcje dla dzieci - Crazy Bus

Źródło zdjęć: www.energylandia.pl 

KOLEJKI

Podczas gdy samoloty Air Show rozbujają Was niczym statki na morskich falach, kolejka Magic Fly zabierze Was na wycieczkę z widokiem na Energylandię. Wagoniki w kształcie zielonych gryfów suną majestatycznie po torach kilka metrów nad ziemią. Wolne tempo podoba się najmłodszym, poza tym pozwala na rozeznanie w terenie i zaplanowanie kolejnych atrakcji. Przejażdżkę widokową w równie spacerowej prędkości oferuje kolejka o nazwie Farma Krasnali. Bajecznie wyglądające pojazdy, które poruszają się po szynach, przewiozą Was po pięknej krainie zamieszkałej przez sympatyczne figurki zwierzątek.

Samoloty Air Show

Źródło zdjęcia: www.energylandia.pl 

Nieco szybciej jadą kolejki: Happy Loops, która potrafi niespodziewanie przyspieszyć, Circus Coaster w kształcie zielonej gąsienicy, idealna na rozpoczęcie swojej przygody z roller coasterami oraz Śmiejżelki Energuś – największy w Polsce rodzinny roller coaster. Góra i dół, zakręt i ziuuum i tak przez 700 m z prędkością 50 km/h. Szybko? Pytanie, kto będzie się bardziej bał, Wy czy dzieciaki?

Jedziemy kolejką Happy Loops
Z dzieckiem na kolejce Circus Coaster

Źródło zdjęć: www.energylandia.pl 

INNE ATRAKCJE W BAJKOLANDII

Polataliście, pojeździliście, może na koniec mielibyście ochotę trochę się pochlapać lub pozjeżdżać? Atrakcja o nazwie Wyspa Skarbów zaprasza na rejs kanałem wypełnionym wodą. Przypomina atrakcję Flume Ride, lecz jest od niej spokojniejsza i mniej dynamiczna. W sam raz dla małych dzieci. Na koniec wielkie ziuuum na zjeżdżalni Arctic Fun i możecie wyruszyć dalej w poszukiwaniu kolejnych niezapomnianych wrażeń, których z pewnością dostarczą Wam atrakcje w prawdziwie ekstremalnym wydaniu.

Atrakcje dla dzieci w Bajkolandii

Źródło zdjęcia: www.energylandia.pl 

 

STREFA EKSTREMALNA

Już po samej nazwie możecie się domyślać, co czeka na Was w Strefie Ekstremalnej. Adrenalina, duża prędkość, niespodziewane zwroty akcji i... no właśnie. Może sami sprawdzicie? Jeśli jesteście rodzicami dzieci w wieku przedszkolnym, prawdopodobnie będziecie omijać tę strefę. No, chyba że sami skusicie się na odrobinę szaleństwa w ekstremalnym stylu. Jeżeli wasze pociechy weszły natomiast w wiek nastoletni, mierzą powyżej 140 cm i nie boją się mocnych wrażeń, roller coastery i inne przyprawiające o zawrót głowy atrakcje z pewnością przyciągną je niczym magnes.

WAHADŁA

Aztec Swing, Space Gun i Space Booster to 3 różne atrakcje, które łączy podobny – wahadłowy mechanizm działania, ogromna prędkość i duże przeciążenia powstające podczas jazdy. Aztec Swing kręci się w różne strony i wokół własnej osi. Space Gun posiada 2 gondole umieszczone na przeciwległych stronach ogromnych ramion, które wychylają się w przeciwnych kierunkach. Space Booster zamiast gondoli ma 4-osobowe kapsuły umieszczone na dwóch końcach długiego ramienia. Wszystkie te atrakcje dostarczą Wam mnóstwa emocji. Każda z nich pozwoli oglądać świat w błyskawicznym tempie, do góry nogami.

Wahadła w Energylandii - Aztec Swing

Źródło zdjęcia: www.energylandia.pl 

ROLLER COASTERY

Zawrotne prędkości osiągają również kolejki roller coaster. Swoją przygodę z ekstremalną jazdą bez trzymanki możecie rozpocząć od małych kroczków. Na początek sprawdzą się Mayan i Viking. Wagoniki pierwszej kolejki rozwijają prędkość do 80 km/h (Mało? Spokojnie, inne są szybsze) i przeciążenia porównywalne do tych, które powstają podczas lotów myśliwcem F16. Wagoniki kolejki górskiej Viking natomiast nie tylko pędzą, ale obracają się wokół własnej osi, potęgując wrażenia z jazdy.

Roller Coaster Mayan

Źródło zdjęcia: www.energylandia.pl 

Zawsze chcieliście wiedzieć, jak to jest w 2 sekundy rozpędzić się do setki? Już nie musicie się zastanawiać. Moya Formuła to roller coaster, którego nazwa w pełni oddaje jego możliwości. Nawet nie zdążycie się z orientować, jak połowę trasy będziecie mieć już za sobą. Formuła to najnowocześniejsza i zapewniająca najwyższe parametry bezpieczeństwa tego typu atrakcja na terenie Europy Środkowej.

Przejażdżka z dziećmi Formułą

Źródło zdjęcia: www.energylandia.pl 

Podobało się? Speed – największy i najszybszy na świecie wodny roller coaster zapewni Wam jeszcze większe wrażenia, by na koniec przejażdżki schłodzić rozgrzane emocje w basenie z wodą. Żaden roller coaster w żadnym parku rozrywki nawet w USA czy Chinach nie osiąga prędkości 110 km. Chcecie spróbować, jak smakuje polski rekord na światową skalę?

Wypad z dziećmi do parku rozrywki

Źródło zdjęcia: www.energylandia.pl 

Apetyt rośnie w miarę jedzenia? Co powiecie na 142 km/h? Niemożliwe? Nie w Energylandii. Tu wszystko jest "naj". Podobnie jak Hyperion – kolejka mega coaster najwyższa i najszybsza w całej Europie. Podczas przejażdżki czekają Was liczne zwroty, jazda przez tunel, wodne efekty, maksymalna prędkość na zakrętach i zjazdach w dół oraz fenomenalne widoki. Tylko, czy przy tak ogromnej prędkości będziecie w stanie cokolwiek podziwiać?

Hyperion - odwiedzamy z dziećmi Park Rozrywki Energylandia


INNE ATRAKCJE W STREFIE EKSTREMALNEJ

Po takich prędkościach jak na roller coasterach, Tsunami Drop czy Apocalipto są jak bułka z masłem. Jednak głodni wrażeń pewnie nie omieszkacie zasmakować i w tych atrakcjach. Tsunami Drop to wieża, która działa podobnie jak winda z tą różnicą, że tu nie będziecie mieć podłogi pod stopami. Apocalipto wygląda jak duża ława rozpięta pomiędzy potężnymi ramionami, które wprawiają ją w ruch. Zabawa polega na obracaniu ławy wokół własnej osi. Tempo nie jest zawrotne, jednak lepiej będzie, jeśli przed skorzystaniem z atrakcji zrezygnujecie z obiadu. W przeciwnym razie będziecie mieć niezłego shake'a w brzuchu.

Tsunami Drop w Energylandii

Źródło zdjęcia: www.energylandia.pl 

 

SMOCZY GRÓD

Żyją za 7 górami i 7 rzekami. Kto? Smoki. Zwykle w pogoni za królewną zamkniętą w wieży toczą walkę z dzielnym rycerzem, który ową pragnie pojąć za żonę. Zieją ogniem, latają, mają ostre pazury i ogon, którym mogłyby zmieść z powierzchni ziemi cały zastęp smoczych pogromców.

Jak poskromić smoka? Wskoczyć mu na grzbiet i unieść się wysoko nad ziemią. Chcecie sprawdzić, czy to działa? W Smoczym Grodzie, w którym zamieszkało kilka smoków, możecie się przekonać, jak to jest. (nie ustaliliśmy, czy zostały pokonane w walce z rycerzami i znajdują się na wygnaniu, czy zmieniły plany wobec królewien i znudzone pogonią bestii za piękną przeniosły się tu zza 7 gór i 7 rzek).

Zwiedzamy z dziećmi Smoczy Gród
Energylandia - Smoczy Gród
Spacer z maluchem po Smoczym Grodzie
Rodzinny Wypad do parku rozrywki w Małopolsce

Cuda dawnego średniowiecznego grodu, w którym obecność smoków nikogo nie dziwi, poznacie wskakując do Drakena. Prawdziwą przygodę w Smoczej Krainie przeżyjecie również w smoczopodobnych wagonikach kolejki Dragon Adventure.

Mini Roller Coster DRAKEN
Atrakcje dla dzieci w Rodzinnym Parku Rozrywki Energylandia
Dragon Adventure w Energylandii
Energylandia - dobre miejsce na wycieczkę z dzieckiem

Sinusoidalne smocze loty proponuje też Karuzela Fuego. Kolorowe smocze wagoniki unoszą się w górę i dół, nie powodując zawrotów głowy. Nie są tak szalone, jak te w poprzedniej atrakcji, przez co zdecydowanie bardziej nadają się dla młodszych dzieci.

Karuzela Fuego
Z dziećmi na Karuzeli Fuego

Jeśli będziecie odczuwać niedosyt, bo smoki, których dosiedliście zbyt wolno "latają", Zadra z pewnością Was nie zawiedzie. Choć widziana z odległości przypomina rachityczną konstrukcję z zapałek, tak naprawdę tworzy stabilną drewniano-metalową budowlę z wagonikami, które mkną z zawrotną prędkością 121 km/h, raz w górę, raz w dół. Jeżeli marzy Wam się szybka, bezkolizyjna jazda ten najwyższy na świecie wooden roller coaster zagwarantuje Wam nie tylko błyskawiczną prędkość, ale też adrenalinę, emocje i... zupełnie nową fryzurę. Ponad kilometrową trasę pokonacie w niecałe 2 minuty. Zadra to bez wątpienia Formuła 1 wśród tutejszych atrakcji.

Zadra - wooden roller coaster
Przejażdżka z dziećmi Zadrą
Zadra - atrakcja dla dzieci w Energylandii
Odwiedzamy park rozrywki w Małopolsce
Małopolska - Rodzinny Park Rozrywki Energylandia
Zabawa z dziećmi w Energylandii
Przejażdżka Zadrą z dziećmi

Za Zadrą podąża Frida - nowy roller coaster, których w Energylandii nigdy za wiele. Kiedy wagoniki Fridy ruszą usłyszycie turkoczące po szynach koła, co przypomina odgłos jadącego pociągu. Po chwili jednak już nic nie będziecie słyszeć, bo piski, wrzaski i śmiech  skutecznie zagłuszą wszystkie inne dźwięki. Ciekawi jak urośnie skala decybeli? Wskakujcie i mocno się trzymajcie, czeka Was niezłe wyzwanie. 

 

WATER PARK

W strefie Water Park wszystko płynie, a przede wszystkim czas. Czas płynie tu najszybciej. Rozmaite atrakcje zaaranżowane jak tropikalna wyspa przyciągają miłośników wodnych zabaw i wakacyjnych klimatów. Pomysłów na spędzenie czasu jest tu tak wiele, że łatwo stracić poczucie czasu i się zapomnieć. Jeśli cała Wasza rodzinka ma ochotę odpłynąć, pozostawiając w tyle wszelkie obowiązki i zmartwienia, lepszej tropikalnej wyspy w pobliżu nie znajdziecie.

Water Park - wodne atrakcje w Energylandii

Największą część Water Parku stanowi letnia strefa Tropical Fun, do której dostęp uzależniony jest od warunków pogodowych. Baseny z podgrzewaną wodą, 14 zjeżdżalni, 150 pontonów, plaża z leżakami czynią z niej największy otwarty park z wodnymi atrakcjami w Polsce.

Odpoczywamy z dziećmi w Water Parku

Źródło zdjęcia: www.energylandia.pl 

Atrakcje dostosowano do różnych grup wiekowych oraz stopnia trudności. Dzięki temu będziecie się tu dobrze bawić zarówno z maluszkiem, jak i starszakiem czy nastolatkiem.

Zjeżdżalnia RMF MAXXX Kamikadze to opcja dla największych śmiałków i tych, którzy karmią się adrenaliną. Choć osoby o masie ciała poniżej 40 kg, czyli większość dzieci, nie mogą z niej korzystać, nie sposób o niej nie wspomnieć. To jedna z najsłynniejszych zjeżdżalni w Energylandii.

Zjeżdżalnia Kamikadze - ekstremalna rozrywka

Źródło zdjęcia: www.energylandia.pl 

Kolejną atrakcją dla odważnych jest zupełna nowość w Energylandii Twister, który zakręci każdego. To licząca 100 m długości i 15 m wysokości zjeżdżalnia z "cebulą" na trasie. Czy będziecie płakać jak przy krojeniu bogatego w olejki eteryczne warzywa? Nic z tych rzeczy. Raczej, mówiąc za Pingwinami z Madagaskaru, w szczerym uśmiechu z radości  "wysuszycie" sobie ząbki.  

Z pozostałych atrakcji dzieci mogą już korzystać. Zjeżdżalnie Adventure River, Tropical Splash, Exotic Fun (jedyna taka zjeżdżalnia w kraju) zarezerwowane są dla osób o minimalnym wzroście 135 cm. Zjeżdżalnie Aloha Slide i Tiki Ride obniżają ten wzrost do 110 cm.

Liczba zjeżdżalni podzielonych względem stopnia trudności i wieku jest na tyle duża, że z pewnością znajdziecie odpowiednią dla Waszych pociech. W zależności od upodobań możecie zjeżdżać w pojedynkę lub w parze z dzieckiem, na specjalnych matach lub pontonach, w tempie spacerowym lub jak Formuła 1. Wszystko zależy jaką zjeżdżalnię wybierzecie i jakie chcecie przeżyć emocje.

Zabawę możecie zakończyć na leżakach, których nie brakuje na przestronnej plaży. Łapiąc promienie słoneczne, wypijecie lemoniadę i nacieszycie oczy widokiem zadowolonych dzieci.

Z przebieralni i suszarek możecie korzystać za darmo.

EXOTIC ISLAND

Jeśli lubicie spędzać czas niekoniecznie suchą stopą, w strefie Exotic Island – nowej części Water Parku poczujecie się jak ryba w wodzie.

Cała strefa to ogromny wodny plac zabaw, w którym do dyspozycji macie m.in. 2 Baseny Tropikalne  o głębokości 30 i 140 cm z podgrzewaną wodą, 5 zjeżdżalni i dozorem ratowniczym. 

W części stworzonej z myślą o maluszkach czas spędzicie, korzystając z brodzika, niewielkich zjeżdżalni i zabawek tryskających wodą. Starszaki natomiast postrzelają za armatek wodnych, pobawią się przy młyńskim kole i odpoczną pod palmami.

Dodatkową atrakcję stanowi sceneria wodnego placu zabaw dla dzieci zwanego Funky Monkey. Całość osadzona w klimatach tropikalnej dżungli i towarzystwie figurek małp i papug jeszcze bardziej podkręca zabawę.

Głód, który z pewnością pojawi się po kilku godzinach beztroskiej zabawy, zaspokoicie bez konieczności opuszczania strefy wodnej. Działają tu dwa punkty gastronomiczne z ciepłymi posiłkami. Pieniądze na zakup posiłku i suche ubrania możecie przechować w szatni oraz szafkach depozytowych.  

Jeśli nie mieliście okazji wyjechać na wakacje w tropiki, a bardzo chcielibyście poczuć wyspiarski klimat, tropikalna wyspa w Big Milk Water Parku zapewni Wam atrakcje w iście wakacyjnym stylu. 3 baseny z podgrzewaną wodą, słońce, palmy, drinki z parasolką z Tropical Baru – już nie trzeba o tym marzyć, w Energylandii macie do wszystkich tych atrakcji nieograniczony dostęp. Warto jeszcze wspomnieć, że na wyspie zacumował ogromny Big Milk Statek, który amatorów zabaw znajduje w szczególności wśród najmłodszych. 

W pilnowaniu rozhasanych dzieci pomoże Wam tu zespół wykwalifikowanych ratowników. Kiedy postanowicie zmienić strefę zabaw i wsiąść np. do roller coastera czy zakręcić się na karuzeli możecie nieodpłatnie skorzystać z przebieralni i suszarek.

 

AQUALANTIS - NOWOŚĆ w ENERGYLANDII

Energylandia wciąż się rozwija. Najszybsze roller coastery, ogromna Strefa Familijna, mnóstwo atrakcji w Bajkolandii i niezwykłe Show to wciąż za mało. Jedną z najnowszych atrakcji jest Aqualantisstarożytne miasto, które władca mórz Abyssus zatopił w wodach oceanu. 

By oddać mu cześć, jego imieniem nazwano główną atrakcję tego miejsca – roller coaster Abyssus w całości położony na wodzie. Jazda z prędkością 100 km/h, efekty grawitacyjne, stan nieważkości ... wszystko to robi wrażenie, prawda? A to nie koniec atrakcji. 

Abyssus - roller coaster na wodzie

Po piętach Abyssusowi "depcze" Tidal Wave Twister – generator niezapomnianych emocji, roller coaster szybki i zupełnie inny niż wszystkie dotąd znane Wam roller coastery. 

W wodnym świecie władcy mórz "pływają" również statki Stormy Ship i "podwodne" łodzie Submarine Dive.

Lubicie się kręcić? Jest i karuzela – Magic Pump to idealna propozycja dla najmłodszych. Obojętnie nie przejdziecie również obok Burning Engine, które najbardziej podoba się przyszłym marynarzom i wilkom morskim.

W Aqualantis znalazło się również miejsce na Merchant of Aqualantis – muzeum skarbów Atlantydy, pełne skarbów zatopionego miasta Abyssuss Supplies i starożytną maszynę Ekipa Light Explorers, która zabierze Was w podróż w czasie. 

Dopełnieniem atrakcji starożytnego miasta są Whiripool Water Fight, Grotto Expedition Aqua Jump. Pierwsza z atrakcji zaprasza Was do wodnej bitwy, druga oferuje rejs wśród jaskiń, trzecia natomiast zaskoczy Was niesamowitym akrobatycznym show pełnym brawurowych skoków z trampoliny do wody. A Coral Candy? No cóż, to miejsce pełne słodkości i kolorów, w którym gustują zarówno mali, jak i duzi.

Disco Coaster w Aqualantis

Źródło zdjęcia: www.energylandia.pl 

 

SHOW

Energylandia to nie tylko Park Rozrywki rozumiany jako miejsce z atrakcjami, któremu wesołe miasteczka mogą tylko pozazdrościć. To również centrum rozrywki w postaci niesamowitych show, przedstawień, warsztatów i projekcji filmowych wykorzystujących nowoczesne technologie.

Jeśli lubicie teatr, jednego dnia możecie tu zobaczyć 2 przedstawienia w 2 niezwykłych teatrach o nazwie Egipt i Colosseo. Oba łączą widowiska muzyczne, taneczne, teatralne i musicalowe. A jeśli już o ekspresji ciała i głosu mowa to załoga pirackiego statku Pirate Show, która radośnie tańczy i śpiewa, poszukując zaginionego skarbu, też nieźle Was rozbuja.

O tym, że z ogniem nie ma żartów, ale też, że da się go ujarzmić, dowiecie się podczas niezwykłego pokazu pirotechnicznego Fire Show. Emocje rozpali w Was równie niezwykły spektakl akrobatyczny The Colors pełen ewolucji graniczących z wytrzymałością ludzkiego ciała. To jednak nie koniec. Krew mocniej w żyłach Wam będzie pulsować także podczas kaskaderskich pokazów Extreme Energylandia, w których główną rolę odgrywa młody, piekielnie zdolny kaskader, być może równolatek Waszych dzieci.

Fire Show - niezwykła atrakcja w park rozrywki
Extreme Show - pokazy kaskaderskie

Pyramid Cinema 7D pozwoli Wam na wielozmysłowe odczuwanie czegoś, co tak naprawdę jest spektakularnie zaprezentowaną fikcją. Budynek kina w kształcie piramidy i efekty specjalne przeniosą Was w czasy faraonów, sprawiając wrażenie, jakbyście naprawdę mieszkali w starożytnym Egipcie. Ziemskie podróże to za mało? Co powiecie na wyprawę w kosmos? Wrażenia nie z tej ziemi przeżyjecie w Moya Planetarium, które oferuje kilkunastominutowe seanse o wszechświecie.

Zanim zejdziecie na ziemię, wstąpcie jeszcze na pokaz iluzjonistyczny The Prince of Magic, który zaskoczy Was magicznymi sztuczkami. W niepewności jak to się dzieje, że coś znika lub pojawia się nie wiadomo skąd, nie pozostaniecie jednak zbyt długo. W Szkole Magii nauczycie się magicznych sztuczek i to Wy będziecie teraz zaskakiwać nowymi umiejętnościami. 

W Energylandii spotkacie też znanych i lubianych. Mowa oczywiście o postaciach mieszkających w Parku, które biorą udział w kolorowej Paradzie i organizują Spotkania z Maskotkami, szczególnie z Emi, Energusiem, Sissi, Bartusiem oraz Leosiem. Jeśli zechcecie zrobić sobie z nimi zdjęcie, wszyscy ochoczo przystaną na Waszą propozycję. Jednak, gdzie ich szukać? Oczywiście na Scenie Kids Show pełnej cyrkowych pokazów i ciekawych spektakli. Maskotki występują na niej w specjalnym spektaklu It's Energylandia Show, podczas którego skaczą na monocyklu, skakance, żonglują i tańczą w rytm hymnu Energylandii.

Lubicie spektakle? Jeśli tak to koniecznie obejrzyjcie Kasztanowe Love, by dowiedzieć się, czy Pan Kasztan podbije serce Pani Jesieni. Ogólnie lubicie sporo wiedzieć i jesteście ciekawi świata? W Laboratorium Szalonego Naukowca odkryjecie prawa fizyki, które pozostają nie bez znaczenia dla naszego życia. Ciekawość zaprowadzi Was też do wnętrza Grandshow Hotelu, w którym podobno dzieją się dziwne rzeczy i na przedstawienie Awaria Bawaria. Tam to dopiero dzieją się rzeczy zaskakujące. Podczas show przekonacie się, że nie taki remont straszny jak go malują i ... że pracownicy ekipy remontowej to całkiem zdolne i pracowite chłopaki. To jednak Wasza decyzja czy w to wierzyć, czy nie.

Program rodzinnej rozrywki przewiduje również udział w rozmaitych spektaklach-warsztatach angażujących publiczność. Jednym z nich jest m.in. Bubble Show, który przenosi w świat baniek dymnych i ogniowych, a największych śmiałków nawet w bańce zamyka. 

Wśród atrakcji Energylandii nie brakuje niezwykłych show, podczas których zobaczycie pokazy akrobatów, żonglerów i artystów plujących ogniem, efekty pirotechniczne i imponujące popisy kaskaderskie. Nie ważne, na które z nich się wybierzecie, Wasze oczy otworzą się szerzej, a usta uśmiechną. 

Harmonogram poszczególnych pokazów sprawdzajcie na stronie www Energylandii. Dzięki temu zaplanujecie sobie kulturalną rozrywkę i nie przegapicie show, które najbardziej Was zainteresują.

 

WYDARZENIA

Energylandia stale się rozwija i wzbogaca ofertę swoich atrakcji. Jeśli nie macie ochoty na szaloną jazdę na roller coasterach, a wodne atrakcje z powodu niesprzyjającej aury nie działają i tak możecie wybrać się do Energylandii, mając pewność, że miło spędzicie czas. W Parku nie brakuje ciekawych wydarzeń, które zapraszają do zabawy. Ich lista zmienia się w zależności od pór roku i okazji jednak byście mieli obraz tego, czego możecie się spodziewać, warto wspomnieć, chociażby o Święcie piwa Octoberfest, na którym nie brakuje również smakołyków z grilla, imprezie Halloween, Złotej Polskiej Jesieni – wydarzeniu, podczas którego Energylandia bije rekordy w ilości dyń dekorujących Park, a także Winter Kingdom – zimowej Energylandii, która oferuje spotkania z Mikołajem, udział w jarmarku bożonarodzeniowym, świątecznych warsztatach i pokazach.

 

CZYM JESZCZE ZASKOCZY ENERGYLANDIA?

Energylandia cały czas rośnie. Dziś nie wygląda tak, jak wyglądała jeszcze kilka lat temu. I w kolejnych miesiącach znów zmieni się, oferując nowe atrakcje i zachęcając do ponownych odwiedzin. 

Przeglądając mapę Parku, zauważycie, że coś się święci. Coś nowego. Już niebawem listę atrakcji uzupełni strefa o nazwie Sweet Walley i kolejny fantastyczny Aquapark. Jaki będzie? Musicie to sprawdzić. 

Okazuje się również, że Kowbojskie wozy, Indiańskie tipi i Domki Szeryfa, choć tworzą wspaniałą bazę noclegową Western Camp idealną dla wszystkich, którzy planują kilkudniową zabawę w Energylandii, to jednak za mało. Zainteresowanie atrakcjami w Energylandii jest tak duże, że Park ma w planach budowę nowej strefy hotelowej. 

 

CO POZA ATRAKCJAMI?

Dnia nie wystarczy, by skorzystać ze wszystkich dostępnych tu atrakcji. Dlatego swoją wizytę w Energylandii możecie rozłożyć na kilka dni, a jeśli nie dysponujecie taką ilością czasu, zaplanujcie jednodniowy pobyt z pomocą Mapy Parku dostępnej na stronie www.energylandia.pl

Prócz wymienionych stref z atrakcjami na planie Parku znajdziecie zaznaczone punkty gastronomiczne, w których zjecie fast foody, pizzę, pączki, kebab, ale też coś bardziej obiadowego np. ryby, naleśniki czy pierogi.

Nie brakuje również sklepów i sklepików, w których Wasze dzieci zadbają o uszczuplenie Waszych portfeli, miejsc przeznaczonych na widowiska i pokazy oraz strefy gier i zabaw interaktywnych. W tej ostatniej znajdziecie wiele ciekawych propozycji dla całej rodziny. Nóżki Śmierdziuszki, Domki maskotek, Kopalnia złota ... czy nie brzmi to zachęcająco? Na mapie odszukacie miejsca, w których rozegracie Balonową bitwę, odwiedzicie Smoczy Gród, zrobicie pamiątkowe zdjęcie w Fotobudce, a Wasze pociechy pobawią się na Pirackim lub Słonikowym placu zabaw.

Mapa Parku pomoże Wam zlokalizować również Cichy kącik mamy i dziecka, który znajduje się pod nr 31 tuż obok naleśnikarni i karuzeli Leoś w Strefie Bajkolandia. To miejsce pokazuje, że Energylandia to naprawdę rodzinny Park Rozrywki, który myśli też o innych potrzebach niż zabawa. Do waszej dyspozycji będą tu kuchenka mikrofalowa, w której podgrzejecie własny posiłek, czajnik, a także podgrzewacz do butelek. Dziecko, które akurat nie je może przez chwilę pobawić się zabawkami dostępnymi w kąciku. 

Ekwipunek, który zabierzecie ze sobą do Energylandii, uzupełnijcie o dodatkową odzież. Niektóre wodne atrakcje mogą zmoczyć ubrania. Dzieciom będzie niewygodnie. Jeżeli jednak zapomnicie o garderobie na zmianę, na miejscu dostępne są suszarki, z których możecie w razie potrzeby skorzystać.

Na terenie Parku jest też mnóstwo czystych, dobrze wyposażonych i bezpłatnych toalet. Jest ich na tyle dużo, że właściwie nie musicie spoglądać na mapę, by bez trudu znaleźć jakieś WC. W razie potrzeby będziecie mogli skorzystać również z przewijalni niemowląt, szafek depozytowych, przebieralni, bankomatu, Wi-Fi, punktu medycznego, a nawet palarni.

W związku z tym, że Energylandię odwiedza bardzo dużo osób, na terenie Parku bywa tłoczno. To może budzić pewnego rodzaju niepokój. W takim tłumie nietrudno zgubić dziecko. Względy bezpieczeństwa rozwiązują tu np. ograniczenia wzrostu upoważniające do korzystania z poszczególnych atrakcji, obecność wykwalifikowanych ratowników, a także fakt, iż żadne dziecko nie opuści terenu Parku, jeżeli nie towarzyszy mu rodzic lub opiekun.

 

 REGULAMIN ENERGYLANDII

Kto czytałby regulaminy? No dobrze, są tacy śmiałkowie, którzy lubią brodzić w drobnym maczku liter, jednak większość z nas preferuje pismo obrazkowe. Za pomocą piktogramów przypominających znaki drogowe odczytacie wszystkie niezbędne informacje, czyli to, co wolno i czego nie wolno robić w Energylandii. Przy każdej atrakcji opisanej na stronie www Parku zobaczycie obrazkowe streszczenie zasad obowiązujących uczestników zabawy. 

W dobie miłościwie panującego nam koronawirusa wszędzie obowiązuje noszenie maseczek. Nawet na wolnym powietrzu tego 43 hektarowego obiektu trzeba zasłaniać nos i usta, zachowywać dystans i dbać o higienę. Przepustką do wejścia na teren Parku są nie tylko bilety, ale również odpowiednia temperatura ciała, regularnie monitorowana dzięki kamerom termowizyjnym. Zgodnie z zasadami reżimu sanitarnego wszystkie atrakcje podlegają regularnej dezynfekcji. Pracownicy korzystają ze środków ochrony osobistej, a dla Gości przeznaczono aż kilkaset stacji do dezynfekowania rąk rozstawionych na terenie całego Parku. Więcej o szczegółach związanych z covidowymi obostrzeniami przeczytacie na stronie www Energylandii.

Z regulaminów umieszczonych przy opisie każdej atrakcji dowiecie się również czy w czasie zabawy na danym obiekcie można wykonywać zdjęcia. W wielu przypadkach samodzielne fotografowanie jest zabronione, jednak nic straconego. Jeżeli zechcecie zatrzymać emocje, jakie Wam towarzyszyły podczas zabawy, Park oferuje  zakup własnych zdjęć. 

W razie wątpliwości czy Wasze dziecko może korzystać z danej atrakcji w opisie lub graficznym regulaminie szukajcie informacji o minimalnym wzroście, lub wieku kwalifikujących dziecko do korzystania z danego sprzętu. 

 

BILETY

Zastanawiacie się, ile Was te wszystkie przyjemności będą kosztować? Zakup biletów* do Energylandii trochę uszczupli Wasze konto, za to Wam przybędzie sporo ... nowych doświadczeń, wrażeń i przede wszystkim niezapomnianych wspomnień. Na jednodniowy bilet normalny wydacie 149 zł za osobę, a na ulgowy – 99 zł. Za dzieci do lat 3 zapłacicie natomiast symboliczne 1 zł.

Park Rozrywki oferuje wiele zniżek. W dniu urodzin Wasze pociechy (do 18 roku życia) za wstęp również zapłacą jedynie złotówkę. Jednak aby otrzymać zniżkę, musicie mieć dokument potwierdzający datę urodzin.

Dokument przyda się również Wam drogie Mamy. Jeśli spodziewacie się dziecka, zabierzcie ze sobą kartę ciąży. Tylko na jej podstawie otrzymacie bilet zniżkowy. Niestety mimo niższej kwoty, z wielu atrakcji, ze względu na swój stan i tak nie będziecie mogły skorzystać. Karta ciąży umożliwi Wam jednak zakup tańszego biletu, dzięki czemu będziecie mogły towarzyszyć swojej rodzinie w zabawie.

Przeglądając cennik, dostrzeżecie również, że do zakupu biletów w niższej kwocie uprzywilejowane są osoby niepełnosprawne, młode pary, osoby zainteresowane zakupem biletów dwudniowych i całorocznych, a także rodziny legitymujące się Kartą Dużej Rodziny, która uprawnia do 5% zniżki. Od jakiegoś czasu w Energylandii zrealizujecie również Bon Turystyczny, oczywiście w wybranej przez Was konfiguracji biletowej.

Wizyty w Parku nie musicie wcześniej rezerwować. Bilety możecie kupić na miejscu lub za pośrednictwem internetu. Godziny otwarcia Parku, ceny oraz różne warianty biletów najlepiej na bieżąco sprawdzać na stronie internetowej Energylandii. Ważność niektórych z nich została przedłużona nawet o 80 dni. Wszystko ze względu na sytuację związaną z Covid 19. A jeśli już o pandemii mowa, tak jak wspominaliśmy wcześniej, Energylandia zachowuje najwyższe standardy sanitarne, przestrzega restrykcji, pozostając dzięki temu miejscem bezpiecznym dla wszystkich zainteresowanych dobrą zabawą.

W ramach jednego biletu macie nielimitowany dostęp do Strefy Bajkolandii, Familijnej, Ekstremalnej i Aqualantis. Możecie uczestniczyć w pokazach, tyle razy ile dusza zapragnie, korzystać z Water Parku, Smoczego Grodu, bawić się w kinie, na roller-coasterach i karuzelach. Pamiętajcie tylko o ustalonych ze względów bezpieczeństwa dolnej i górnej granicy wzrostu oraz wieku dzieci, które upoważniają do korzystania z poszczególnych atrakcji. 

Za korzystanie z automatów do gier oraz zakupy w sklepach i punktach gastronomicznych trzeba niestety dodatkowo zapłacić. Pozostawienie auta na parkingu na czas pobytu w Parku to również dodatkowy koszt w wysokości 10 zł.

Energylandia cieszy się ogromną popularnością wśród rodzin z dziećmi. Jak na największy w Polsce Park Rozrywki przystało, znajdziecie tu mnóstwo propozycji dla małych i dużych. Będziecie się bawić na całego, nieświadomi jak szybko mija czas. W drodze powrotnej być może przez chwilę starszakom buzia nie będzie się zamykała. Na pewno będą chciały się podzielić ogromną ilością wrażeń, jakich doświadczyły w Energylandii. Maluchy z nadmiaru bodźców (Tak, trzeba to jasno powiedzieć. Energylandia jest fantastyczna, jednak bardzo dużo się w niej dzieje. Młodsze dzieci mogą mieć problem z nadmiarem bodźców) pewnie zasną wtulone w fotelik, jak tylko wsiądziecie do auta. Wy natomiast będziecie mieć poczucie, że zorganizowaliście wspaniały wyjazd, który sprawił radość całej Waszej rodzinie.

Atrakcje dla dzieci w Małopolsce - Park Rozrywki Energylandia

* Informacje pobrane ze strony Energylandii. Cennik obowiązuje do 24 czerwca 2022 r.

Więcej informacji: Energylandia

 

Przeczytałeś artykuł w portalu Dzieciochatki.pl - Miejsca Przyjazne Dzieciom

POLECANE NOCLEGI PRZYJAZNE DZIECIOM: 
>>KLIKNIJ TU<<Więcej ciekawych artykułów o podróżowaniu z dziećmi po Polsce tutaj:

WAKACJE Z DZIEĆMI

 
CIEKAWE MIEJSCA NA WYPRAWY Z DZIEĆMI

 NIEZBĘDNIK PODRÓŻUJĄCEGO Z DZIECKIEM

Jeśli podoba Ci się nasz artykuł lub masz do niego uwagi, zostaw komentarz poniżej.

 

Chronione przez Copyscape


WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE

Portal DziecioChatki.pl


Podziel się ze znajomymi
Wyszukiwarka noclegów przyjaznych dzieciom
Gdzie chcesz spędzić wakacje z dzieckiem?
Sprawdziliśmy dla Was
Ostatnio dodane miejsca przyjazne dzieciom
Dodaj komentarz
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest CREONET Hanna Wróbel z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim, przy ul. Wysockiej 1, 63-400, e-mail: dzieciochatki@op.pl. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.
Polecane artykuły
Wakacje z dziećmi