Deli Park w Trzebawiu koło Poznania - opinia Mamy

Deli Park w Trzebawiu koło Poznania - opinia Mamy

Na urodziny naszej małej 3-latki, postanowiliśmy  zwiedzić nowe piękne miejsce, a był to tym razem Deli Park.

Urodziny malucha w Deli Parku w Trzebawiu koło Poznania

Zawsze szukaliśmy daleko jakichś atrakcyjnych miejsc, a okazuje się, że tuż obok mamy tak interesujący Park. Jak wiemy, dzieci kochają place zabaw, dmuchańce itp.

Ale wszystko kosztuje, a 10 minut to przeważnie za mało i kupujemy kolejny bilet itd. Tu natomiast płaciliśmy 84 zł za bilet mama, tata i dziecko. I wchodziliśmy do niesamowitej Krainy, gdzie wszystko było bez limitu, a do tego piękna słoneczna pogoda w październiku. Na wejściu piękne dekoracje jesienne z dyni itp., którymi można było nacieszyć oko, pokazać dziecku kreatywne rzeczy.

Jesienna dekoracja w parku rozrywki dla dzieci
Rozpoczynamy nasz dzień w Deli Parku

W budynku w razie deszczu i nie tylko była piękna sala, gdzie ma ścianach były monitory z grami, sala zabaw, mega domki, klocki i małpi gaj, a dla rodziców wygodne, zadbane miejsce, żeby widzieć pociechy.

Atrakcje dla Rodziców z dziećmi w razie niepogody

Oczywiście toalety, przebieralnie, wszystko czyste i dostępne. Na dworze mnóstwo dmuchańców i place zabaw, a przy każdym z nich leżaki, krzesła oraz altanki zadaszone z fotelami i stolikami, gdzie mogliśmy zjeść posiłek i obserwować dziecko. Rodzice odpoczywają, są szczęśliwi i dziecko również wink

Zabawa na dmuchańcu w Trzebawiu
Plac zabaw dla dzieci małych i dużych

♦  ♦  ♦  ♦  ♦

Czytasz artykuł w portalu Dzieciochatki.pl - Miejsca Przyjazne Dzieciom

NOCLEGI POLECANE PRZEZ RODZICÓW: 
>>KLIKNIJ TU<<

♦  ♦  ♦  ♦  ♦

Na terenie obiektu są sklepiki, restauracje z ciepłymi posiłkami i deserami, gdzie można zjeść. Idąc dalej, przechodziliśmy do tzw. innej strefy. Kraina bajek, domki, postacie, np. Jaś i Małgosia, Shrek itp.

W krainie bajek
Witają nas Shrek, Fiona i Osioł

W każdej Strefie leciała odpowiednia muzyka, która wprowadzała niesamowity nastrój, czuliśmy się jak w prawdziwej bajce. Dalej były zwierzęta żywe, które można było karmić, ale jedzeniem z automatu, i były odpowiednio wskazane miejsca, gdzie karmić, aby było to bezpieczne.

Karmimy zwierzątka w Deli Parku koło Poznania
Odwiedziny u pszczółek

Dzieci dowiadują się tu wielu wspaniałych informacji o zwierzątkach: co jedzą, jak być ostrożnym. Po drugiej stronie były figury zwierząt, które żyły kiedyś. Naprawdę sama, jako rodzic, wiele informacji stamtąd wyniosłam.

Figury historycznych zwierząt
Spacer po Deli Parku i oglądanie wystawy figur zwierząt
Nietypowe miejsce na mapie Wielkopolski

Obok było wiele pięknych miejsc, gdzie były fontanny, ławki, żeby odpocząć, zjeść, zrelaksować się.

Miejsce na odpoczynek przy fontannach
Odkrywamy nowe miejsca w Wielkopolsce
Przystanek podczas oglądania atrakcji Deli Parku
Odpoczynek na ławeczce
Dalsze rodzinne zwiedzanie Deli Parku w Trzebawiu
Cały dzień w Deli Parku z małym dzieckiem

Kawałek dalej była Stefa Relaksu, park linowy, hamaki, muzyka.

Relaks na hamaku
Rodzinny czas w Deli Parku

No, coś cudownego.

Różne zabawy, wkładało się rękę i zgadywało, co to jest itp. Następnie kraina Parku miniatur, gdzie również wiele cennych informacji zdobywaliśmy - my i dziecko. Nie każdego stać, żeby zobaczyć takie budowle "na żywo", a mamy okazję zobaczyć dzieło sztuki w pomniejszeniu.

Zwiedzamy z dzieckiem park miniatur
Podziwiamy miniaturowe zabytki z dzieckiem
Mała ciuchcia w Deli Parku
Deli Park cały czas nas zaskakuje
Nauka podczas odwiedzin w Deli Parku koło Poznania

I tak wracamy do dmuchańców, gdzie dziecko traci ostatnie siły. I szczęśliwe dziecko, i zrelaksowani rodzice wracają do domku.

A wiecie, co było najfajniejsze? To, że w tym dniu (był to poniedziałek) byliśmy tam tylko my i może później 2 inne rodziny. Więc czuliśmy się, jakbyśmy byli w bajce.

Rada dla rodziców: zabierzcie ze sobą uśmiech na twarzy smile.

Cała rodzina w Deli Parku w Trzebawiu

 

Joanna Wamberska

autorka zdjęć i tekstu przysłanego na Konkurs
"Polska z dziećmi 2021"
 

Przeczytałeś artykuł w portalu Dzieciochatki.pl - Miejsca Przyjazne Dzieciom

POLECANE NOCLEGI PRZYJAZNE DZIECIOM: 
>>KLIKNIJ TU<<Więcej ciekawych artykułów o podróżowaniu z dziećmi po Polsce tutaj:

WAKACJE Z DZIEĆMI

CIEKAWE MIEJSCA NA WYPRAWY Z DZIEĆMI

NIEZBĘDNIK PODRÓŻUJĄCEGO Z DZIECKIEM

Jeśli podoba Ci się nasz artykuł lub masz do niego uwagi, zostaw komentarz poniżej.

 

Chronione przez Copyscape


WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE

Portal DziecioChatki.pl


Podziel się ze znajomymi
Wyszukiwarka noclegów przyjaznych dzieciom
Gdzie chcesz spędzić wakacje z dzieckiem?
Sprawdziliśmy dla Was
Ostatnio dodane miejsca przyjazne dzieciom
Dodaj komentarz
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest CREONET Hanna Wróbel z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim, przy ul. Wysockiej 1, 63-400, e-mail: dzieciochatki@op.pl. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.
Polecane artykuły
Wakacje z dziećmi