Deli Park w Trzebawiu koło Poznania

Deli Park w Trzebawiu

Park z robalami, mamutami i mnóstwem atrakcji 

Gigantyczne owady, prehistoryczne zwierzęta, Park Miniatur, Mini Zoo, Mini Park Linowy, place zabaw, podniebna Eko-Wioska...

Kogo brakuje?

Waszych dzieci.

Jeśli będziecie w Poznaniu lub jego okolicach, przyjedźcie do Deli Parku w miejscowości Trzebaw oddalonej od stolicy wielkopolski ok. pół godziny jazdy samochodem. Czeka tu na Was mnóstwo atrakcji, które z pewnością przypadną do gustu Waszym pociechom.

Teren parku podzielono na kilka sekcji.

Pierwsza sekcja to ogrody świata oraz miniatury słynnych budowli. Możecie tu odbyć rodzinną podróż po świecie, odwiedzając jednego dnia Europę, Afrykę, Azję i Ameryki. W czasie tej "podróży" Wasze dzieci zobaczą Big Bena, Panteon, Górę Rushmore, Wieżę Eiffla, Taj Mahal i wiele innych budowli (również tych umieszczonych na liście światowego dziedzictwa UNESCO). Wizyta w Parku Miniatur to taka pigułka architektonicznej i kulturowej wiedzy o świecie.

Wizyta w Deli Parku koło Poznania
Zwiedzamy park miniatur w Trzebawiu
Atrakcja dla dzieci koło Poznania - Deli Park

Źródło zdjęć: www.delipark.pl 

Idąc dalej, odkryjecie piękno i tajemnice świata przyrody. Gigantyczne owady, które tu zobaczycie, mają swoje odpowiedniki w lasach Wielkopolskiego Parku Narodowego. W sąsiedztwie Deli Parku mieszkają m.in.: jelonek rogacz oraz kozioróg dębosz, które stały się inspiracją do stworzenia gigantycznych modeli owadów. Ze względu na ich małe rozmiary trudno je zauważyć w czasie rodzinnych spacerów po lesie. Tutaj dzieci mogą im się dokładnie przyjrzeć i lepiej je poznać.

Spotkanie z gigantycznymi owadami w Deli Parku
Ciekawe miejsce do odwiedzenia z dziećmi w okolicy Poznania
Nauka przez zabawę

Źródło zdjęć: www.delipark.pl 

 

♦  ♦  ♦  ♦  ♦

Czytasz artykuł w portalu Dzieciochatki.pl - Miejsca Przyjazne Dzieciom

NOCLEGI POLECANE PRZEZ RODZICÓW: 
>>KLIKNIJ TU<<

♦  ♦  ♦  ♦  ♦

 

W harmonii z gigantycznymi owadami żyją tu prehistoryczne zwierzęta - mamuty, nosorożce włochate czy tury. Z tabliczek informacyjnych dowiecie się sporo ciekawych faktów z życia tych zwierząt, m.in.: jak długo żyły mamuty i czy nosorożce włochate miały bujną grzywę. Kto wie? Może mamut z tutejszego Mini Zoo to krewny Mańka z Epoki lodowcowej? Spytajcie Wasze dzieci. One mogą coś na ten temat wiedzieć.

Wycieczka z maluchem do Deli Parku
Prehistoryczne zwierzęta w Trzebawiu koło Poznania
Weekend z dziećmi w Poznaniu - Deli Park

Źródło zdjęć: www.delipark.pl 

W podróż do wnętrza ziemi zaprasza zlokalizowana w 3 sektorze podniebna Eko-Wioska. Głównym jej elementem jest 250 -metrowy pomost zawieszony między drzewami. Na trasie znajdują się domki i tarasy widokowe połączone mostkami. Brzmi znajomo? Przypomina park linowy? Misją Eko-Wioski jest nie tyle zabawa, co edukacja poprzez zabawę i obserwację. Dzięki tablicom informacyjnym dzieci poznają różne partie lasu. Łamigłówki natomiast, które przyjdzie im rozwiązać na trasie, dodatkowo urozmaicą zabawę.

Podniebna Eko-Wioska
Spacer z dziećmi po Eko-Wiosce
Rodzinna rozrywka w Wielkopolsce

Źródło zdjęć: www.delipark.pl 

 

♦  ♦  ♦  ♦  ♦

Poszukujecie dobrych, sprawdzonych noclegów w okolicy? Znajdziecie je tutaj: >>Noclegi dla Rodzin w Wielkopolsce<<

♦  ♦  ♦  ♦  ♦

 

To jednak nie koniec atrakcji Deli Parku. Z myślą o najmłodszych powstały tu: plac zabaw w kształcie krokodyla, na którym dzieci mają do dyspozycji sprzęty dostępne na typowych placach zabaw, są także dmuchańce dla starszych i młodszych dzieci, Mini Park Linowy i interaktywny plac zabaw. Dzięki nowoczesnym ekranom edukacyjnym Wasze pociechy nakarmią mamuta i poznają wiele ciekawostek dotyczących tego prehistorycznego zwierzęcia.

Zabawa z dziećmi na placu zabaw w kształcie krokodyla
Deli Park - na dmuchańcach z maluchami
Mini park linowy w Deli Parku koło Poznania

Źródło zdjęć: www.delipark.pl 

Edukacyjno-rozrywkowa forma parku sprzyja rodzinnym wycieczkom i wypoczynkowi na łonie natury. Na obszarze 60 000 m2 nie zabrakło miejsc do relaksu. Jeśli będziecie mieli ochotę, możecie zorganizować piknik, upiec kiełbaski w ognisku, rozłożyć koc na trawie i poczytać pod chmurką. Do Waszej dyspozycji są również kawiarnia Deli Cafe & Bar, restauracja w Hotelu Delicjusz oraz sklepik, w którym kupicie eko zabawki oraz różne gadżety inspirowane światem przyrody.

Na teren parku nie można wnosić własnych napojów i jedzenia, można za to kupić bilety w pakiecie rodzinnym lub w ramach karty rabatowej. Maluchy do 2 roku życia Deli Park ugości gratis.

Więcej informacji: Deli Park w Trzebawiu 

 

Przeczytałeś artykuł w portalu Dzieciochatki.pl - Miejsca Przyjazne Dzieciom

POLECANE NOCLEGI PRZYJAZNE DZIECIOM: 
>>KLIKNIJ TU<<Więcej ciekawych artykułów o podróżowaniu z dziećmi po Polsce tutaj:

WAKACJE Z DZIEĆMI

 
CIEKAWE MIEJSCA NA WYPRAWY Z DZIEĆMI

 NIEZBĘDNIK PODRÓŻUJĄCEGO Z DZIECKIEM

Jeśli podoba Ci się nasz artykuł lub masz do niego uwagi, zostaw komentarz poniżej.

 

Chronione przez Copyscape


WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE

Portal DziecioChatki.pl


Podziel się ze znajomymi
Wyszukiwarka noclegów przyjaznych dzieciom
Gdzie chcesz spędzić wakacje z dzieckiem?
Sprawdziliśmy dla Was
Ostatnio dodane miejsca przyjazne dzieciom
Dodaj komentarz
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest CREONET Hanna Wróbel z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim, przy ul. Wysockiej 1, 63-400, e-mail: dzieciochatki@op.pl. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.
Polecane artykuły
Wakacje z dziećmi